«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАТИ ПОСТІЙНИЙ ВИД НА ПРОЖИВАННЯ В ПОРТУГАЛІЇ

ОТРИМАТИ ПОСТІЙНИЙ ВИД НА ПРОЖИВАННЯ В ПОРТУГАЛІЇ

Як переїхати в Португалію на ПМЖ

Маючи карту постійного проживання в Португалії , ви можете жити, працювати та вести бізнес у країні. Для збереження статусу не обов’язково жити в Португалії.

Ви можете подати заяву на постійне проживання після п’яти років отримання посвідки на проживання за умови виконання кількох вимог. Дізнайтеся, як отримати постійне місце проживання в Португалії і що дає цей статус.

Що таке ПМЖ?

Статус ПМЖ відрізняється від посвідки на тимчасове проживання тим, що видається безстроково. Його не потрібно оновлювати кожні один-два роки. Однак вам потрібно оновити карту постійного проживання, наприклад, у Португалії її оновлюють кожні п’ять років.

ПМЖ в Португалії дає майже такі ж права в країні, як і громадянство, за винятком політичних. Маючи дозвіл на постійне проживання, ви не можете брати участь у виборах і займати державні посади.

Постійні жителі Португалії не можуть користуватися всіма можливостями подорожей і переїзду в інші країни, доступними громадянам країни. Наприклад, португальський паспорт відкриває безвізовий в’їзд до 187 країн, а ПМЖ – до 26 країн Шенгенської зони.

Вимоги щодо постійного проживання в Португалії

Щоб  стати володарем карти постійного проживання в Португалії, спочатку потрібно отримати посвідку на тимчасове проживання. Після п’яти років збереження статусу ви можете подавати документи на постійне проживання.

 

Дозвіл на проживання в Португалії отримують шляхом навчання, працевлаштування або шлюбу з громадянином Португалії, для возз’єднання сім’ї. Причому цей статус можна отримати за наявності пасивного доходу та житла в країні або за державною інвестиційною програмою.

Отримання ВНЖ в Португалії шляхом інвестицій займає від 4 до 6 місяців. Умови для інвесторів простіші, ніж для претендентів на ВНЖ за іншими підставами.

Абітурієнти інвестують від €250 000 в економіку Португалії, щоб отримати карту ВНЖ країни. Програма дозволу на проживання в Португалії пропонує інвесторам сім варіантів.

Придбання нерухомості в країні на суму від €280 тис. є найпопулярнішим варіантом серед інвесторів. Ціни на нерухомість в Португалії зростають в середньому на 3-5% на рік. Об’єкт можна здати в оренду, через п’ять років продати і повернути інвестиції з прибутком.

Просторі апартаменти в елітному районі Понте де Барка за €280 000. В квартирі шість спалень і дві ванні кімнати. Нерухомість приносить від 3 до 5% доходу на рік

Другим за популярністю серед інвесторів варіантом є придбання паїв інвестиційних фондів на суму від 500 тис. євро. Інші варіанти – інвестиції в культуру та мистецтво, наукові проекти та бізнес у країні, переміщення капіталу чи відкриття бізнесу в Португалії.

Щоб зберегти посвідку на проживання в Португалії, інвестору необхідно зберегти інвестиції та провести в країні не менше семи днів на рік. Карта посвідки на проживання оновлюється кожні два роки.

Щоб зберегти ПМЖ в Португалії, достатньо провести в країні більше шести місяців протягом трьох років з моменту отримання статусу.

Можливості надаються з ВНЖ і ПМЖ в Португалії

Проживання в Португалії. Дозвіл на проживання в Португалії дозволяє легально в’їхати в країну, навіть коли кордони закриті. Інвестори можуть постійно проживати в країні або проводити відпустку.

Подорож без віз. Країни Шенгенської зони дозволяють громадянам Португалії в’їжджати без візи. За пів року там можна провести до 90 днів.

Безкоштовне навчання для дітей. ВНЖ і ПМЖ в Португалії дозволяють безкоштовно записати дитину в дитячий сад або школу .

Резиденти можуть вступати до португальських університетів , а їхні дипломи визнаватимуться в інших країнах ЄС. Резиденти можуть отримати вищу освіту безкоштовно на конкурсній основі.

Якісна медицина. У Португалії високий рівень медицини. Це підтверджує і тривалість життя: жителі країни в середньому живуть 82 роки. Це довше, ніж у Бельгії, Данії, Чехії чи Хорватії. Середня тривалість життя в Європі становить 78 років.

Щоб отримати повне медичне обслуговування в Португалії, ви повинні зареєструватися в Національній службі охорони здоров’я (NHS). Для цього вам необхідно отримати картку користувача — Cartão de Utente . Документ необхідно пред’являти кожного разу в лікарні та аптеці.

Ви можете отримати картку користувача NHS у поліклініці в Португалії, де ви проживаєте. З собою потрібно мати посвідку на проживання або посвідку на постійне проживання.

Медицина безкоштовна для громадян Португалії та іноземних громадян у статусі ВНЖ або ПМЖ, якщо вони роблять внески до Фонду соціального страхування. Додаткові діагностичні дослідження є платними для всіх.

Податкові пільги. Резиденти Португалії можуть отримати спеціальний податковий статус незвичайного резидента (NHR) . Він дозволяє не платити податок з доходів, отриманих за межами Португалії, якщо вони були виплачені в іншій країні. Також статус дозволяє знизити ставку податку на доходи від професійної діяльності в Португалії до 20%. Без статусу NHR ставка податку на прибуток досягає 48%.

Щоб стати податковим резидентом Португалії та отримати пільговий статус NHR, вам потрібно перебувати в країні більше 183 днів на рік.

Європейський банківський рахунок. ВНЖ або постійне місце проживання в Португалії дозволяє відкрити рахунок в європейському банку і зберігати свої заощадження в твердій валюті і не втрачати гроші на комісії за закордонні перекази.

Можливість отримати громадянство ЄС. Власники посвідки на проживання та карти постійного проживання в Португалії можуть претендувати на отримання громадянства країни.

Португалія є членом Європейського Союзу, тому з її паспортом можна жити і працювати в будь-якій країні цього об’єднання. Крім того, громадяни Португалії подорожують без віз до 187 країн, включаючи США, Канаду, Великобританію, Японію та Австралію.

Статус ПМЖ є необов’язковим кроком на шляху до португальського громадянства. Оформити громадянство можна після 5 років перебування в статусі ВНЖ. Статус ПМЖ в Португалії зручний для громадян країн, де заборонено мати друге громадянство.

Вартість оформлення пмж в Португалії залежить від обсягу послуг, які будуть надавати наші міграційні юристи в Португалії

Зазвичай до комплексу послуг входить

  • переклад документів на естонську мову та його завірення у нотаріуса
  • консультації та юридичні послуги
  • допомога у заповненні заяви та анкети
  • консультування та рекомендації щодо проходження співбесіди
  • послуги перекладача у разі потреби
  • допомога з житлом та транспортом

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте у Португалії?

Так
Ні

3 питання

У вас є підстави отримання постійного виду на проживання в Португалії?

Так
Ні

4 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація