«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ (ФІРМИ) В ЕСТОНІЇ

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ (ФІРМИ) В ЕСТОНІЇ

Чинний Естонський закон про бухгалтерський облік набув чинності у 2019 році. Цей закон встановлює правову основу та загальні вимоги до бухгалтерського обліку та фінансової звітності в Естонії. Загальними вимогами до організації бухгалтерського обліку є:

Організація рахунків таким чином, щоб забезпечити надання інформації про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів.

На підставі первинних документів або підготовлених на їх основі зведених документів проводити та фіксувати всі господарські операції у бухгалтерських регістрах та журналах

Збереження бухгалтерських документів не менше 7 років

Якщо ви вже знайомі з деякими Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) , то ви можете знайти багато спільного в деяких аспектах фінансової звітності, оскільки стандарти GAAP дуже схожі.

В Естонії всі вітчизняні громадські компанії, чиї цінні папери торгуються на регульованому ринку, зобов’язані використовувати ці стандарти у своїй фінансовій звітності. Вони також дозволяють використовувати ці стандарти для лістингу іноземними компаніями.

Відмінності в обліковій політиці здебільшого пов’язані з тим, що в деяких областях естонські ОПБУ допускають вибір облікової політики: або єдина політика, прийнята відповідно до МСФЗ для МСБ, або політика, яка колись вказана в естонських ОПБУ. В областях, що не охоплюються ОПБУ Естонії, використання МСФЗ для МСБ рекомендується, але не є обов’язковим. У стандарті ОПБУ Естонії завжди є порівняння з відповідною областю МСФЗ для МСП.

В Естонії аудитор повинен перевірити бухгалтерські та фінансові документи вашої компанії, якщо ваш бізнес має великі доходи, активи чи людські ресурси (включаючи приватні компанії з обмеженою відповідальністю). Аудити проводяться для усунення будь-яких порушень у фінансах компанії, і це сприяє прозорості. Їх проводить внутрішній аудитор чи аудиторська фірма із зареєстрованим присяжним аудитором.

Як ми бачимо, до ведення бухгалтерії та подання звітностей в Естонії ставляться досить жорстокі вимоги. Тому необхідно звернутися до професіоналів в цьому питанні.

Бухгалтерський аутсорсинг компаній в Естонії – це оптимальній варіант для власників бізнесу. Вартість такого бухгалтерського супроводження значно менша аніж утримувати в штаті власного бухгалтера.

Бухгалтерський супровід діяльності в Естонії

Для правильної подачі всіх податкових та фінансових звітностей, у відповідності до законодавства ЄС, велика кількість компаній, що зареєстровані на території Естонії користуються послугами бухгалтерів, котрі не входять до штату компанії. Ми маємо представників в Таллінні,  тому вони зможуть допомогти вам подати всі звітності правильно та вчасно

Бухгалтерська фірма в Естонії, які переваги роботи з нею?

Зовнішнє бухгалтерське обслуговування в Естонії має багато переваг.

Україномовний або російськомовний бухгалтер в Естонії, а саме в столиці в Таллінні – це наша перевага серед інших бухгалтерських компаній.

Консультація з бухгалтерського обліку в Естонії українською або російською мовою, спростить розуміння між Вами та бухгалтером, зробить більш доступним для Вас розуміння законодавства Естонії в сфері бух обліку та податків.

Ведення бухгалтерії на території Естонії

Так як Естонія входить до ЄС, а законодавством ЄС встановлюються жорсткі вимоги до ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Взагалі є такі варіанти ведення бухгалтерії, вони застосовуються і в Естонії:

 • Коли директор або індивідуальний підприємець самостійно веде бухгалтерію. В такому варіанті плюсів практично немає, проте є багато мінусів, зокрема недостатня кількість часу на ведення безпосередньо бізнесу, допущення помилок у разі пропуску новел в законодавстві Естонії та ЄС.
 • Коли є окрема людина яка уведена у штат як бухгалтер та здійснює свою діяльність у фірмі.  В даному випадку особа без проблем здійснює  свої зобов’язання перед фірмою, виконуючи свій прямий обов’язок ведення бухгалтерського обліку на певній фірмі – це є очевидною перевагою.

Проте є і недоліки це досить велика заробітна плата на утримання такого бухгалтера, яка  сягає близько 1 тис євро за місяць, а  в деяких випадках може бути і більше. Також, якщо бухгалтер не вийде на роботу, то треба шукати йому заміну, це передбачає додаткові витрати. Часто в штат беруть одного головного бухгалтера і кілька звичайних бухгалтерів, що передбачає значені витрати на їх утримання.

 • Бухгалтерський супровід (аутсорсинг) бізнесу в Естонії

Мінусів не буде якщо ви будете звертатись до дійсно професіоналів, які дають гарантію своєї діяльності.

Серед переваг слід звернути уваги на такі – в нас працює велика кількість бухгалтерів різної спеціалізації, а тому ми гарантуємо виконання роботи на вищому рівні, низька вартість послуги у порівнянні з іншими, відповіді на будь-які Ваші питання, що можуть виникати при здійсненні бухгалтерського обліку. Наші спеціалісти мають високий рівень знань у багатьох видах бізнесу.

Якщо більш детально про останній пункт, то ми надаємо послуги бухгалтера  в Естонії зокрема:

Бухгалтер в Таллінні

Послуги бухгалтера в Естонії включають:

 • Бухгалтерське обслуговування підприємств усіх організаційно правових форм
 • Бухгалтерський та податковий аудит фірми (бізнесу) в Естонії
 • Підготовка та подача до податкових та контролюючих органів декларацій та звітів
 • Представництво юриста та бухгалтера в податкових органах Естонії
 • CIT, PIT, ZUS, VAT (ПДВ),декларації – підготовка, перевірка та подача до контролюючих органів.
 • Ведення кадрового обліку, нарахування ЗП, сплата відповідних податків за працівників, подача кадрової звітності
 • Імпортно-експортні операції (WDT, WNT)
 • Підготовку інвойсів та рахунків-фактур
 • Здійснення банківських платежів
 • Аналіз фінансового стану підприємства

Бухгалтерські послуги в Естонії – один з основних напрямків діяльності ЮК Приходько та партнери, адже ми обізнані в законодавстві Естонії та ЄС в сфері оподаткування та фінансування, а тому чітко розуміємо як працює податкова система Естонії і допоможемо підібрати найкращу податкову систему саме для Вашого бізнесу, адже для кожного клієнта в нас індивідуальний підхід, який залежить від напряму Вашої діяльності, організаційно правової форми юридичної особи.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Естонії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна реєстрація фірми в Естонії?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна тільки консультація по бухгалтерії?

Так
Ні

5 питання

Вам потрібен повний бухгалтерський супровід бізнесу в Естонії?

Так
Ні

6 питання

Оборот Вашого бізнесу більше 500 тис евро в місяць?

Так
Ні

7 питання

Ви бажаєте купити готовий бізнесу в Естонії?

Так
Ні

8 питання

Вам потрібна консультація по податках Естонії?

Так
Ні

9 питання

Вам потрібно відкрити банківський рахунку в Естонії?

Так
Ні

10 питання

Вам потрібна оренда адреси для фірми або віртуальний офіс в Естонії?

Так
Ні

11 питання

Вам потрібен юридичний супровід бізнесу (фірми) в Естонії?

Так
Ні

12 питання

Вам потрібен юридичний аудити або due diligence бізнесу в Естонії?

Так
Ні

13 питання

Вам потрібен маркетинговий супровід бізнесу (фірми) в Естонії?

Так
Ні

14 питання

Вам потрібна логістика (транспортні послуги) бізнесу в Естонії?

Так
Ні

15 питання

Вам потрібен кредит для бізнесу в Естонії?

Так
Ні

16 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація