«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ В ЕСТОНІЇ

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ В ЕСТОНІЇ

Наразі дуже багато осіб подорожують, змінюють місце проживання, місце роботи, навчаються за кордоном, для цих всіх цілей необхідно мати нерухомість де можна проживати протягом короткого чи довгого строку.

Естонія вона різноманітна, а тому має дуже великий вибір різноманітних об’єктів нерухомості для купівлі або оренди в Естонії. Тому, виходячи з цього кожна людина має свої потреби і шукає для себе найкращий варіант.

Купівля нерухомості в Естонії є простим і відносно швидким процесом. Нерезиденти та іноземні компанії можуть купувати нерухомість в Естонії на тих же умовах, що і резиденти. Спочатку необхідно укласти договір купівлі-продажу і посвідчити його нотаріально, а потім вчинити інші дії.

Найбільш правильним рішенням для обрання об’єкту нерухомості є звернення до агентств.

Оренда житла в Естонії

Приїхавши або тільки плануючи переїзд до такої країни як Естонія , багато осіб шукають собі підходяще житло чи офіс для ведення підприємницької діяльності. Кожен випадок індивідуальний, тому підхід до кожного клієнта повинен бути індивідуальний. Ринок оренди житла в Естонії сильно фрагментований, тому що немає єдиного центру, де інформація про оренду та можливості об’єднуються. Зазвичай більшість дій відбувається у соціальних мережах та групах соціальних мереж, тому ви можете почати з них.

В цьому році відбулися деякі зміни на ринку оренди. Доступність орендних квартир/будинків значно знизилася за останні місяці, переважно через активність місцевих мешканців та українських біженців, які шукають місце для проживання. У крайньому випадку на квартиру припадало 50–80 претендентів. Так, знайти новий будинок сьогодні може бути дуже складним.

Якщо і коли ситуація зміниться, неможливо припустити. Найбільше від цього страждає столиця Таллінн; в інших містах також, але менше.

Крім того, зросли ціни в усіх сенсах: загальна інфляція, електроенергія, газ, паливо, оренда нерухомості, купівля нерухомості тощо. Ситуація аналогічна більшості країн, тому, ймовірно, тут немає нічого дивного.

Процес оренди може бути досить дорогим в Естонії. Традиційний ринковий стандарт полягає в тому, щоб попросити (при в’їзді) орендну плату за перший місяць, депозит (1-3 місяці) та контракт або агентську винагороду, еквівалентну орендній платі за один місяць. Наприклад: якщо ваша орендна плата становить 600 євро на місяць, ваші початкові витрати становитимуть приблизно 1800-3000 євро. Таким чином, ринок оренди залишається незмінним протягом багатьох десятиліть.

Тому Вам слід звернутись до нашої компанії, якщо ви потребуєте таких послуг:

 • Перегляд житла в будь-який зручний саме для клієнта час
 • Можливість зустрітись з власником квартири та будинку один на один, та обговорити всі нюанси подальшої оренди
 • Повний супровід при укладенні договору оренди, це оформлення всіх документів
 • Надання великої кількості можливих варіантів для укладення договору оренди

Тому на обрання найкращого варіанту нерухомості і на вартість такої нерухомості буде впливати ряд факторів, серед яких:

 • Місцезнаходження (яке це місто та де саме в місті буде знаходиться будівля)
 • Площа, кількість кімнат
 • Відсутність чи наявність меблів та необхідного обладнання

Стосовно терміну пошуку такого житла

Такий термін становить до 3  днів, в залежності від ваших запитів та вподобань

Оренда комерційної нерухомості

Важливим є і можливість оренди комерційної нерухомості, що користується не меншим попитом. Адже досить часто перевозять саме бізнес чи починають новий, також Естонія є привабливим місцем для інвесторів.

Звернувшись до спеціалістів, Ви можете отримати якісні послуги з таких напрямків:

 • Пошук найбільш кращого варіанту нерухомості для розвитку вашого підприємства
 • Індивідуальний підхід для кожного клієнта, ураховуючи ваші цілі, напрями діяльності
 • Законне оформлення документів необхідних для оренди
 • Оперативність, адже ми підберемо найкращий для Вас варіант в найкоротші строки

Купівля житла в Естонії

Нерухомість в Естонії – це надзвичайні можливості та переваги для стабільного життя та розвитку бізнесу, тому що це додаткова гарантів отримання візи, кредиту, виду на проживання тощо.

Фахівці підберуть найкращий варіант саме для Вас, Варто враховувати, що незалежно від того, буде обрана елітна нерухомість в Естонії або більш бюджетний варіант, вартість послуг буде договірна. Таким чином, ви отримаєте найпривабливіше житло в Європі за вигідною ціною.

Придбання комерційної нерухомості в Естонії

це питання, яке цікавить не тільки бізнесменів, а й інвесторів, які бажають здобувати великий стабільний пасивний дохід.

Оформлення відповідної покупки і підбір відповідного об’єкта – це непростий і трудомісткий процес, що вимагає знань, часу і зусиль.

Сьогодні для купівлі комерційної нерухомості пропонуються різні види комерційних об’єктів, до яких відносяться такі:

 • будівлі під склади;
 • офіси;
 • ділові центри;
 • торговельні майданчики;
 • магазини;
 • комплексні споруди.

Перед придбанням всі ці об’єкти перевіряються на наявність арештів, іпотеки від господаря і ряду інших небажаних факторів. Завдяки цьому покупка комерційної нерухомості – це завжди безпечне вкладення коштів.

Купівля землі в Естонії

Іноземці не мають права набувати землю та будинки, розташовані поблизу державних кордонів (як морських, так і сухопутних). Фізичним особам заборонено купувати нерухомість на естонських островах.

В Естонії немає документів про власність. До земельної книги подається нотаріально завірена заява про перехід права власності на нерухомість до покупця у земельній книзі. Після цього процесу титул має юридичну чинність. Публічне повідомлення про передачу має бути опубліковане в Офіційній державній газеті, хоча це не впливає на право власності, процес публікації майже автоматичний.

На виконання чотирьох процедур, необхідних реєстрації власності в Естонії, йде в середньому 65 днів.

Податки на нерухомість

Податки на естонське житло (будинок, квартиру) оплачувати не потрібно. А вартість податку на саму земельну ділянку варіюється від 0,5% до 3% за рік. У прямій залежності від того, в якому саме місті знаходиться купується об’єкт. І після того, як ви продали нерухомість і оплатили прибутковий податок, Ви сміливо можете з цими грошима виїжджати за кордон.

Послуги юриста по нерухомості в Естонії

 • Оренда житлової нерухомості в Естонії
 • Оренда комерційної нерухомості в Естонії
 • Купівля житлової нерухомості в Естонії
 • Купівля комерційної нерухомості в Естонії

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Естонії?

Так
Ні

3 питання

Ви бажаєте придбати нерухомість в Естонії?

Так
Ні

4 питання

Ви бажаєте орендувати нерухомість в Естонії?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація