«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВІРКА АБО DUE DILIGENCE ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ У ОАЕ

Покупці проводять ретельну перевірку, як і будь-якої іншої юрисдикції. Однак це обмежено через відсутність інформації, доступної громадськості. Реєстр, який ведеться Земельним департаментом Дубая (DLD) та містить інформацію про власників, є приватним. Щоб підтвердити право власності, продавець повинен видати «сертифікат про відсутність заперечень», що дозволяє DLD підтвердити право власності на відповідну власність потенційному (та названому) покупцю. Найчастіше продавець просто надає потенційному покупцеві копію свого свідоцтва про право власності, щоб підтвердити право власності, і, можливо, копію «плану прихильності», виданого щодо власності муніципалітетом Дубая, щоб продемонструвати схвалене використання власності. земельні ділянки.

Все частіше потенційні покупці вимагають докладнішу комплексну перевірку, а продавці надають її, зокрема, щодо операцій із вищою вартістю та складніших угод. Досить поширеним явищем стає проведення запитів перед укладанням контракту, і навіть отримання копій результатів будь-яких досліджень об’єкта (наприклад, екологічних досліджень тощо. буд.), і навіть проведення інспекцій об’єкта. Крім того, в даний час покупці частіше запитують звіт про належну обачність у своїх юристів та отримують професійні оцінки майна.

Що необхідно перевірити перед купівлею землі, будинку, квартири або будь-якого іншого об’єкту нерухомості:

  • Виникнення об’єкту та першого права власності.

Частіше всього порушення законодавства допускається саме на етапі будівництва та реєстрації права власності. Саме тому важлива перевірити яким чином виникла право будувати, походження землі, хто сааме будував та на якій підставі, чи виникали конфлікти або спори під час будівництва.

  • Аналіз попередніх власників.

Дуже важливо розуміти порядок зміни власників та хто власне вони є, від найпершого до останнього. Це можливо зробити або аналізуючи усі угоди купівлі продажу дарування тощо, або через відповідні реєстри.

  • В якому статусі перебуває об’єкт нерухомості.

Потрібно дослідити документи на підставі яких відбулась остання реєстрація права власності, чи обтяжене наразі таке право власності арештами або заборонами вчинення реєстраційних дій, відсутність або наявність судових спорів та рішень відносно об’єкту нерухомості.

  • Фізична перевірка об’єкту нерухомості.

Перевірка відповідності технічних характеристик дозвільній документації. Нерідко буває так, що попередні власники щось змінили та не внесли відповідні правки та зміни до технічної документації, що в подальшому може призвести до як мінімум до додаткових витрат на легалізацію таких змін або навіть до непридатності об’єкту для використання та значних інвестиційних втрат.

Юридична перевірка об’єкта нерухомості в ОАЕ полягає не у зборі інформації з відкритих джерел з інтернету, а саме в досконалому розумінні законодавства в сфері будівництва та досвіді роботи в супроводі будівельної та судової діяльності.

За результатами перевірки об’єкту інвестування в ОАЕ, Ви отримаєте висновок нашої кампанії в якому буде відображено усі етапи перевірки з виявленими недоліками та зауваженнями, а також інвестиційний висновок щодо можливих ризиків, якщо такі будуть виявлені.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в ОАЕ?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна перевірка нерухомості в ОАЕ перед купівлею?

Так
Ні

4 питання

Вартість об’єкта нерухомості, який плануєте купити становить більше 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація