«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАННЯ ВИДУ НА ПРОЖИВАННЯ ТА ГРОМАДЯНСТВА США

Штати завжди були мрією багатьох людей, адже всі прагнуть до найкращого, найкращого рівня життя, найкращого соціального забезпечення, найкращих умов ведення бізнесу.

Тому, не дивно, що з початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, багато хто прийняв рішення переїхати саме до США.

На перший погляд переїзд до США – це складно та затратно як по часу, так за фінансовими ресурсами, проте це не так. Якщо ви звернетесь до професіоналів в цій справі, а саме до міграційних юристів Юридичної компанії «Приходько та партнери», то будете мати можливість законно, безпечно та швидко переїхати до США та проживати там.

Також, наразі багатьох громадян України цікавить програма «Uniting for Ukraine» за якою є можливість за допомогою спонсора в США переїхати туди, отримати дозвіл на працевлаштування протягом 2 років, а також мати можливість отримувати різноманітні соціальні послуги (медичне страхування).

Тому, міграційні послуги стосовно переїзду до США можуть бути різними починаючи від звичної консультації, закінчуючи повним супроводом отримання посвідки та переїзду до Штатів.

Переваги, які надає законне перебування в США

  • Найбільш розвинутий ринок послуг та товарів
  • Можливість розвивати власний бізнес
  • Отримувати найкращі послуги та мати найвищий рівень життя
  • Висока заробітна плата
  • Можливість отримання допомоги від держави для ведення бізнесу
  • Високий рівень медицини та науки
  • Зручна інфраструктура

Консультація з міграційних питань в США включає в себе такі послуги:

Роз’яснення нашим юристом складних міграційних норм та вимог законодавства зрозумілою для Вас мовою. Зокрема Вам пояснять, як правильно іммігрувати в США , які послуги необхідно оплачувати юристу, а які послуги можна зробити самому, які документи потрібно взяти в Україні для легального перебування в США, як здійснюється проставлення апостиля на документах, як витребувати документи в державних структурах України та що з ними робити в США

Український юрист в США

Це наша конкурентна перевага, адже ЮК Приходько та партнери має власні представництва в найбільших штатах США та забезпечує міграційну підтримку на українській та російські мовах.

ОТРИМАННЯ ВИДУ НА ПРОЖИВАННЯ ТА ГРОМАДЯНСТВА США

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в США?

Так
Ні

3 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація