«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ДОЗВІЛ НА ПРАЦЮ В ПОРТУГАЛІЇ

ДОЗВІЛ НА ПРАЦЮ В ПОРТУГАЛІЇ

Робоча віза в Португалію для громадян, які не є членами ЄС/ЄЕЗ або Швейцарії

Якщо ви не є громадянином ЄС/ЄЕЗ або громадянином Швейцарії, вам, швидше за все, потрібно буде подати заяву на отримання португальської робочої візи, щоб працювати в Португалії. Щоб мати змогу це зробити, вам спочатку потрібно буде знайти роботу в Португалії. Після того, як ви це зробите, ви можете розпочати процес подання заявки на португальську робочу візу.

Згідно з правилами Португалії, роботодавці повинні рекламувати нові можливості роботи португальцям або громадянам ЄС/ЄАВТ. Після оголошення вакансії протягом 30 днів Інститут працевлаштування та професійної підготовки в Португалії (IEFP) класифікує їх як вакансії, які можуть бути зайняті не громадянами ЄС.

Що потрібно знати перед подачею заявки на робочу візу в Португалію?

Перш ніж подавати заявку на робочу візу в Португалію, потрібно знати кілька простих речей.

Вам знадобиться пропозиція роботи/робочий договір . Перш ніж розпочати процес подання заявки на отримання робочої візи в Португалію, вам потрібно мати робочий контракт від свого роботодавця в Португалії. У контракті має бути зазначено, де ви будете працювати, у якій компанії та яку роботу виконуватимете.

Ваш роботодавець повинен подати заяву на отримання дозволу на роботу від вашого імені. Ваш роботодавець повинен буде подати заяву на отримання дозволу на роботу в португальські органи праці. У дозволі буде вказано, яку роботу ви будете виконувати і де ви будете цю роботу виконувати.

Якщо ви вирішите переїхати або влаштуватися на нову роботу, вам потрібно повторно подати заяву на дозвіл на роботу. Це пояснюється тим, що у вашому дозволі на роботу вказано, де ви будете працювати та яку роботу виконуватимете. Якщо ваш дозвіл на роботу не відповідає вашій поточній посаді чи місцезнаходження, у вас можуть виникнути проблеми з португальською владою.

Після схвалення вашого робочого контракту або дозволу на роботу. Якщо ви працюєте менше 6 місяців або цього вимагає ваша країна походження, вам потрібно буде подати заяву на португальську робочу візу. У сегменті нижче ми розглянемо різні типи португальських робочих віз, на які можна подати заявку.

Тим, хто планує працювати в Португалії протягом тривалого періоду, необхідно подати заяву на дозвіл на проживання.

Які існують типи робочих віз у Португалію?

Існує 2 основних типи робочих віз, які пропонує Португалія. Вони відомі як «візи для тимчасового перебування» та «візи для проживання». Два типи віз відрізняються терміном дії та дозволяють багаторазовий в’їзд в країну. Найпоширеніші типи національних робочих віз Португалії:

Робоча віза в Португалію

Португальська робоча віза є найпоширенішою робочою візою для працівників, які працюють у Португалії. Це стандартний вид на проживання, який дійсний протягом 1 року з можливістю продовження до 5 років. Якщо у вас трудовий контракт, який перевищує 1 рік, ви, швидше за все, подасте заявку на португальську робочу візу.

Самостійна робоча віза

Якщо ви бажаєте працювати в Португалії самостійно, ви можете подати заявку на візу тимчасового перебування або візу на проживання. Тим не менш, віза для тимчасового перебування дозволить вам працювати в Португалії до року. Зауважте, що під час подачі заявки на цю візу ви не маєте права працювати на компанію в Португалії. Весь дохід має бути зовнішнім або онлайновим. Тимчасова віза також відома як Digital Nomad Visa або Independent Work Visa. Якщо ви самозайнятий, то це ідеальна віза для вас.

Висококваліфікована робоча віза

Висококваліфікована робоча віза видається особам, які проводять наукові дослідження або іншу висококваліфіковану діяльність. Приклади висококваліфікованих працівників включають науковців, медичних працівників та інженерів. Крім того, можуть подаватись особи, які займаються викладацькою/професорською діяльністю у сфері вищої освіти, висококваліфікованим підлеглим, шоу-бізнесом та виконавцями.

Синя карта ЄС

Блакитна карта ЄС видається тим, хто має затребувані навички. Це надзвичайно популярний варіант для професіоналів, які проживають за межами Європейського Союзу. Зауважте, що для того, щоб мати право на Блакитну картку ЄС, вам потрібно буде надати підтверджуючі документи, які підтверджують вашу освіту, навички та досвід.

Який час розгляду візи для дозволу на роботу в Португалії?

Час розгляду дозволу на роботу в Португалії залежить від індивідуальної заявки на отримання візи та ґрунтується на власних перевагах. У деяких випадках час оформлення дозволу на роботу в Португалії може бути коротшим, ніж звичайний час, якщо вся надана інформація та документи правильні.

 

Час оформлення дозволу на роботу в Португалії може становити від 60 днів до кількох місяців. Загалом SEF займає приблизно 30-60 днів для обробки заявки на дозвіл на роботу. Після цього ви можете очікувати, що посольство видасть візу через 2-3 місяці.

Тому звертайтеся до нашої компанії, якщо вам потрібна юридична консультація, в тому числі з питань отримання дозволу на роботу в Португалії

 • Як легально працювати в Португалії ?
 • як отримати дозвіл на роботу в Португалії ?
 • чи в усіх випадках потрібен дозвіл на роботу в Португалії ?
 • Які бувають види дозволів на роботу?
 • на який дозвіл подавати документи?
 • як працевлаштувати громадянина Португалії?
 • хто може легально працювати в Португалії ?
 • як підтвердити законність в’їзду в Португалію ?
 • який термін дії посвідки на проживання?
 • як легально працевлаштувати громадянина України?
 • як заповнити заяву до служби зайнятості?

Варіантів роботи багато, а тому, щоб вибрати найбільш підходящий для вас, необхідно звернутися до фахівців. Ми підберемо для вас найбільш оптимальний варіант.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз у Португалії ?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація щодо отримання дозволу на роботу в Португалії ?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна повна юридична підтримка для отримання дозволу на роботу в Португалії ?

Так
Ні

5 питання

Вам терміново потрібна консультація?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація