«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВІРКА АБО DUE DILIGENCE ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ У ПОЛЬЩІ

В Польщі, як і в інших країнах існує послуга юридичного аудиту або Due diligence об’єктів нерухомості. Вказана послуг викликана тим, що купуючи майно особа вкладає значні кошти в порівняні з вартістю такої перевірки, а тому в більшості випадків, така особа хоче розуміти усю історію виникнення об’єкту нерухомості, а також врахувати усі можливі ризики у випадку подальшого його використання або продажу.

Перевірка об’єкту нерухомості в Польщі – це дослідження історії його створення, зміни власників і конфліктів, які виникали з цим майном.

Саме тому юридичного аудиту або Due diligence убезпечить Вас від негативу пов’язаного з історією об’єкту.

Зрозуміло, що 100 відсотків гарантій досягнуто складно, але повна перевірка об’єктів нерухомості в Польщі, в тому числі якісна і повна перевірка історії об’єкту нерухомого майна дасть Вам можливість бути готовим до купівлі або продажу такого об’єкту, а також допоможе вірно оцінити інвестиційні ризики.

Що необхідно перевірити перед купівлею землі, будинку, квартири або будь-якого іншого об’єкту нерухомості:

Виникнення об’єкту та першого права власності. Частіше всього порушення законодавства допускається саме на етапі будівництва та реєстрації права власності. Саме тому важлива перевірити яким чином виникла право будувати, походження землі, хто саме будував та на якій підставі, чи виникали конфлікти або спори під час будівництва.

Аналіз попередніх власників. Дуже важливо розуміти порядок зміни власників та хто власне вони є, від найпершого до останнього. Це можливо зробити або аналізуючи усі угоди купівлі продажу дарування тощо, або через відповідні реєстри.

В якому статусі перебуває об’єкт нерухомості. Потрібно дослідити документи на підставі яких відбулась остання реєстрація права власності, чи обтяжене наразі таке право власності арештами або заборонами вчинення реєстраційних дій, відсутність або наявність судових спорів та рішень відносно об’єкту нерухомості.

Фізична перевірка об’єкту нерухомості. Перевірка відповідності технічних характеристик дозвільній документації. Нерідко буває так, що попередні власники щось змінили та не внесли відповідні правки та зміни до технічної документації, що в подальшому може призвести до як мінімум до додаткових витрат на легалізацію таких змін або навіть до непридатності об’єкту для використання та значних інвестиційних втрат.

За результатами перевірки об’єкту інвестування у Польщі Ви отримаєте висновок нашої кампанії в якому буде відображено усі етапи перевірки з виявленими недоліками та зауваженнями, а також інвестиційний висновок щодо можливих ризиків, якщо такі будуть виявлені.

Юридична перевірка об’єкта нерухомості у Польщі полягає не у зборі інформації з інтернету, а саме в досконалому розумінні законодавства в сфері будівництва та досвіді роботи в супроводі будівельної та судової діяльності.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Польщі?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна перевірка нерухомості в Польщі перед купівлею?

Так
Ні

4 питання

Вартість об’єкта нерухомості, який плануєте купити становить більше 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація