«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ У ІСПАНІЇ

При переїзді до Іспанії без банківського рахунку – нікуди. Він знадобиться при покупці нерухомості, якщо ви приїхали на роботу або просто плануєте пробути в країні деякий час. Банківський рахунок Іспанії може відкрити як резидент, і нерезидент країни, але не всі банки Іспанії дають можливість відкриття рахунку саме іноземним громадянам. Почнемо з того, що рахунок у банку Іспанії для іноземців буває двох типів: рахунок нерезидента (що не має посвідки на проживання) та резидента (має дозвіл на проживання).

Для відкриття рахунку в Іспанії потрібно надати:

 • Закордонний паспорт
 • довідки з роботи,
 • NIE (ідентифікаційний код)
 • декларації 2-ПДФО,
 • від підприємців – 3-ПДФО.

Банк має право запросити додаткові документи, якщо вважатиме за потрібне. Усі документи мають бути перекладені іспанською присяжним перекладачем. Якщо ви вирішили відкрити рахунок самостійно, то приготуйтеся сходити до банку неодноразово.

Першим і мабуть основним завданням релокації або бізнес міграції до Іспанії є відкриття банківського рахунку, як Іспанія як і усі інші країни ЄС працюють майже у всіх випадках по безготівковим розрахунках.

Якщо хочете відкрити банківський рахунок в Іспанії під купівлю нерухомості, з вас обов’язково попросять договір резерву або завдатку, а після завершення угоди – нотаріальну купчу.

Найбільш популярними банками в Іспанії є:

 • Banco Santander
 • BBVA
 • Banc Sabadell
 • CaixaBank

Відкриття банківського рахунку в Іспанії: процедура та переваги для українців

Відкриття рахунку в польському банку дає можливість

 • Безпеку вкладений коштів;
 • Можливість перераховувати кошти всередині ЄС без додаткових комісій;
 • Можливість здійснювати операції в онлайн режимі;
 • Автоматичне здійснення платежей по фінансовими і адміністративними зобов’язаннями при наявності у власності нерухомості.

Щоб відкрити рахунок у іспанському банку, необхідно особисто прийти до відділення банку та надати необхідні документи.

Допомога у відкриті банківського рахунку в Іспанії включає консультування юриста з питань наявності належних документів для відкриття рахунку, умови відкриття рахунку, тарифікація банку, супровід в банк, допомогу у заповненні банківських документів, та інші послуги в банківській сфері.

Деякі банки Іспанії зазвичай надсилають банківську картку на Вашу адресу через декілька днів після подачі доку ментів, а не видають відразу банківську картку.

Відкриття та обслуговування рахунку в іспанському банку – це один з основних напрямків діяльності наших юристів та економістів. Запишіться на консультацію та самі переконайтесь в професійності.

Важливо! На сайтах багатьох банків є гарячі лінії по яких можна зателефонувати і дізнатись усю інформацію самостійно, але Ви можете наткнутись на проблему не розуміння іспанської мови або іспанської банківської термінології. Саме тому рекомендуємо записатись на консультацію до наших юристів перед зверненням до банків.

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ У ІСПАНІЇ

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Іспанії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фізичної особи?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фірми?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація