«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ЛОГІСТИКА (ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ) БІЗНЕСУ ДО ДАНІЇ

Ми забезпечуємо вантажні перевезення (Данія)

У нашій команді є потрібні Вам логістичні послуги. Ми гарантуємо якісне та безперешкодне вивезення Ваших активів, обладнання, транспорту, людей та їх речей до Данії.

Наші фахівці використовують індивідуальний підхід у кожному випадку

Після прийняття замовлення від клієнта запитується максимум інформації про кількість, розміри вантажу. Після цього здійснюється аналіз найбільш доцільного способу для його транспортування з урахуванням ризиків і вигод для клієнта. Після цього прораховується оптимальний маршрут, вартість послуг, які повідомляються замовнику. Доставка з України у Данію за допомогою наших надійних партнерів здійснюється наступними способами:

  1. Повітряним транспортом. Надійний і швидкий спосіб транспортування вантажів. Найчастіше використовується для перевезення швидкопсувних вантажів. Строк доставки вантажу становить не більше 10 днів.
  2. Морським транспортом. Найкращий спосіб перевезення великих партій вантажів. Даний варіант є більш економічно вигідним порівняно з перевезенням вантажу авіатранспортом, однак строк доставки може становити понад 30 днів.

Також ми забезпечуємо мультимодальні перевезення, які передбачають використання декількох видів транспорту.

Для перевезення вантажів до Данії з України потрібні різні документи, у тому числі митні декларації. Щоб ви не витрачали час, ми оформлюємо всю необхідну документацію. Підготовкою документів займаються спеціалісти профільного відділу. Це значно пришвидшить процес їх оформлення, що позитивно позначиться на швидкості доставки вантажу.

Доставка вантажів з України у Данію та навпаки з допомогою юридичної компанії «Приходько та партнери» – це надійна, безпечна та економічно вигідна послуга. За роки існування ми набули безцінного досвіду, який допомагає доставити навіть найскладніший вантаж до місця призначення з мінімальними витратами часу. Правильна організація вантажних перевезень дозволяє уникнути проблем, запобігти зупинці автомобіля на митних та інших пунктах пропуску. Якщо є потреба в юридичній консультації, ми будемо раді її надати кожному клієнту.

ЛОГІСТИКА (ТРАНСПОРТНІ ПОСЛУГИ) БІЗНЕСУ ДО ДАНІЇ

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте у Данії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна логістика до Данії?

Так
Ні

4 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація