«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В США

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Програми фінансової підтримки бізнесу в США

В США існує досить багато стратегій та програм розвитку для різного виду бізнесу.

В яких випадках в США можна отримати кредит для бізнесу?

Загалом кредити для малого бізнесу допомагають підприємствам отримати гроші, необхідні для роботи та розвитку. Однак існує кілька типів позик для малого бізнесу, і важливо знайти найкращий варіант для ваших потреб.

Кредити SBA

Позики SBA — це позики для малого бізнесу, гарантовані Управлінням малого бізнесу, включаючи програми SBA 7(a), 504, CAPLines, Export, Microloan і програми позик на випадок лиха. Ці позики зазвичай варіюються від 30 000 до 5 мільйонів доларів США з низькими процентними ставками та подовженими термінами погашення — до 25 років. Тим не менш, кваліфікаційні вимоги є більш вимогливими, ніж для інших позик, не забезпечених урядом, і процес подання заявки зазвичай займає більше часу.

Поширені типи кредитів SBA включають:

Позики SBA 7(a). З максимальною сумою кредиту до 5 мільйонів доларів США кредитна програма SBA 7(a) є основною пропозицією SBA. Позики зазвичай використовуються для купівлі нерухомості, але також можуть бути використані для обігового капіталу, рефінансування боргу та придбання матеріалів для бізнесу. Поточні відсоткові ставки станом на 7 жовтня для позик SBA 7(a) коливаються від 5,5% до 11,25%.

Позики SBA 504. Позики SBA 504, доступні до 5 мільйонів доларів США, мають бути використані для основних основних засобів, таких як існуючі будівлі або земля, нові об’єкти та довгострокові машини та обладнання. Таким чином, кредити 504 не можуть бути використані для оборотного капіталу, запасів або інших звичайних комерційних цілей. Ставки за кредитами SBA 504 нижчі, ніж ставки, встановлені програмою 7(a), і коливаються приблизно від 2,81% до 4%.

Мікропозики SBA. Мікропозики SBA надаються до 50 000 доларів США та призначені для того, щоб допомогти малому бізнесу почати або розвиватися. Це може включати використання коштів для оборотного капіталу, інвентарю, машин, обладнання та інших пристосувань і матеріалів, необхідних для ведення бізнесу. Ставки зазвичай коливаються від 8% до 13%, але це залежить від кредитора.

Строкові позики

Термінові позики – це традиційна форма фінансування, яка повертається протягом встановленого періоду часу. Загалом, короткострокові кредити коливаються лише від трьох до 18 місяців, тоді як довгострокові бізнес-кредити можуть бути продовжені на термін до 10 років. Хоча деякі строкові позики призначені для певних цілей, як-от фінансування обладнання чи інвентарю, строкові позики традиційно можна використовувати для фінансування більшості великих бізнес-покупок. Строкові кредити для бізнесу зазвичай доступні приблизно до 500 000 доларів США, а річні відсоткові ставки (APR) починаються приблизно з 9%.

Кредитні лінії

На відміну від строкової позики, яка виплачується одноразово, бізнес-кредитна лінія – це встановлена ​​сума грошей, до якої власник бізнесу може отримати доступ на основі поновлення. Це означає, що позичальник може брати кошти за рахунок кредитної лінії протягом встановленого періоду часу — зазвичай до п’яти років. Якщо позичальник достроково погасить частину кредитної лінії, він знову матиме доступ до неї до закінчення періоду розіграшу.

Після закінчення періоду розіграшу позичальник вступає в період погашення та більше не може отримати доступ до поновлюваних коштів. Замість того, щоб сплачувати відсотки на всю суму, як у разі строкової позики, власник бізнесу, який отримує доступ до кредитної лінії, отримує відсотки лише за те, що він фактично використовує.

Кредитні лінії є хорошим вибором для компаній, які хочуть отримувати доступ до готівки в міру необхідності для таких речей, як непередбачені витрати та інші проблеми з грошовим потоком. Ліміти запозичень зазвичай коливаються від 2000 до 250 000 доларів США з річною процентною ставкою від 10% до 99%.

Фінансування обладнання – це форма позики для малого бізнесу, яка допомагає підприємствам придбати обладнання та машини, необхідні для початку та підтримки діяльності. Це гнучке фінансування, як правило, можна використовувати для будь-чого: від офісних меблів та електроніки до виробничого обладнання.

Позики на обладнання забезпечуються предметами, що купуються, тому розмір позики залежить від вартості обладнання та розміру початкового внеску. Однак найкращі компанії з фінансування обладнання пропонують умови та обмеження до 25 років і 1 мільйон доларів або більше.

Процентні ставки на фінансування обладнання можуть бути нижчими, ніж доступні за допомогою інших видів фінансування, і зазвичай коливаються від 8% до 30%. Як і в інших кредитах для малого бізнесу, ставки залежать від кредитоспроможності кредитора та позичальника.

Які документи необхідні для отримання кредиту для бізнесу в США?

Щоб мати право на кредит для бізнесу, вам необхідно надати такі документи:

Перелік документів може відрізнятись взалежності від банку чи програми, гранту на який ви подаєтесь, але серед основних документів, такі:

  • Ділова документація (установчі документи, статут, рішення про створення, виписки з реєстрів)
  • Назва компанії, офіційно зареєстрований адрес та податковий номер
  • Інформація про місце створення юридичної особи – країна, місто
  • Дата створення такої юридичної особи
  • Номер соціального страхування
  • Інформація про власників (паспорта, місця реєстрації)

Які кредити можуть надаватися?    

Кредит на комерційну нерухомості – можливість купити нерухомість для ведення бізнесу, надається строком до 10 років (з умовою виплати), або ж до 15 (з повною амортизацією).

Процентна ставна – 5,25%

Сума – від 25 000 доларів США

Вимоги – мінімум 2 роки в бізнесі, а також річний дохід не менше 250 000 доларів США

Кредити на обладнання для здійснення підприємницької діяльності – видається на покупку інструментів та обладнання, необхідного для роботи. Даний кредит надається строком до  5 років – під заставу бізнес активів.

Процентна ставка – 6,25%

Сума – від 25 000 доларів США

Вимоги- мінімум 2 роки в бізнесі, а також річний дохід не менше 250 000 доларів США

Забезпечена бізнес-кредитна лінія – підтримайте поточні операційні витрати за допомогою кредитної лінії, як зазвичай забезпечена загальною заставою ваших активів або депозитним сертифікатом. Умови позики: поновлювана з щорічним поновленням

Процентна ставка – 5,25%

Сума – від 25 000 доларів США

Вимога – мінімум 2 роки в бізнесі, а також річний дохід не менше 250 000 доларів США

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В США

Ціна наших послуг від 200 євро за консультацію та подальшу підтримку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в США?

Так
Ні

3 питання

Ви вже маєте бізнес в США хочете отримати кредит?

Так
Ні

4 питання

Ви плануєте реєструвати бізнес в США?

Так
Ні

5 питання

Ви уже обрали банк в якому будете брати кредит і в якому Вам необхідний юридичний супровід під час отримання кредиту?

Так
Ні

6 питання

Сума кредиту, яку Ви плануєте отримати понад 500 тис євро?

Так
Ні

7 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація