«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В НІМЕЧЧИНІ

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Які види фінансової підтримки доступні в Німеччині?

Гранти

Гранти – це безповоротні фінансові внески. Державні гранти – це безповоротні фінансові внески у вигляді дотацій, відомі як « «прямі» гранти. Одержувач гранту не повинен повертати суму та не зобов’язаний нічого робити натомість. Гранти надаються для інвестиційних та інноваційних проектів і призначаються на них. Повне фінансування через грант неможливе. За допомогою гранту можна покрити до 50 % потреби у фінансуванні.

Гранти надаються в таких сферах:

 • Створення та розширення бізнесу;
 • Дослідження та розробка;
 • Міжнародні проекти;
 • Створення робочих місць;
 • Навчальні заходи;
 • Природоохоронні заходи;
 • Бізнес-консультації.

Кредити (позики)

Кредитування є формою боргового фінансування і особливо цікаві для малих і середніх компаній. МСП часто мають до 90% кредитних коштів. Позики надаються державними банками розвитку і призначені для сприяння німецькому МСП і, таким чином, підтримки німецької та європейської економіки.

Найбільш поширеним і популярним видом кредиту є бізнес-кредит. Це середньо- або довгострокові кредити для інвестиційних проектів, фінансування операційних ресурсів або відкриття бізнесу. Завдяки низьким процентним ставкам вони є особливо привабливими. Іншими перевагами бізнес-кредитування є безпроцентні періоди.

Інвестиції середніх інвестиційних компаній (Mittelständischen Beteiligungsgesellschaften)

Середні інвестиційні компанії (MBG’en) підтримують малі та середні компанії власним капіталом. Як інституцію регіонального економічного розвитку вони були засновані на початку 1970-х років. Їх акціонерами є палати та торговельні асоціації з усіх секторів, кредитні установи та страховики, а в деяких випадках – інститути розвитку з відповідних федеральних земель. Як фінансові інститути, MBGs організовані приватно та базуються на економічних критеріях. Сума інвестицій не повинна перевищувати існуючий власний капітал компанії. Строк зазвичай становить 10 років, а узгоджені відсотки (не 12 %) виплачуються щорічно.

Гарантії

Гарантії є доповненням до фінансування, а не самостійним видом фінансування. Вони підходять для позичальників, які не можуть надати достатню заставу для використання таких форм фінансування, як позики. Найвідомішою та найпоширенішою формою такої заміни застави є гарантія за замовчуванням. Як правило, банк-гарант вимагає фіксовану комісію (навіть якщо гарантія відхилена або заявка відкликана) і невеликий відсоток від суми кредиту. Також можливі річні комісії з низькими відсотками.

Доступні для інвестицій, поглинань бізнесу, заходів з раціоналізації та модернізації, а також для відкриття бізнесу, серед іншого.

Допомога в отримані кредиту для:

 • купівлі нерухомості (будинок, квартира, інші споруди) на вторинному ринку;
 • купівлі земельної ділянки, під будівництво;
 • купівлі обладнання для бізнесу;
 • інших інвестиційних проектів.

Щоб отримати фінансування або кредит в німеччині дуже важливо мати надійного партнера, який зможе обрати фонди, підготувати заявки на фінансування, обґрунтувати кошториси, допомогти відпрацювати дієві бізнес моделі та ін..

Ціна наших послуг від 200 євро за консультацію та подальшу підтримку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Німеччині?

Так
Ні

3 питання

Вам уже обрали банк, в якому потрібно юридичний супровід отримання кредиту?

Так
Ні

4 питання

Сума кредиту, яку Ви плануєте отримати понад 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація