«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В ЕСТОНІЇ

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В ЕСТОНІЇ

Необхідним є відкриття банківського рахунку в Естонії, якщо Ви плануєте проживати в цій країни, вести бізнес чи працювати. До того ж податкового та банківська система Естонії є простою, низькі податки  та відсутність валютного контролю, приналежність до Європейського Союзу встановлює додаткові гарантії безпечності банківських вкладів.

Відкриття банківського рахунку в Естонія: процедура та переваги для українців

Відкриття рахунку в естонському банку дає такі можливості:

Стійкість фінансовою система, простота відкриття рахунку, низькі тарифи на обслуговування, можливість відкривати рахунку на різні валюти, наявність інтернет банкінгу та багато чого іншого. Також Естонія займає нульову позицію ц відповідності до ризику ведення бізнесу. А тому більшість обирають саме Естонію як найкращу юрисдикція ведення бізнесу і відкриття банківських рахунків. Відкриття такого рахунку буде займати близько 7-10 днів.

 

Які документи необхідні для відкриття рахунку в банках Естонії:

Важливо! Для відкриття банківського рахунку в Естонії необхідно довести наявний зв’язок з Естонією. Для фізичної особи це може бути наявність громадянства чи ВНЖ, адреси проживання, майна набутого на території Естонії. Для юридичних осіб – наявність в Естонії партнерів, клієнтів, посередників, наявність ПДВ номеру, наявність грошового обороту, функціонуючий сайт, перекладений на естонську мову та інші. Загалом процедура перевірки реальної присутності не складна і частіше за все банки приймають всі докази. Проте, все ж можуть виникати складнощі, тому Вам варто звернутись до професіоналів.

Фізична особа повинна надати такий пакет документів:

Якщо у вас є естонський паспорт, ID-картка або посвідка на проживання, ви можете відкрити рахунок онлайн або через програму обраного вами банку. Вам буде запропоновано підтвердити свою особу за допомогою Smart-ID, Mobile-ID або пристрою читання ID-карток. Якщо у вас немає громадянства чи посвідки на проживання, вам потрібно буде надати деякі документи, що підтверджують ваш зв’язок з країною. Деякі банки дозволяють зробити це онлайн, в той час як інші просять принести документи до відділення. Якщо ви не резидент, з вас може стягуватися комісія за обробку до 400 євро. Якщо ви вже мешкаєте в Естонії, ви можете пройти весь процес особисто. Схвалення заявки банком може тривати до двох тижнів. Після затвердження вас можуть попросити прийти до відділення для особистої ідентифікації та підписати клієнтську угоду.

Найкращий банк для відкриття рахунку в Естонії (спрощена процедура та тарифи обслуговування)

  • Tallin Business Bank
  • Verso Bank
  • Swedbank
  • SEB Bank
  • LHV
  • Luminor Bank AS

Чи є можливість відкриття рахунку онлайн?

Естонія надає можливість відкрити банківський рахунок онлайн. І в подальшому можливість дистанційного керування своїм рахунком.

Допомога у відкритті банківського рахунку в Естонії

Важливо! На сайтах багатьох банків є гарячі лінії по яких можна зателефонувати і дізнатись усю інформацію самостійно, але Ви можете наткнутись на проблему не розуміння естонської мови або нерозуміння банківської термінології Естонії. Саме тому рекомендуємо записатись на консультацію до наших юристів перед зверненням до банків.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Естонії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фізичної особи?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фірми?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація