«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАННЯ ВИДУ НА ПРОЖИВАННЯ ТА ГРОМАДЯНСТВА ЕСТОНІЇ

ОТРИМАННЯ ВИДУ НА ПРОЖИВАННЯ ТА ГРОМАДЯНСТВА ЕСТОНІЇ

З початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України, багато хто мігрував до найближчих держав, однією з таких є і Естонія. Так як пройшов достатньо довгий час, то багато хто планує залишатись в Естонії і в в цьому випадку виникають потреба в отримання виду на проживання, а в подальшому і громадянства цієї держави. Ця процедура хоча і здається простою на перший погляд, але потребує детального вивчення нормативно-правової бази міграційного законодавства Естонії та правильне його застосування.

Тому для вирішення таких питань необхідно звернутись до професіоналів, такими є міграційні юристи з юридичної компанії «Приходько та партнери».

Переваги, які надає законне перебування в Естонії

  • Перебування та вільне переміщення по країнам
  • Можливість отримувати найкращу освіту, медицину, адміністративні послуги
  • Розвинута інфраструктура як в самій Естонії так і за її межами
  • Працевлаштування на території Естонії, можливість отримувати високу заробітну плату
  • Відкриття рахунків в європейських банках
  • Безкоштовний транспорт та багато іншого

Консультація з міграційних питань в Естонії включає в себе такі послуги:

Роз’яснення нашим юристом складних міграційних норм та вимог законодавства зрозумілою для Вас мовою. Зокрема Вам пояснять, як правильно іммігрувати в Естонію, які юридичні послуги в Естонію, які послуги необхідно оплачувати юристу, а які послуги можна зробити самому, які документи потрібно взяти в Україні для легального перебування в Естонії, як здійснюється проставлення апостиля на документах, як витребувати документи в державних структурах України та що з ними робити в Естонії.

Український юрист в Естонії

Це наша конкурентна перевага, адже ЮК Приходько та партнери має власні представництва в найбільших містах Естонії, та забезпечує міграційну підтримку на українській та російські мові в наступних містах

  • Міграційний юрист (консультація по міграції) в Таллінн

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація