«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В СЛОВАЧЧИНІ

ПОРЯДОК ВІДКРИТТЯ  БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ

Немає законних обмежень, що регулюють чи забороняють відкриття розрахункового рахунку для іноземців у Словаччині.

Загалом банківський рахунок у Словаччині відкривається за тими самими загальними правилами, що й в інших європейських країнах.

Які документи необхідні для відкриття рахунку

Відкрити рахунок у банку Словаччини може місцевий житель або іноземець, якщо він має:

Паспорт або посвідку на проживання однієї з країн ЄС або,паспорт країни-нечлена ЄС та дозвіл на проживання, що підтверджує постійне проживання у Словацькій Республіці. Це означає, що відкрити рахунок може будь-яка людина, яка проживає в іншій країні Євросоюзу. Деякі банки в Словаччині просто не надають послуги для компаній-нерезидентів. Завжди краще домовлятися з кожним банком окремо і враховувати їх умови. Деякі банки вимагають підтвердження фактичної адреси проживання клієнта, пропонують заповнити спеціальний опитувальник або висувають інші незначні додаткові вимоги.

Якщо йдеться про корпоративний рахунок, потрібно надати комплект установчих та реєстраційних документів, а також дані бенефіціара.

 

Перед відкриттям рахунку в банку, який ви обрали, рекомендується перевірити потрібний для подання список документів на офіційному сайті.

Для реєстрації власного ТОВ в Словаччині необхідно відкрити рахунок з початковим внеском не менше 5000 євро. Плюс до цього на розвиток підприємства потрібно внести 15 000 євро або більше. Ці гроші можна буде зняти з рахунку в разі отримання засновником посвідки на проживання. Якщо в подальшому ви плануєте продовжувати ВНП, необхідно врахувати, що після виплати податків на рахунку повинно залишитися не менше 12 000 євро чистого річного прибутку.

Словаччина не проводить валютний контроль. Місцеві банки шукають можливості для залучення нового капіталу і розвитку ринку, тому вони пропонують пільги для іноземців.

Щоб відкрити рахунок є банки, де для відкриття рахунку потрібна особиста присутність, а в деяких відкрити рахунок можна і за нотаріальною довіреністю.

 

Чи можна відкрити рахунок у Словаччині онлайн?

У зв’язку з розвитком сучасних технологій для відкриття рахунку зовсім необов’язково йти у відділення банку. Наприклад, на сайті банка ČSOB зазначено, що є можливість відкрити банківський рахунок онлайн (так званий smart рахунок). Для цього вам необхідно вказати свої дані, завантажити фото та необхідні документи (у тому числі словацький паспорт або дозвіл на проживання).

Як відкрити банківський рахунок в Cловаччині українським біженцям?

Найпростіше рішення — це онлайн-банки, фінансово-технологічні компанії та банківські застосунки, такі як Wise, Revolut, bung, Monese й Incharge, які дають змогу відкрити банківський рахунок онлайн безплатно. Цими рахунками можна користуватися в Європі, як і будь-якими іншими банківськими рахунками. Але відкрити їх легше і безплатно.

 

Переваги відкриття банківського рахунку в Словаччині:

 • Словацькі банки вважаються одними з найінноваційнішими у Європі, складається як із незалежних місцевих фінустанов, так і з філій відомих зарубіжних банків;
 • Словаччина була другою країною світу, яка відмовилася від магнітної смуги на платіжних картках, перейшовши на використання мікрочіпів;
 • Пропонує сучасний інтернет-банкінг, що має мультимовну десктопну та мобільну версію;
 • Використовуються системи підтвердження платежів через SMS (при цьому не має значення, в якій країні зареєстрований телефонний номер);
 • Більшість банків країни однак пов’язані з великими міжнародними мережами, що знижує ризики банкрутства окремих установ;
 • Політична ситуація у країні практично не впливає на стабільність банківського сектора;
 • Система гарантування вкладів поширюється на депозити розміром до 100 тис. євро та захищає інтереси як місцевих громадян, так і нерезидентів.

Банки для відкриття рахунку у Словаччині:

 • mBank
 • Fio banka
 • ČSOB
 • TATRA Banka
 • VÚB
 • UniCredit

Допомога у відкриті банківського рахунку в Польщі включає

Консультація юриста щодо процедури відкриття розрахункового рахунку, умови відкриття рахунку, тарифікація банку, супровід в банк, допомогу у виборі банку; підготовка та подання документів до банку, подання інтересів замовника (за довіреністю); юридична підтримка під час укладання договору банківського обслуговування; та інші послуги в банківській сфері.

Відкриття та обслуговування рахунку в словацькому банку – це один з основних напрямків діяльності наших юристів та економістів. Запишіться на консультацію та самі переконайтесь в професійності.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Cловаччині?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фізичної особи?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фірми?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація