"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Отримати громадянство Польщі

Як зазначено в законі «Про польське громадянство» та Конституції Республіки Польща, отримати паспорт Польщі можна декількома способами:

 • за походженням,
 • через шлюб із громадянином країни,
 • за процедурою натуралізації або
 • з карткою поляка.

ОТОРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО ПОЛЬЩІ З НАРОДЖЕННЯ

Присвоєння громадянства Республіки Польща за правом народження здійснюється на підставі глави 2 статей 14, 15 та 16 закону «Про польське громадянство». Отримати статус громадянина має право неповнолітня дитина:

 • Поза залежность від місця народження, коли мати або батько є поляком;
 • Народжений у польщі, коли у матері і батька відсутність громадянство;
 • Усиновлений до виконання 16 років громадянами держави.
 • Процедура оформлення польського громадянства особами віком від 16 років передбачає підтвердження особистої згоди дитини.

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО ПОЛЬЩІ З НАТУРАЛІЗАЦІЇ

Оформити статус громадянина за стандартною процедурою натуралізації можна через три роки безперервного перебування з постійним видом на проживання на території країни. Кожному претенденту на громадянство Польщі необхідно попередньо отримати ВНЖ, ПМП, підтвердити наявність постійного джерела доходу, пройти комплексну перевірку на знання польської мови, культури та історії, купити або орендувати нерухоме майно у Польщі, а також відмовитись від поточного паспорта. Оформлення ВНЖ, проходження іспиту, переклад та підготовка документів, розгляд заяв та видача польського паспорта оплачується в установленому законодавством порядку.

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО ПОЛЬЩІ ЗА КОРІННЯМ

З 9 листопада 2000 року набув чинності закон «Про репатріацію», який передбачає присвоєння громадянства Польщі з крові. Заявляти про свої права на польський паспорт за цією процедурою можуть ті, чиї предки до 4-го покоління є громадянами Польщі або хто проживав до 1 січня 2001 року в таких країнах: Україні, Білорусії, Азербайджані, Вірменії, Грузії, Киргизії, Казахстані, Таджикистані, Узбекистані, азіатської частини Російської Федерації. Також важливою вимогою до заявників є наявність власної чи орендованої нерухомості у Польщі. Ті, хто підтвердив етнічну спорідненість з польським народом, видають репатріаційну візу, на підставі якої оформляється громадянство та паспорт держави.

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО ПОЛЬЩІ ЧЕРЕЗ ШЛЮБ

У законодавстві Республіки Польща відсутня можливість автоматичного набуття громадянства після укладання шлюбу з громадянином країни. Для оформлення польського паспорта іноземному чоловіку/дружині необхідно прожити на території Польщі 2 роки з постійним видом на проживання та документально підтвердити щонайменше 3-річне перебування у шлюбі з громадянином держави. Також заявникам слід пройти тестування на знання польської мови та відмовитися від свого першого паспорта.

ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО ПОЛЬЩІ З КАРТОЮ ПОЛЯКА

Уряд Польщі пропонує прискорену видачу громадянства за походженням, підтвердженим карткою поляка. Видають карту іноземним особам, які довели приналежність до польського народу матері чи батька, бабусі чи дідуся, прабабусі та прадіду по одній з ліній. Відповідно до закону «Про карту поляка» та поправок до статті 4 закону «Про польське громадянство», карта поляка дозволяє на спрощених умовах отримати ПМП та через 1 рік безперервного проживання на території країни претендувати на надання статусу громадянина.

Консультація міграційного юриста з питань отримання громадянства в Польщі

 • Де ви зможете проконсультуватись щодо отримання громадянства Польщі?

Міграційні юристи ЮК Приходько та партнери допоможуть Вам підготувати Заяву до Президента Республіки Польща про прийняття до громадянства. Таку заяву потрібно подавати при сприянні консула Польщі за місцем проживання або за посередництвом воєводи, в залежності від підстав. Також, необхідно знати підстави повернення заяви про вступ до громадянства Польщі.

 • Чи обов’язково подавати документи на громадянство Польщі особисто?

Міграційний юрист в Польщі проконсультує яким чином правильно відправити доументи по пошті, як засвідчити підпис, як бути з малолітніми дітьми та дітьми у віці від 16 до 18 років тощо.

 • Як можна записатися на прийом в консульство для отримання громадянства Польщі?

Юрист з міграційних питань в Польщі допоможе віднайти оптимальне консульство, його адресу та відправити відповідні документи на емейл або поштою.

 • Які документи необхідно мати для отримання польського громадянства?

Міграційні юристи в Польщі та Україні, перевірять наявні у Вас документи, проконсультують чого не хватає та де дістати потрібні документи, у випадку необхідності зроблять адвокатські запити та витребують документи з архівів або держустанов.

 • Яка вартість, скільки коштує отримати польське громадянство?

Офіційний збір становить 360 євро. Послуги міграційного юриста залежать від об’єму роботи яку потрібно зробити та прораховуються індивідуально.

 • Який строк отримання польського громадянства?

Міграційні юристи попереджають, що громадянство Польщі надає виключно Президент Республіки Польща. На нього не поширюються жодні обов’язкові терміни розгляду справ про прийняття до громадянства, а тому гарантувати строк не законно. При цьому, відмова у наданні громадянства не підлягає жодним оскарженням.

Зазвичай до комплексу послуг входить

 • переклад документів на польську мову та його завірення у нотаріуса
 • консультації та юридичні послуги
 • допомога у заповненні заяви та анкети
 • консультування та рекомендації щодо проходження співбесіди
 • супровід на співбесіду
 • послуги перекладача у разі потреби
 • допомога з житлом та транспортом

Вартість оформлення громадянства Польщі залежить від обсягу послуг, які будуть надавати наші міграційні юристи в Польщі.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Польщі?

Так
Ні

3 питання

У Вас є підстави для отримання громадянства Польщі?

Так
Ні

4 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація