«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В ДАНІЇ

Як відкрити банківський рахунок у Данії?

Відкриття банківського рахунку є одним із важливих кроків, які вам необхідно пройти, щоб повністю осісти в Данії. Банківський сектор Данії, який на перший погляд може здатися складним, досить комплексний і ефективний. Відкрити банківський рахунок у Данії не проблема, якщо у вас є необхідні документи.

 

Чи можу я відкрити банківський рахунок у Данії?

Ви можете відкрити банківський рахунок у Данії, якщо ви є резидентом цієї країни. Тобто, обов’язковим для відкриття банківського рахунку в Данії є щонайменше вид на проживання в Данії. Єдиним винятком буде, якщо у вас є рахунок у міжнародному банку, що має філію в одному з банків Данії.

Типи банківських рахунків у Данії

Іноземці зазвичай відкривають один з таких видів рахунків у Данії:

  • Поточний рахунок (NemKonto): Цей стандартний поточний рахунок надає внутрішні банківські послуги, такі як виплата зарплати, прямі депозити, податкові платежі, а також дебетові та кредитні картки.
  • Ощадний рахунок: Ви можете відкрити ощадний рахунок, щоб застосувати вищу процентну ставку на ваші незадіяні гроші. Ці облікові записи часто мають місячний ліміт зняття. Процентні ставки в ЄС та ЄЕЗ дуже низькі, що робить різницю між ощадним і поточним рахунками майже незначною.

Документи, що подаються для відкриття рахунку в Данії

Відкриття банківського рахунку в Данії є досить простою процедурою, яка зазвичай не вимагає жодних витрат. Перш за все, потрібно отримати вид на проживання та створити NemID (цифровий підпис), який дозволить користувачеві подавати різноманітні документи онлайн до органів влади. NemID корисний при відкритті компанії в Данії, а також банківського рахунку.

Для корпоративних банківських рахунків представників компанії попросять надати відповідні документи про компанію, такі як статут, а також документи, що посвідчують особу директора компанії. Мінімальний статутний капітал вноситься після формування рахунку, в той же день. Відповідно до правил, встановлених Міністерством закордонних справ, нерезиденти мають однакові права на відкриття бізнесу та повинні дотримуватися однакових витрат.

Для фізичних осіб документи, необхідні для відкриття стандартного банківського рахунку в Данії, такі:

  • Документ, що посвідчує особу з наявною фотографією;
  • Номер CPR (десятизначний унікальний ідентифікаційний номер, який видається всім жителям Данії);
  • Підтвердження адреси в країні;
  • Трудовий договір, якщо відповідна особа працює в Данії.

Картку медичного страхування також можуть вимагати деякі банки, однак це не є обов’язковим у всіх випадках (у більшості випадків номер CPR буде достатнім, якщо заявник не отримав картку медичного страхування).

Наявність трудового договору є важливою умовою для багатьох банків. Альтернативою для тих, хто не має роботи, є надання листа про прийняття від університету чи навчального закладу (стосується тих, хто переїжджає до Данії з метою навчання).

Відкриття банківського рахунку онлайн

Майже всі банки в Данії пропонують послуги онлайн-банкінгу, але не дають можливості відкрити рахунок з-за кордоном. Деякі банки можуть дозволити вам розпочати процес відкриття рахунку онлайн, надавши вам форму заявки для заповнення, але ви можете активувати свій обліковий запис, лише коли ви перебуваєте в Данії та маєте номер CPR або NemID.

Допомога у відкриті банківського рахунку в Данії включає консультування юриста з питань наявності належних документів для відкриття рахунку, умови відкриття рахунку, тарифікації банку, супровід в банк, допомогу у заповненні банківських документів та інші послуги в банківській сфері.

Відкриття та обслуговування рахунку в данському банку – це один з основних напрямків діяльності наших юристів та економістів. Запишіться на консультацію та самі переконайтесь в професійності наших фахівців.

ВІДКРИТТЯ БАНКІВСЬКОГО РАХУНКУ В ДАНІЇ

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Данії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для фізичної особи?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по відкриттю рахунку для юридичної особи?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація