«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У ІСПАНІЇ

Приходько Андрій Анатолійович - prikhodkov4 1

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У ІСПАНІЇ

Автор

Приходько Андрій Анатолійович

[embed]

Кредити для нерезидентів надаються іноземцям, які не є податковими резидентами та хочуть вести свій бізнес у країні.

Згідно з юридичними нормативами Європейського Союзу, як резиденти, так і нерезиденти Іспанії повинні мати однакові права на отримання кредиту, але на практиці можна зіткнутися з деякими перешкодами. Якщо вам потрібен банківський кредит, перша умова – це ретельний і реалістичний бізнес-план, який повинен включати опис того, як ви плануєте погашати кредит.

Бізнес-план стане вагомим аргументом для ухвалення позитивного кредитного рішення. Він допоможе переконати банк у тому, що платежі за кредитом входять до ваших планів, і ви знаєте заздалегідь, звідки братимете кошти.

Потрібно врахувати, що іспанські організації, що фінансують, традиційно підходять до кредитування іноземців з деяким упередженням. Це виражається у запитуванні додаткових документів і більш ретельній перевірці даних, особливо якщо сума, що запитується, велика. Кожен банк вільний запроваджувати свої критерії, проте стандартні вимоги до іноземних громадян, які бажають взяти позику в Королівстві, такі:

  • Мати чинний закордонний паспорт та NIE – особистий ідентифікаційний номер іноземця, який дозволяє здійснювати грошові чи економічні операції в країні.
  • Надати пакет документів, що підтверджують платоспроможність: довідки про доходи, реєстрацію компанії, виписки з банківських рахунків, кредитну історію тощо. – всі папери мають бути перекладені іспанською та завірені у нотаріуса.

Процентні ставки з кредитування

Відсоток варіюється в залежності від кредитної політики банку, суми та строків погашення. У червні 2020 року середній розмір відсоткової ставки за кредитом Іспанії становив 1,64 %. Максимальний показник сягав 6,29%, мінімальний – 0,71%.

Окремо варто сказати, що представники малого бізнесу (PYME) навіть нерезиденти можуть розраховувати на отримання пільгового кредитування та послуг, які пропонує дітище Міністерства економіки та фінансів (Instituto де Crédito). Ця структура може видати вам позику у розмірі 60% від обсягу необхідних вам інвестицій, яка вам потрібна для бізнесу. Як варіант ви можете звернутися і в Micro-Credit Facility, мікрофінансову організацію, яка за відсутності інших кредитів або грантів на відкриття бізнесу може надати вам суму в розмірі 95%, але не більше 25 тисяч євро.

Щоб отримати фінансування або кредит в Іспанії дуже важливо мати надійного парнера, який зможе відібрати фонди, підготувати заявки на фінансування, обґрунтувати кошториси: допомогти відпрацювати дієві бізнес моделі і тд.

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У ІСПАНІЇ

Ціна наших послуг від 200 євро за консультацію та подальшу підтримку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Іспанії?

Так
Ні

3 питання

Вам вже обрали банк, в якому потрібно юридичний супровід отримання кредиту?

Так
Ні

4 питання

Сума кредиту, яку Ви плануєте отримати понад 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація