«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В РУМУНІЇ

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Програми фінансової підтримки бізнесу в Румунії

Бізнесмени, які зареєстрували фірму в Румунії і стали членами ЕС мають право претендувати на фінансування інших країн членів ЕС.

Спеціалізовані позички для підприємств бувають кількох типів залежно від їхнього призначення:

  • для інвестицій;
  • для фінансування поточної діяльності;
  • для кредитних ліній, що надаються підприємству у відповідний період..

Кредитування в Румунії

Для громадян Румунії позички також можуть бути надані на основі партнерства між банками та державою у рамках грантів для бізнесу. Нерезидентам такі можливості не доступні. Якщо це малий бізнес та потреби у фінансуванні невеликі, можна використовувати особистий кредит, сума якого зазвичай не перевищує 10000 EUR. Таку позику легко одержати, надавши мінімальний пакет документів (паспорт, довідку про доходи) та не вказуючи цільове призначення коштів.

Більші кредити не такі доступні для іноземців у Румунії, але кілька банків пропонують позички для засновників-нерезидентів при обґрунтуванні ефективного використання фінансування та переконливого бізнес-плану:

  • BCR пропонує різні види кредитів для юридичних осіб залежно від сфери діяльності (торгівля, сільське господарство, послуги, виробництво, транспорт, готелі та ресторани). По кожному з цих напрямів є пропозиції на фінансування поточних потреб та інвестицій.
  • Banca Transilvania пропонує фінансування для малого та середнього бізнесу, стартовий кредит на відкриття підприємства, позику під процентну ставку 0% на поточну діяльність.
  • Райффайзен Банк надає рішення щодо фінансування малого та середнього бізнесу — як поточної діяльності, так і інвестиційної. Також є пропозиції для суб’єктів підприємництва у галузі сільського господарства.

Допомога в отримані кредиту для:

  • розвиток бізнесу;
  • обладнання для бізнесу;
  • інвестиційні проектів.

Щоб отримати фінансування або кредит в іншій країні, зокрема, в Румунії, дуже важливо мати надійного партнера, який зможе підібрати фонди, підготувати заявки на фінансування, обґрунтувати кошториси: допомогти відпрацювати дієві бізнес моделі і тд.

Ціна наших послуг від 200 євро за консультацію та подальшу підтримку.

 

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Румунії?

Так
Ні

3 питання

Вам уже обрали банк, в якому потрібно юридичний супровід отримання кредиту?

Так
Ні

4 питання

Сума кредиту, яку Ви плануєте отримати понад 10 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація