"Досконалість виконання у будь-якому аспекті вашого питання - наше кредо!"

Сіренко Микола Сергійович

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз

Розміщення коштів для українців за кордоном в європейському банку: Іспанія

Стабільність, надійність і можливість отримання високоякісних банківських послуг — чи не найбільш важливі моменти, які враховуються при виборі країни для розміщення коштів українцями.

Однією з таких країн є Іспанія. Банки цієї країни відомі якістю та високим рівнем доступності послуг, зокрема для іноземних громадян.

Банківська система Іспанії дотримується міжнародних стандартів, стандартів Європейського Союзу, що надає додаткову впевненість наших громадян в перспективності розміщення коштів на банківських рахунках в Іспанії.

Популярності дана країна у контексті розміщення коштів в її банках набула саме серед українців, які мають бізнес чи планують відкривати бізнес на території країни-члена Європейського Союзу.

Від вкладів з гарантованим відсотком до інвестиційних фондів та страхових продуктів — українські вкладники мають можливість обрати оптимальний варіант, відповідний їхнім потребам та ризикам, в одному з провідних іспанських банків.

Та варто приділити увагу практичним аспектам, що будуть стосуватися розміщення коштів, а саме — фінансовому моніторингу.

Підтвердження походження коштів — це процес, коли банк збирає та перевіряє інформацію щодо джерела фінансових активів, які клієнт має намір розмістити на своєму рахунку.

 Існує кілька способів, якими можна забезпечити підтвердження походження власних коштів:

  • представлення податкових декларацій та довідок від податкової про їх подання, банківських виписок про зняття готівкових коштів — шляхом звернення до відповідних органів;
  • надання договорів купівлі-продажу майна, дарування та інші.

Юридична Компанія “Приходько та Партнери” може надати різні послуги юридичного характеру з розміщення коштів українців на рахунку в іспанському банку.

Клієнт може отримати:

  • Допомогу у переміщенні коштів в рамках чинного законодавства України та ЄС. У разі бажання особи розмістити готівкові кошти на рахунку в іспанському банку на суму понад 10 000 євро виникає питання щодо дотримання правил фінансового моніторингу на території Іспанії. Це передбачає великий масив юридичної роботи, що включає декларування коштів на кордоні, підготовку митних декларацій та документів про підтвердження походження готівкових коштів для розміщення на рахунку.
  • Приведення документів у відповідність до вимог законодавства Іспанії для розміщення коштів у відповідному банку. Крім документів, що вимагаються у відповідному банку, потрібних для проходження верифікації та безпосереднього відкриття рахунку (стандартний пакет налічує документ, що підтверджує особу клієнта, ідентифікаційний код на території Іспанії, декларації 2-ПДФО, 3-ПДФО тощо), виникає питання також щодо перекладу та правильного апостилювання тих документів, що будуть подаватися на підтвердження походження коштів при розміщенні на рахунку в іспанському банку суми понад 10 000 євро.
  • Повний юридичний супровід у банку для відкриття рахунку та розміщення там коштів. Дана послуга включає як допомогу у переміщенні коштів, підготовці документів для проходження верифікації у банку та розміщенні там коштів, ще й фізичний супровід спеціаліста у ході взаємодії з персоналом відповідного банку.

Висновки.

Іспанія стала привабливою країною для розміщення коштів серед українців, особливо серед тих, хто займається підприємницькою діяльністю.

Громадяни можуть скористатися послугами юридичної компанії для розміщення коштів в іспанських банках, зокрема для допомоги у переміщенні коштів, підготовці необхідних документів та фізичному супроводі у банку. Це матиме значення передусім для дотримання вимог фінансового моніторингу на території Іспанії та не тільки.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи відкривали ви рахунок в іспанському банку ранішу?

Так
Ні

2 питання

Чи переміщали ви через іспанський кордон/розміщали на рахунку в іспанському банку суму понад 10 000 євро до цього?

Так
Ні

3 питання

Чи потребуєте ви консультацію по фінансовому моніторингу в Іспанії при розміщенні коштів на рахунку?

Так
Ні

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація