«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В НІМЕЧЧИНІ

Відкриття банківського рахунку є одним із важливих кроків, які вам необхідно пройти, щоб повністю осісти в Німеччині. Банківський сектор Німеччини, який на перший погляд може здатися складним, досить комплексний і ефективний. Відкрити банківський рахунок у Німеччині не проблема, якщо у вас є необхідні документи.

Документи, що подаються для відкриття рахунку фізичною особою:

 • Документ, що посвідчує особу;
 • Індивідуальний податковий номер;
 • Віза або посвідка на проживання;
 • Довідка з місця роботи або дозвіл на працевлаштування.

Для юридичних осіб:

 • Документи, що посвідчують особи засновників та керівників юридичної особи;
 • Установчий документ компанії;
 • Виписка з Торгового реєстру, якщо компанія зареєстрована;
 • Документ, що підтверджує повноваження заявника.

Процедура верифікації особи

У Німеччині перевірка особи необхідна через закон про відмивання грошей. У відділенні банку легітимація відбувається безпосередньо на місці. Якщо ж банк допускає можливість відкриття рахунку онлайн, можливі декілька варіантів верифікації особи:

 • Процедура Post-Ident. Віднесіть заявку на відкриття рахунку та паспорт до відділення Deutsche Post, де співробітник безкоштовно підтвердить вашу особу та відправить документи в банк за вас. Процедура PostIdent безкоштовна, комісію оплачує банк.
 • Процедура Video-Ident. Після того, як ви надіслали скани своїх реєстраційних документів онлайн до свого банку, вам буде запропоновано здійснити відеодзвінок у ваш банк за допомогою мобільного телефону, планшета чи комп’ютера Під час цього дзвінка вас попросять тримати документ, що посвідчує особу, перед камерою. Потім вам буде надіслано номер TAN за допомогою SMS або електронної пошти, який ви повинні ввести онлайн. Ця відносно нова процедура, заснована на новому положенні розділу 6 Закону про відмивання грошей (GwG), наразі дуже популярна і займає лише кілька хвилин.

Найпопулярніші банки Німеччини

 • Deutsche Bank – один з провідних банків Німеччини. Ключовими перевагами цього банку є стійкість перед кризовими явищами світової економіки, а також високий рівень конфіденційності. Нововведенням цього банку є можливість надання особистої консультації спеціаліста вдома у клієнта.
 • HRW Bank. Основними напрямками діяльності цього банку є фінансування органів публічної влади, а також обслуговування корпоративних рахунків. Фізичних осіб цей банк може зацікавити своєю постійною участю в житлових програмах.
 • Commerzbank AG. Цей банк обслуговує близько 15 млн клієнтів з понад 50 країн світу, а також займає 4 місце в Німеччин за обсягом активів. Надає широкий спектр класичних та інноваційних фінансових послуг.
 • У цьому банку нерезиденти можуть відкрити рахунок безкоштовно. Даній установі притаманне лояльне ставлення до клієнтів, обслуговування за низькими цінами.
 • Окрім вигідних тарифів, лояльного ставлення до клієнтів, що проявляється у можливості надання позик навіть новоствореним суб’єктам господарювання, цей банк першим прийняв Хартію WIN, в основі якої обов’язок постійного удосконалення екологічних показників організацій та підприємств.
 • DKB – Німецький кредитний банк. Він має значні переваги в порівнянні з іншими конкурентами, оскільки надає можливість безкоштовного відкриття поточного рахунку та безпроцентного зняття готівки в будь-якій точці світу.
 • Лідируючі позиції в рейтингу найкращих банків займає і Postbank. Його клієнти входять до мережі Cash Group і знімають гроші безкоштовно, а постійним користувачам карток надаються різні заохочення.

Допомога у відкриті банківського рахунку в Німеччині включає консультування юриста з питань наявності належних документів для відкриття рахунку, умови відкриття рахунку, тарифікації банку, супровід в банк, допомогу у заповненні банківських документів та інші послуги в банківській сфері.

Відкриття та обслуговування рахунку в німецькому банку – це один з основних напрямків діяльності наших юристів та економістів. Запишіться на консультацію та самі переконайтесь в професійності наших фахівців.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Німеччині?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фізичної особи?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для юридичної особи?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація