«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ У ІТАЛІЇ

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ У ІТАЛІЇ

Відповідно до законодавства Італії, а саме Міністерства економіки та фінансів (МЕФ) нещодавно ввело в дію новий указ.

Раніше він був випущений у січні та оновлює правила криптовалюти для VASP в Італії.

Постанова Міністерства економіки та фінансів (МЕФ) від 13 січня 2022 року, опублікована в Офіційному віснику №. 40 від 17-02-2022 встановлює нові вимоги як італійських, так іноземних компаній, які надають послуги віртуальної валюти біля Італії. VASP, які надають такі послуги, як обмін та зберігання віртуальних валют, а також постачальники послуг цифрових гаманців, підпадають під дію указу.

 

Він дає такі визначення:

Постачальник послуг віртуальної валюти : будь-яка фізична або юридична особа, крім фізичної особи, яка надає на професійній основі, у тому числі онлайн, послуги, пов’язані з використанням, обміном, зберіганням віртуальної валюти та їх перетворенням із законного платіжного засобу або цифрових уявлень вартості або них, у тому числі конвертованих в інші віртуальні валюти, а також послуги з випуску, пропозиції, переказу та клірингу, а також будь-які інші послуги, пов’язані з придбанням, торгівлею або обміном таких валют;

Постачальники послуг цифрового гаманця: будь-яка фізична або юридична особа, крім фізичної особи, яка надає на професійній основі, в тому числі онлайн, послуги захисту закритих криптографічних ключів від імені своїх клієнтів з метою зберігання, зберігання та передачі віртуальних валют;

Віртуальна валюта : цифрове подання вартості, не випущене та не гарантоване центральним банком або державним органом, не обов’язково пов’язане із законним платіжним засобом, що використовується як засіб обміну для купівлі товарів та послуг або в інвестиційних цілях, і передаються, зберігаються та продаються в електронному вигляді .

Крім того, Указ встановлює дві нові вимоги до ПУВА, що входять до сфери його компетенції, а саме реєстрацію в OAM та зобов’язання щодо звітності.

Потім указ встановлює зобов’язання щодо звітності для постачальників послуг віртуальної валюти та цифрових гаманців.

Щокварталу зареєстровані компанії повинні надсилати звіти в OAM про транзакції, які вони проводили в Італії. Зокрема, вони мають забезпечувати:

 • Ідентифікаційні дані клієнтів, такі як ім’я, ім’я, блідість та дата народження, місце проживання, податковий код, номер платника ПДВ, якщо такий є, та дані документа, що засвідчує особу.
 • Зведення всіх транзакцій для кожного клієнта, включаючи значення лічильника в євро на дату останнього дня відповідного кварталу/загального балансу легальної та віртуальної валюти, що стосується кожного клієнта, кількість та загальне значення лічильника в євро. на дату останнього дня звітного кварталу/транзакцій щодо конвертації легальної валюти у віртуальну або віртуальної у легальну валюту, що стосуються кожного клієнта, і, наприклад, кількість операцій конвертації між віртуальними валютами.

Юрист з криптовалют в Італії

Допомога юриста з питань крипти в Італії

 • Легальне використання криптовалюти
 • Легалізації доходів отриманих від операцій з криптою та інвестицій в криптовалюти
 • Майнінг Bitcoin і Ethereum
 • Консультування щодо проведення IEO
 • Оподаткування виведення активів у фіатні гроші
 • Юридичний супровід ICO та IEO проектів
 • Структурування блокчейн-компаній
 • Допомога криптоінвесторам
 • Допомога юриста з питань інвестицій у криптовалюти
 • Оформлення ICO/IEO/DeFi та Mining`у

Ми здійснюємо повний юридичний супровід операцій з криптовалютами, проведення ICO /IEO, оформлення DeFi та організації майнінгу криптовалют, саме тому Ви потрабили на дану сторінку коли вводили в пошукову систему «допомога юриста криптовалюти», «юристкриптовалюта», «біткоїн консультація юриста», «допомога з криптовалют», «bitcoin консультації», «порада юриста щодо криптовалют», «блокчейн договір», «ефіріум контракт»,«юридичні консультації про криптовалюти і податки»

 

Допомога юриста в Італії — Біткоін і криптовалюта

Тож, допомога юристів з питань криптовалют, їх майнінгу, оформлення IEO, DeFi та інших криптопроектів – це комплекс заходів спрямованих на оформлення таких взяємовідносин у повній відповідності до чинного законодавства Італії та ЄС.

Найбільш розповсюдженими питанням и до наших юристів є:

 • Оплата послуг, робіт, нерухомості та інших активів в Італії Біткоїном (BTC) та Ефіріумом (ETH). Правда чи міф?
 • У яких містах Італії можна обміняти Біткоїн, Ефіріум, Ріпл та інших криптовалюти?
 • Як купити товар за bitcoin в Італії?

Відповіді на ці та інші питання Ви зможете отримати зателефонувавши нашим юристам або залишивши Ваш номер телефону.

Важливо! Ми рекомендуємо механізм придбання певного майна за «крипту» шляхом укладення договору міни. Укладення договір купівлі-продажу товару чи послуги де оплата здійсненна криптовалютою може в судовому порядку бути визнаний нікчемним так як крипта, як валюта не визнана на законодавчому рівні Італії.

Для прикладу, крипто валюта в Україні не визнається засобом платежу, та в силу деяких нормативних актів та позицій центральних органів прирівнюється до сурогатних грошей.

Криптообмін в Італії (Мілан, Рим, Неаполь)

Купівля і продаж криптовалюти в Італії через ЮК Приходько та партнери – це вигідно та безпечно. Спробуйте нас в роботі!

Наші юристи досконало володіють усіма тенденціями врегулювання криптовалюти в світі, в тому числі в Україні, гарантують максимально захищені способи її використання.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Італії?

Так
Ні

3 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Україні?

Так
Ні

4 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Італії?

Так
Ні

5 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Україні?

Так
Ні

6 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Італії?

Так
Ні

7 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Україні?

Так
Ні

8 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Італії?

Так
Ні

9 питання

Вам потрібен криптообмін в Італії?

Так
Ні

10 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація