«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ФІНАНСОВИЙ МОНІТОРИНГ В США

США є учасником FATF – міжнародна група з протидії брудних грошей, а тому США бере на себе ряд зобов’язань в тому числі і здійснення фінансового моніторингу стосовно дотримання діяльності підприємств, установ, організацій.

В Америці створена певна система органів, які здійснюють діяльність в цій сфері.

Регуляторні органи створюються урядами або іншими організаціями для нагляду за функціонуванням і чесністю фінансових ринків і фірм, які займаються фінансовою діяльністю.

Метою регулювання є запобігання та розслідування шахрайства, підтримка ефективності та прозорості ринків, а також забезпечення справедливого та чесного ставлення до клієнтів та клієнтів.

Існує кілька різних регулюючих органів: від Федеральної резервної ради, яка контролює комерційний банківський сектор, до FINRA та SEC, які контролюють брокерів і фондові біржі.

Так юридичні особи, та фізичні особи повинні надавати бухгалтерську та фінансову звітність, а так як податкування США не таке просте, то Вам знадобиться допомога спеціаліста, який дійсно обізнаний в усіх підводних каменях податкової системи США.

Платіжні операції порівнюються зі списками спостереження санкцій чи ембарго та певними правилами блокування до того, як гроші покинуть чи надійдуть до фінансової установи. Особлива увага приділяється платіжним мережам за участю банків-партнерів. Цей кореспондентський банкінг часто включає ланцюжок з кількох інших банків-відправників і банків-отримувачів, яким дозволено проводити транскордонні транзакції. Моніторинг цієї діяльності гарантує, що гроші не будуть надіслані в країну, бізнес, благодійну організацію, неурядову організацію чи людині, з якою вам не слід вести справи. Зазвичай це називається фільтрацією чи фільтрацією транзакцій.

Через строго регульований характер та обов’язкові вимоги до аудиту моніторинг транзакцій по ПДД заснований на передових правилах, типологіях та широких знаннях про фінансові злочини. Рішення наступного покоління для моніторингу AML транзакцій розширюють цей підхід. Використання машинного навчання та штучного інтелекту, включаючи мережеву аналітику, розширює експертні знання людей, щоб швидше виявляти нові способи злочинної діяльності та розуміти поведінку клієнтів та їхні стосунки. Це має бути підкріплене ефективним та автоматизованим рішенням для оповіщення та управління справами, яке розставляє справи за пріоритетами, щоб ресурси працівників, які повідомляють про порушення, використовувалися належним чином, і їм надавалися ресурси, необхідні їм для доступу до всієї відповідної інформації та ефективного розгляду справ.

Отже, в США досить жорстокі вимоги до фінансового моніторингу.
А тому Вам точно необхідний адвокат з фінансового моніторингу.

Адвокат (юрист) по банкам в  США – це один з наших основних профілів роботи. Наш юрист в сфері роботи банків проконсультує Вас з наступних питань

  • Яку суму коштів можна положити в банк в США?
  • Що роботи коли банк запросив документи про походження котів?
  • Які документи підтверджують походження коштів?
  • Де взяти документи, що підтверджують походження коштів?
  • Що робити, якщо не достатньо документів про походження коштів?
  • Як забрати (повернути) заблоковані кошти в болгарському банку?
  • Як закрити банківський рахунок?
  • Як законно обійти фінансовий моніторинг в Італії?
  • Що робити, якщо відсутнє походження коштів?
  • Як пройти фінмон в американському банку?

ФІНАНСОВИЙ МОНІТОРИНГ В США

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в США?

Так
Ні

3 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Україні?

Так
Ні

4 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в США?

Так
Ні

5 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Україні?

Так
Ні

6 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в США?

Так
Ні

7 питання

У вас є документи, які підтверджують походження коштів?

Так
Ні

8 питання

Сума інвестицій становить більше 500 тис евро?

Так
Ні

9 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація