«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВІРКА АБО DUE DILIGENCE ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ У СЛОВАЧЧИНІ

Особливо актуальним є Due diligence (правовий аудит) об’єктів нерухомості або прав на неї з метою мінімізації можливих ризиків, які можуть з’явитися в процесі господарської діяльності новим власником об’єкта нерухомості.

Правовий аудит зазвичай включає:

 • підготовка до перевірки об’єкта;
 • збирання необхідної інформації;
 • здійснення аналізу;
 • оформлення висновків звіту;
 • ухвалення рішення на основі отриманої інформації.

Якщо говорити в цілому, то due diligence об’єктів нерухомості є необхідною стадією купівлі будь-якої нерухомості, оскільки його обсяги та форма залежать від конкретного об’єкта та потреб покупця. Саме тому, звернення до професіоналів у сфері будівництва та угод з нерухомістю допоможе не потрапити в неприємну ситуацію.

Due Diligence («Дью Ділідженс») — так називається процедура незалежної перевірки в країнах ЄС, підготовка юридичних висновків на замовлення клієнта.

Яке саме нерухоме майно потрібно вивчити?

 • Це може бути як квартира або будинок, так і просто земельна ділянка або пай.
 • Це може бути як приватна власність, так і нерухомість, яка перебуває в комунальній власності.
 • Це може бути як майно під арештом, так і майно, за яким взагалі не було жодних судових чи інших справ.

Процедура перевірки об’єкту нерухомості:

 • Історія придбання об’єкта нерухомості власником, відстеження всього ланцюжка переходу прав власності на об’єкт – проводиться перевірка всіх правовстановлюючих документів, законності придбання об’єкта нерухомості, піднімається інформація реєстрів, та проводиться її аналіз та детальне вивчення.
 • Аналіз земельного питання – вивчаються факти щодо законності користування або розпорядження земельною ділянкою, відповідності розташування об’єкта на карті згідно з генеральним планом міста.
 • Моніторинг наявності обтяжень чи судових спорів щодо об’єкта нерухомості -вивчення питання щодо наявності чи відсутності обтяжень як арештів, іпотеки, лізингу, і навіть відкритих і закритих судових проваджень щодо об’єкта недвижимости.

Внаслідок проведення Due diligence потенційний покупець отримує повну картину щодо об’єкта нерухомості. Підсумком юридичної експертизи є складання висновку, який висвітлює всі можливі ризики, пов’язані з придбанням об’єкта, а також проведення оцінки ступеня їхньої серйозності. Досить часто юристи у своїх висновках ще й оптимізують саму процедуру придбання об’єкта нерухомості з погляду оподаткування та витрат на нотаріальні послуги.

Таким чином, проведення Due diligence об’єкта нерухомості може допомогти потенційному покупцеві виявити загрозу ще на етапі проведення переговорів щодо купівлі об’єкта нерухомості і не потрапити в неприємні ситуації, пов’язані із судовими позовами.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Словаччині?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна перевірка нерухомості в Словаччині перед купівлею?

Так
Ні

4 питання

Вартість об’єкта нерухомості, який плануєте купити становить більше 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація