«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ В США

Оренда житла в США

Відповідно до інформації з мережі інтернет громадяни витрачають великі гроші навіть для купівлі невеликого приміщення.

Існує безліч причин, через які хтось воліє орендувати будинок, а не купувати його. Основні причини, через які вони обирають оренду, включають брак грошей для початкового внеску (38%), недостатньо високий кредитний рейтинг (32%) та пандемію коронавірусу (31%). Потім у вас є ті, хто не зацікавлений у власному будинку прямо зараз (19%).

Навіть якщо ви не зацікавлені у власному будинку прямо зараз і віддаєте перевагу оренді, вам не потрібно продовжувати жити в таких тісних приміщеннях. Ви завжди можете зняти будинок! Оренда будинку дає вам переваги володіння (більше місця, двір та конфіденційність, і це лише деякі з них), не турбуючись про ремонт або застрягання на тому самому місці на десятиліття

Тому Вам слід звернутись до нашої компанії, якщо ви потребуєте таких послуг:

 • Перегляд житла в будь-який зручний саме для клієнта час
 • Можливість зустрітись з власником квартири та будинку один на один, та обговорити всі нюанси подальшої оренди
 • Повний супровід при укладенні договору оренди, це оформлення всіх документів
 • Надання великої кількості можливих варіантів для укладення договору оренди

Тому на обрання найкращого варіанту нерухомості і на вартість такої нерухомості буде впливати ряд факторів, серед яких:

 • Місцезнаходження (яке це місто та де саме в місті буде знаходиться будівля)
 • Площа, кількість кімнат
 • Відсутність чи наявність меблів та необхідного обладнання

Стосовно терміну пошуку такого житла

Такий термін становить до 3  днів, в залежності від ваших запитів та вподобань

Оренда комерційної нерухомості

Комерційна нерухомість включає ресторани, лікарні, школи, торгові центри і т. д. Ось кілька цікавих атрибутів комерційної нерухомості.

Оренда цього типу нерухомості має довгостроковий характер. Це дозволяє власникам комерційної нерухомості вимагати більше орендної плати, забезпечуючи більш стабільний та високий дохід.

Комерційна нерухомість вимагає великого первісного внеску, майже 20% від покупної ціни, а витрати на управління нерухомістю значно вищі.

Reit (інвестиційні фонди нерухомості) та краудфандинг дозволяють покупцям нерухомості інвестувати з нижчим початковим внеском.

Кожна комерційна нерухомість здається у найм і управляється по-різному. Навіть ціни на цей тип нерухомості дуже залежать від доходу, який він приносить.

Купівля житла в США

Будь-хто може купувати та володіти нерухомістю в Сполучених Штатах, незалежно від громадянства. Немає законів чи обмежень, які б заважали особам з будь-яким іноземним громадянством володіти чи купувати житло в США.

Насправді, багато іноземних громадян купують будинки для відпочинку в Сполучених Штатах, і є багато заможних іноземних інвесторів, які купують інвестиційну нерухомість, таку як багатоквартирні квартири або квартири, будинки для однієї сім’ї та навіть комерційну нерухомість, таку як торгові центри. Отже, незалежно від того, чи ви новачок, який шукає двоповерховий будинок для себе та своєї родини, чи інвестор, який цікавиться нерухомістю для відпочинку, вам доступні кілька ресурсів і варіантів.

Можливо, вам цікаво, чи можна придбати будинок за допомогою позики FHA, якщо ви не є громадянином США. У більшості випадків ви можете подати заявку на отримання позики FHA, якщо надасте підтвердження свого постійного місця проживання. Однак, щоб мати право на отримання позики FHA, будинок, який ви збираєтеся купити, повинен бути вашим постійним місцем проживання, а не другим будинком або резиденцією для відпочинку.

Придбання комерційної нерухомості в США

 • це питання, яке цікавить не тільки бізнесменів, а й інвесторів, які бажають здобувати великий стабільний пасивний дохід.

Оформлення відповідної покупки і підбір відповідного об’єкта – це непростий і трудомісткий процес, що вимагає знань, часу і зусиль.

Сьогодні для купівлі комерційної нерухомості пропонуються різні види комерційних об’єктів, до яких відносяться такі:

 • будівлі під склади;
 • офіси;
 • ділові центри;
 • торговельні майданчики;
 • магазини;
 • комплексні споруди.

Перед придбанням всі ці об’єкти перевіряються на наявність арештів, іпотеки від господаря і ряду інших небажаних факторів. Завдяки цьому покупка комерційної нерухомості – це завжди безпечне вкладення коштів.

Купівля землі в США

Земля має такий правовий статус як і нерухомість і відповідно до законодавства США, негромадяни США можуть купувати нерухомість у США, оскільки для продажу нерухомості не вимагається громадянство. Насправді іноземці навіть можуть претендувати на іпотеку, якщо вони відповідають певним вимогам. Проте іноземні власники нерухомості стикаються з більш складною податковою ситуацією, ніж громадяни США

Податок на нерухомість в США

Нерезиденти будуть оподатковуватись у джерела у розмірі 15% від валового виторгу від реалізації угоди, якщо тільки нерезидент не має спеціального звільнення від утримання. Клопотання про звільнення має бути подано до IRS заздалегідь до дати продажу, щоб отримати свідоцтво про звільнення (форма 8288-B Заява про утримання сертифікату для розпорядження іноземними особами правами на нерухоме майно США). Нижча ставка у розмірі 10% застосовується до відчуження майна вартістю менше 1 мільйона доларів США, яке було придбано як особисте майно.

Також, державний податок

Залежно від штату може бути утримано податок штату або податковий обов’язок.

 • Оренда житлової нерухомості в США
 • Оренда комерційної нерухомості в США
 • Купівля житлової нерухомості в США
 • Купівля комерційної нерухомості в США
  ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ В США

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в США?

Так
Ні

3 питання

Ви зараз перебуваєте в США?

Так
Ні

4 питання

Ви бажаєте орендувати нерухомість в США?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація