«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАТИ ТИМЧАСОВИЙ ВИД НА ПРОЖИВАННЯ В ОАЕ

При тимчасовому перебуванні на території ОАЕ необхідно отримати тимчасовий вид на проживання в ОАЕ. Отримуючи законну підставу перебування на території ОАЕ особи можуть користуватись рядом прав та пільг, якими користуються громадяни ОАЕ.

Які документи посвідчують законність перебування на території ОАЕ:

 • Робоча віза ОАЕ – надається іноземцям у разі укладення трудового договору з фірмою на території ОАЕ
 • Студентська віза ОАЕ – в разі вступу до ВНЗ, проходження відповідного курсу навчання
 • Сімейна віза ОАЕ – надається близьким членам родини ОАЕ

У відповідності до таких дозволів є такі підстави отримання дозволу на тимчасове перебування:

 • Працевлаштування
 • Набуття у власність нерухомості
 • Реєстрація підприємства – резидента вільної економічної зони. В такому випадку акціонери і співробітники компанії отримують право на ВНП.
 • Навчання у вищих навчальних закладах в ОАЕ
 • Об’єднання з родиною (член родини резидента чи громадянина ОАЕ)

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОАЕ

Найбільш поширені причини, через які іноземні громадяни подають заявку на дозвіл на проживання, — це початок роботи в компанії в Дубаї або приєднання до інших членів сім’ї, які працюють і мешкають у місті. Крім спонсорства роботодавця, іноземний громадянин також може отримати дозвіл на проживання, якщо громадянин ОАЕ спонсоруватиме його або її при переїзді в Дубай. Насамперед іноземному громадянину буде видано дозвіл на в’їзд, який дозволить йому або їй переїхати до Дубаї до того, як буде видано посвідку на проживання. Якщо роботодавець подає заявку на отримання в’їзної візи іноземного громадянина, дубайська компанія також має подати заявку на дозвіл найняти іноземця та надати свою бізнес-ліцензію. Дозвіл на в’їзд має обмежений термін дії всього 2 місяці, тому дозвіл на проживання має бути отриманий протягом цього терміну.

НАБУТТЯ У ВЛАСНІСТЬ НЕРУХОМІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ОАЕ

Ще один спосіб отримання резидентської візи в Дубаї – купівля нерухомості. Навіть якщо цей варіант доступний для осіб з високим доходом, іноземні підприємці дуже часто набувають посвідки на проживання в Дубаї, інвестуючи в нерухомість. Умови отримання резидентської візи таким чином полягають у тому, що нерухомість має бути завершена при покупці, а її вартість має становити не менше 1 мільйона дирхамів ОАЕ (приблизно 275 000 доларів США). Резидентська віза, отримана при покупці нерухомості в Дубаї, має дворічний термін дії та не дає права на роботу в Еміраті. Однак головна його перевага в тому, що від власників не потрібно реєструвати компанію в Дубаї.

РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА НА ТЕРИТОРІЇ ОАЕ

Мабуть, найпопулярнішим способом отримання посвідки на проживання в Дубаї є реєстрація компанії в еміраті або в одній з його вільних зон. Якщо відкриття оншорної компанії передбачає спонсорство з боку місцевого партнера, реєстрація компанії у вільній зоні Дубая передбачає повне володіння компанією. Цей вид резидентської візи дозволяє іноземному громадянинові бути акціонером місцевої компанії, а також наймати співробітників у Дубаї.

Термін дії резидентської візи, отриманої шляхом реєстрації компанії в Дубаї, становить три роки і може бути продовжений. Наші представники з реєстрації компаній у Дубаї можуть допомогти з документами, пов’язаними з відкриттям компаній в Еміраті або з будь-якої з його вільних зон. Ми також можемо допомогти вам отримати дозвіл на проживання в ОАЕ.

НАВЧАННЯ У ВНЗ В ОАЕ

Багато вузів приваблюють студентів зі всього світу, а тому навчання та укладення контракту з університетом стосовно проходження курсу навчання є підставою перебування в ОАЕ на законних підставах, взалежності від строку такого навчання чи курсу.

ОБ’ЄДНАННЯ З РОДИНОЮ

Більшість іноземних громадян, які переїжджають до Дубаї, також зацікавлені в оформленні віз для інших членів сім’ї. Їм слід знати, що вони можуть отримати дозвіл на проживання для близьких членів сім’ї, таких як подружжя, діти і навіть батьки. Заявник також повинен відповідати певним критеріям, щоб йому дозволили привезти членів сім’ї до Дубаї. Серед них його чи її зарплата має становити не менше 4000 дирхамів ОАЕ або 3000 дирхамів ОАЕ, але потрібні будуть додаткові кошти для проживання. У разі тих, хто хоче привести своїх батьків, роботодавець може спонсорувати працівника, проте мінімальна заробітна плата становить 10 000 дирхамів ОАЕ.

Щоб привезти свою сім’ю, власник посвідки на проживання в Дубаї повинен спочатку подати заяву на отримання в’їзної візи на проживання від свого імені — ця процедура має розпочатися за 30 днів до їхнього прибуття. Щодо документів, необхідних для отримання посвідки на перебування в Дубаї для членів сім’ї в 2022 році, необхідно надати свідоцтво про шлюб заявника та платіжну відомість разом з інформацією про документи, що засвідчують особу члена сім’ї.

Можливості, які надає тимчасовий вид на проживання в ОАЕ?

 • Можливість працювати та відпочивати
 • Мати високий рівень проживання
 • Якісна медицина
 • Можливість подорожувати без проблем
 • Отримання соціальних пільг та додаткових гарантій

На який термін надається посвідка на тимчасове проживання в ОАЕ?

Залежності від підстави перебування – це може бути 1,3 та 5 років.

Іноземці, які спонсорують членів сім’ї для отримання резидентської візи в Дубаї, повинні мати щомісячний дохід не менше 3000 дирхамів ОАЕ, якщо житло надає роботодавець, або не менше 4000 дирхамів ОАЕ на місяць, якщо спонсор має власне майно.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в ОАЕ?

Так
Ні

3 питання

У вас уже є фірма в ОАЕ?

Так
Ні

4 питання

Ви офіційно працюєте на території ОАЕ?

Так
Ні

5 питання

Ви офіційно навчаєтесь в ОАЕ?

Так
Ні

6 питання

Ви перебуваєте в шлюбі з громадянином ОАЕ?

Так
Ні

7 питання

У вас є члени сім’ї в ОАЕ?

Так
Ні

8 питання

Ви ведете наукову діяльність в ОАЕ?

Так
Ні

9 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація