«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ У ШВЕЙЦАРІЇ

Найкращим вибором при купівлі або оренди нерухомості в Швейцарії – є агентство з нерухомості.

Оренда житла в Швейцарії

Житло в Швейцарії досить дороге, проте попит на нього всеодно не падає. Як і не падає сам попит на Швейцарію, як на місце проживання, адже це показник якості та життя у високому достатку. Спеціалісти рекомендують саме орендувати житло через активний ринок нерухомості та повідного процесу купівлі нерухомості. Знайти найкращий варіант для оренди не так просто, а тому найкраще звернутись до спеціалістів. Найкращим вибором буде ріелтор який володіє українською або російською мовою, для того щоб уникнути будь-якого непорозуміння.

Послуги наших спеціалістів передбачають:

 • Надання на вибір варіантів житлових приміщень з меблями в різних містах та районах
 • Законне оформлення всіх документів, що виключає ймовірність виникнення проблем при проживанні
 • Можливість персонального знайомства з власником квартири будинку
 • Ознайомлення з житлом в зручний для клієнта час

Стосовно вартості оренди житла вона буде відрізнятись в залежності від:

 • Міста
 • Розмірів житлової площі
 • Житлового стану
 • Наявності побутової техніки, та облаштування мебеллю
 • Розташування відносно центру населеного пункту.

Терміна підбору житла може становити до 3-х днів, в залежності від ваших потреб.

Швейцарія в своєму складі має 26 кантонів, і кожен має свої особливості. Цюрих, Женева – великі бізнес центри, Альпи – гори, місце для спокою та інші кантони мають свої особливості. А тому необхідно підбирати нерухомості виходячи з Ваших вподобань та мети.

Оренда комерційної нерухомості в Швейцарії

У процесі створення власного бізнесу на території Швейцарії виникає необхідність придбання або оренди комерційної нерухомості. Останній варіант вважається більш вигідним, так як має на увазі більш низькі витрати, мінімальний ризик втрати інвестицій і можливість більш швидкого розширення при створенні мережі. Компанія, що надає свої послуги для власників бізнесу, пропонує оренду виробничих приміщень на Кіпрі, магазинів, офісів і інших видів комерційних приміщень.

Скориставшись якісним обслуговуванням, ви отримуєте наступні переваги:

 • можливість приділити максимум часу розвитку бізнесу і опрацювання бізнес-плану замість пошуку нерухомості;
 • індивідуальний підбір об’єкта під конкретні завдання;
 • законне оформлення всіх документів;
 • максимально швидкий підбір нерухомості.

Важливо відзначити, що оренда офісу в Швейцарії або будь-якого іншого приміщення оформляється агентами. Це дозволяє започаткувати власний бізнес в Європі навіть без необхідності знання мови. Вартість послуг при цьому становить всього 50 відсотків від місячної оренди магазину на Кіпрі або будь-якого іншого комерційного об’єкта.

Купівля житла в Швейцарії

Переїзд на постійне місце проживання і покупка житлової нерухомості з метою подальшої її здачі в оренду на території цієї європейської держави не менше затребувані. У першому випадку це забезпечує можливість отримання громадянства та гідного життя, а в другому – джерела постійного пасивного доходу. Варто враховувати, що незалежно від того, буде обрана елітна нерухомість в Швейцарії або більш бюджетний варіант, вартість послуг буде договірна. Таким чином, ви отримаєте найпривабливіше житло в Європі за вигідною ціною.

У Швейцарії діють суворі обмеження на покупку нерухомості іноземцями, тому, залежно від вашого досвіду, ваші можливості можуть бути обмежені. Ви можете купити нерухомість у Швейцарії, якщо ви:

 •  є громадянином ЄС або ЄАВТ із швейцарським видом на проживання, що проживає у Швейцарії
 • мати швейцарський дозвіл C.

В обох випадках у вас є ті ж права, що й у громадянина Швейцарії на купівлю нерухомості. Ви можете купити інвестиційну нерухомість, будинки для відпочинку або комерційні приміщення, а також місце проживання. Якщо ви маєте швейцарський дозвіл B, ви також можете придбати нерухомість, але тільки для проживання.

Особи, які не входять до цих категорій, такі як іноземці-нерезиденти, іноземці, які не мають дозволу на роботу в Швейцарії (включаючи тих, хто працює в дипломатичних представництвах, агентствах ООН та ЦЕРН), або працівники з короткостроковими або сезонними дозволами на роботу, можуть не мати права придбати нерухомість або, можливо, доведеться звернутися за ліцензією на покупку. Для отримання права власності на нерухомість в Швейцарії, необхідно при підписанні договору про наміри внести заставу. Після перевірки законності володіння продавцем нерухомості нотаріус оформляє документи. І реєструє угоду у відповідних органах влади. Як правило, вся процедура дозволу на придбання нерухомості триває кілька тижнів. Покупець вступає в свої права володіння купленою нерухомістю відразу ж після дозволу влади області (кантону). Та остаточного розрахунку з колишнім власником нерухомості. При купівлі будинку необхідно виділити 5% від ринкової вартості на податки,  в тому числі на податок на передачу власності, в залежності від кантону може бути 3%

Купівля комерційної нерухомості

Придбання комерційної нерухомості в Швейцарії

– це питання, яке цікавить не тільки бізнесменів, а й інвесторів, які бажають здобувати великий стабільний пасивний дохід. Оформлення відповідної покупки і підбір відповідного об’єкта – це непростий і трудомісткий процес, що вимагає знань, часу і зусиль. Пропонуються такі види комерційних об’єктів:

 • будівлі під склади;
 • офіси;
 • ділові центри;
 • торговельні майданчики;
 • магазини;
 • комплексні споруди.

Перед придбанням всі ці об’єкти перевіряються на наявність арештів, іпотеки від господаря і ряду інших небажаних факторів. Завдяки цьому покупка комерційної нерухомості – це завжди безпечне вкладення коштів.

Які податки необхідно сплати?

У Швейцарії немає єдиного податку, він змінюється в залежності від Катона, де покупці-лась нерухомість. ПДВ складе 7,6%, але при самій купівлі доведеться ще заплатити податок на передачу земельної власності – 2-5%, платіж за занесення до реєстру прав власників – 0,5%, плата за нотаріальні послуги – 0,5-1%. Щороку потрібно буде платити поземельний податок – 0,6% оціночної вартості житла, податок на майно – 0,5% вкладених грошей, прибутковий податок – 6% від вартості житла, навіть якщо його не здавати. Якщо Ви все-таки його здаєте, то прибутковий податок дорівнює 17-46% від суми оренди. Термін оренди – до 11 місяців. Щорічні витрати на утримання будинку включають також страховку і комунальні платежі. За трикімнатну квартиру треба платити близько 7500 швачок-царських франків на рік, навіть якщо вона нежитлова.

Тож послуги юриста по нерухомості в Швейцарії включають

 • Оренда житлової нерухомості в Швейцарії
 • Оренда комерційної нерухомості в Швейцарії
 • Купівля житлової нерухомості в Швейцарії
 • Купівля комерційної нерухомості
 • Дозвіл на землю в Швейцарії

Нерухомість для відпочинку. Це поняття характерно тільки для Швейцарії. Статус «нерухомість для відпочинку» в Швейцарії отримують об’єкти нерухомості, процедура придбання за якими проходить для іноземців за спрощеною схемою. І з отриманням гарантій про значні податкові пільги. В даний час найбільшою ліквідністю серед зарубіжних інвесторів користуються об’єкти нерухомості, розташовані в районі Женевського озера. М’який клімат, практично відповідний середземноморському, привертає велику кількість туристів. Тому придбання в Монтре або Вевеї пансіонату, приватного готелю гарантує не тільки вигідне вкладення фінансових коштів. Але і стабільне безризикове примноження капіталу.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Швейцарії?

Так
Ні

3 питання

Ви бажаєте придбати нерухомість в Швейцарії?

Так
Ні

4 питання

Хочете орендувати нерухомість в Швейцарії?

Так
Ні

5 питання

Консультація вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація