"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Карта побиту Словаччини

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Для тих, хто хоче отримати посвідку на проживання в Європі, привабливим варіантом стає легалізація у Словаччині. Ця країна є достатньо тихою та комфортною для приємного сімейного життя, стабільної роботи та навчання. Студенти можуть претендувати на безкоштовне або недороге навчання, робітники й службовці – на гідний рівень зарплатні, а підприємці – на лояльність податкової політики. Проте, ці переваги є далеко не єдиними. Справа в тому, що процес оформлення посвідки на проживання (або ж, іншими словами, карти побиту) є значно простішим саме у цій державі, аніж у багатьох інших юрисдикціях.

З яких ще причин обирають Словаччину?

Окрім усього переліченого, у спектрі переваг Словаччини варто відзначити такі її плюси, як:

 

Розвинена інфраструктура, яка створює достатньо умов для життєвого комфорту.

 

 

Стабільність цін. Живучи у Словаччині, можна легко планувати свій бюджет та не остерігатися раптового відчутного підвищення цін, оскільки економіка цієї країни є достатньо стабільною.

 

 

Низький рівень корупції. Це суттєва перевага для тих, хто звик до чесного та впорядкованого життя, з точки зору права.

 

 

Хороший соціальний захист. Люди, які отримали карту побиту, мають достатньо надійні соціальні гарантії.

Тому, якщо Ви обираєте країну для проживання та робите акцент на затишку і стабільності, Словаччина для цього підійде, а спеціалісти компанії «Приходько та партнери» допоможуть отримати карту побиту в цій державі.

Карта побиту Словаччини: який правовий режим відносин з державою вона передбачає?

Коли громадянин іншої держави отримує таку словацьку ID-карту, це передбачає:

 • можливість через 4 роки отримати право на постійне проживання у Словаччині;
 • змога подорожувати до понад 2 з половиною десятків країн ЄС;
 • право відкривати на європейському ринку власну справу;
 • можливість відкривати філії свого підприємства і в інших країнах Євросоюзу;
 • можливість подбати про перспективу життя у ЄС для членів сім’ї, у тому числі – й неповнолітніх дітей (це стосується й безкоштовного навчання в закладах державної форми власності);
 • хороші умови для іпотечного кредитування.

 

На останньому з наведених пунктів варто більш детально зупинитися. Передбачається, що сім’я іноземців, яка прожила на менше року у Словаччині офіційно, має змогу отримати іпотечний кредит на 30 років, а річна ставка такого кредиту не буде вищою 2 відсотків. Якщо порівнювати ці умови, запропоновані Словаччиною, із умовами інших іпотечних програм для іноземців, то подібної вигоди не забезпечує жодна країна ЄС.

Бізнес-імміграція до Словаччини

Так називається отримання посвідки на проживання у Словаччині. Особливості взаємодії держави з іноземцем у цьому випадку є наступними:

 • після того, як сам підприємець отримає посвідку, на неї мають право претендувати члени його сім’ї;
 • посвідка діятиме 2 роки, а потім її можна буде продовжити ще на 2 роки;
 • бізнес-імміграція можлива навіть для маленького бізнесу, а створення робочих місць, якого вимагає ряд інших країн, є необов’язковим;
 • мінімальний дохід, аби продовжити дію посвідки, має достатньо низький рівень;
 • податківці працюють достатньо прозоро – без зловживань та корупції, що цінують представники бізнесу;
 • якщо підприємство має прибуток не більш ніж 100 тисяч євро на рік, то його податок на прибуток не перевищить 15%.

Важливо знати, що можна використати один з двох форматів бізнес-імміграції до Словаччини. Карта побиту живності – варіант, який обирають приватні підприємці. Також можливий переїзд до цієї країни з метою вести комерційну фірму.

Чим може бути корисною наша допомога?

Компанія «Приходько та партнери» забезпечує юридичний супровід в отриманні карти побиту. Ось ключові переваги, які цінують наші клієнти:

 • отримання карти без відмов та без виїзду;
 • можливість вкластися у 2 місяці;
 • супровід на кожному з етапів оформлення документів.

Ми допомагаємо у зборі та виготовленні усіх необхідних документів для подачі, перекладаємо їх на словацьку мову, забезпечуємо нотаріальні послуги, відкриваємо приватне підприємство та здійснюємо усі необхідні реєстраційні дії в поліції, супроводжуємо клієнта при подачі документів. Також можливе сприяння у виготовленні довідки про несудимість та перевезенні.

 

Підбиваючи підсумок…

Словаччина вважається оптимальною державою для побудови бізнесу. Її уряд декларує свою зацікавленість у тому, аби до країни приїздили підприємці, діячі культури та інші активні люди, які робитимуть свій внесок у її розвиток. Тож тут забезпечені достатньо прості, зрозумілі та комфортні умови для отримання карти побиту.

Наші фахівці у цьому допоможуть, зорієнтують та максимально пришвидшать процес. Звертайтеся – у компанії «Приходько та партнери» знають, як швидко забезпечити отримання посвідки на проживання у Словаччині!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз знаходитесь в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз знаходитесь в Словаччині?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібно оформити карту побиту Словаччини "під ключ"?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація