«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВІРКА (DUE DILIGENCE) ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ В ЕСТОНІЇ

ПЕРЕВІРКА (DUE DILIGENCE) ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ В ЕСТОНІЇ

В Естонії відчуження нерухомості безпосередньо інвестору може здійснюватися лише як угода з майном (укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна, докладніше див. 2.3 – 2.5).

Як інший варіант інвестор може отримати право власності на нерухомість побічно. Замість прямої купівлі нерухомого майна інвестор може придбати акції компанії, яка володіє або придбає нерухоме майно, та за допомогою цієї угоди з акціями отримати роль власника нерухомості.

Другий варіант може бути ефективнішим з точки зору часу та витрат для інвестора за умови, що угода з часткою може бути здійснена без нотаріального посвідчення (див. розділ 2.2). За допомогою цього варіанта інвестор може інвестувати свої гроші через простий договір купівлі-продажу акцій, не проходячи процедури за участю нотаріусів. Купівлю об’єктів нерухомості (у тому числі із залученням нотаріуса) здійснюватиме компанія, акції якої придбав інвестор.

Що необхідно перевірити перед купівлею землі, будинку, квартири або будь-якого іншого об’єкту нерухомості:

Виникнення об’єкту та першого права власності. Частіше всього порушення законодавства допускається саме на етапі будівництва та реєстрації права власності. Саме тому важлива перевірити яким чином виникла право будувати, походження землі, хто сааме будував та на якій підставі, чи виникали конфлікти або спори під час будівництва.

Аналіз попередніх власників. Дуже важливо розуміти порядок зміни власників та хто власне вони є, від найпершого до останнього. Це можливо зробити або аналізуючи усі угоди купівлі продажу дарування тощо, або через відповідні реєстри.

В якому статусі перебуває об’єкт нерухомості. Потрібно дослідити документи на підставі яких відбулась остання реєстрація права власності, чи обтяжене наразі таке право власності арештами або заборонами вчинення реєстраційних дій, відсутність або наявність судових спорів та рішень відносно об’єкту нерухомості.

Фізична перевірка об’єкту нерухомості.

Перевірка відповідності технічних характеристик дозвільній документації. Нерідко буває так, що попередні власники щось змінили та не внесли відповідні правки та зміни до технічної документації, що в подальшому може призвести до як мінімум до додаткових витрат на легалізацію таких змін або навіть до непридатності об’єкту для використання та значних інвестиційних втрат.

За результатами перевірки об’єкту інвестування в Естонії, Ви отримаєте висновок нашої кампанії в якому буде відображено усі етапи перевірки з виявленими недоліками та зауваженнями, а також інвестиційний висновок щодо можливих ризиків, якщо такі будуть виявлені.

Юридична перевірка об’єкта нерухомості в Естонії полягає не у зборі інформації з інтернету, а саме в досконалому розумінні законодавства в сфері будівництва та досвіді роботи в супроводі будівельної та судової діяльності.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Естонії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна перевірка нерухомості в Естонії перед купівлею?

Так
Ні

4 питання

Вартість об’єкта нерухомості, який плануєте купити становить більше 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація