«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВІРКА (Due Diligence) ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ У ДАНІЇ

У Данії, як і в інших країнах існує послуга юридичного аудиту або Due diligence об’єктів нерухомості. Вказана послуг викликана тим, що купуючи майно особа вкладає значні кошти в порівняні з вартістю такої перевірки, а тому в більшості випадків, така особа хоче розуміти усю історію виникнення об’єкту нерухомості, а також врахувати усі можливі ризики у випадку подальшого його використання або продажу.

Перевірка об’єкту нерухомості у Данії – це дослідження історії його створення, зміни власників і конфліктів, які виникали з цим майном. Саме тому Due diligence убезпечить Вас від негативу пов’язаного з історією об’єкту.

Зрозуміло, що 100 відсотків гарантій досягнути складно, але повна перевірка об’єктів нерухомості у Данії, у тому числі якісна і повна перевірка історії об’єкту нерухомого майна, дасть Вам можливість бути готовим до купівлі або продажу такого об’єкту, а також допоможе вірно оцінити інвестиційні ризики.

Що необхідно перевірити перед купівлею землі, будинку, квартири або будь-якого іншого об’єкту нерухомості:

Виникнення об’єкту та першого права власності

Частіше всього порушення законодавства допускається саме на етапі будівництва та реєстрації права власності. Саме тому важливо перевірити яким чином виникло право будувати, походження землі, хто саме будував та на якій підставі, чи виникали конфлікти або спори під час будівництва.

Аналіз попередніх власників

Дуже важливо розуміти порядок зміни власників та хто власне вони є, від найпершого до останнього. Це можливо зробити або аналізуючи усі угоди купівлі-продажу, дарування тощо, а також через відповідні реєстри.

 

У якому статусі перебуває об’єкт нерухомості

Потрібно дослідити документи на підставі яких відбулась остання реєстрація права власності, чи обтяжене наразі таке право власності арештами або заборонами вчинення реєстраційних дій. Важливою є також перевірка відсутності або наявності судових спорів та рішень щодо об’єкта нерухомості.

Фізична перевірка об’єкту нерухомості

Перевірка відповідності технічних характеристик дозвільній документації. Нерідко буває так, що попередні власники щось змінили та не внесли відповідні правки та зміни до технічної документації, що в подальшому може призвести щонайменше додаткових витрат на легалізацію таких змін або навіть до непридатності об’єкту для використання та значних інвестиційних втрат.

За результатами перевірки об’єкту інвестування у Данії Ви отримаєте висновок нашої компанії, у якому буде відображено усі етапи перевірки з виявленими недоліками та зауваженнями, а також інвестиційний висновок щодо можливих ризиків, якщо такі будуть виявлені.

Юридична перевірка об’єкта нерухомості у Данії полягає не у зборі інформації з інтернету, а саме в досконалому розумінні законодавства у сфері будівництва та досвіді роботи в супроводі будівельної та судової діяльності.

Наші фахівці пропонують Вам наступні види послуг з перевірки об’єктів нерухомості у Данії:

  • аналіз історії об’єкта нерухомого майна;
  • перевірка забудовника, продавця, пов’язаних з ними осіб;
  • перевірка об’єкта незавршеного будівництва;
  • перевірка технічних характеристик нерухомості на їх відповідність технічним стандартам.

ПЕРЕВІРКА (Due Diligence) ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ У ДАНІЇ

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте у Данії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна перевірка нерухомості у Данії перед купівлею?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна перевірка нерухомості у Данії перед купівлею? Вартість об’єкта нерухомості, який плануєте купити становить більше 500 тис. євро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація