«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В ДАНІЇ

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Багато компаній користуються бізнес-кредитом, який вони отримують у банку. Він працює так само, як овердрафт для приватних осіб, і може бути використаний, серед іншого, для фінансування періоду від закупівлі виробничих матеріалів до оплати замовником готової продукції.

Відсоткова ставка за кредитами для бізнесу залежить від виду кредиту, який обере компанія. Іпотечна позика часто має найпривабливішу відсоткову ставку, але не така гнучка, як банківська позика, і не завжди можлива для бізнесу. Банківські позики мають інші переваги і можуть бути особливо доцільними у зв’язку з короткостроковими позиками.

Які вимоги до компанії для отримання бізнес-кредиту?

Як показує практика, для отримання бізнес-кредиту до компанії зазвичай висуваються такі вимоги:

 • Датський CVR. Ви повинні мати датську компанію з датським номером CVR
 • Кредитоспроможність. Ваш бізнес повинен бути визнаний кредитоспроможним кредитором
 • Вік. Деякі кредитори вимагають, щоб ваш бізнес існував принаймні 1 рік
 • Відсутність зауважень по оплаті. Ви не повинні бути в Реєстрі боржників чи в Реєстрі недобросовісних платників.
 • Товарообіг. Деякі кредитори вимагають, щоб ваша компанія мала певний річний оборот, наприклад +550 000 датських крон.
 • Ви повинні нести особисту відповідальність. Багато кредиторів вимагають, щоб ви (і, можливо, ваш партнер) несли особисту відповідальність за позику.

Які є альтернативи бізнес-кредиту?

Існують інші способи отримати фінансування для вашого бізнесу, ніж звернутися до банку. Зокрема, якщо ви підприємець із новим бізнесом, який все ще перебуває на стадії запуску, ваш банк може не захотіти надати вам позику. Щоб почати свій бізнес, вам доведеться шукати позики чи підприємницьку підтримку в іншому місці.

Незалежно від того, чи ви тільки розпочали новий бізнес, розробили новий продукт або вам потрібен додатковий капітал для розвитку бізнесу з потенціалом зростання, ваш місцевий банк – не єдине джерело фінансування. Інші варіанти включають:

 • Бізнес-ангели та венчурні фонди

Хорошим місцем для отримання підприємницької підтримки є інвестор. Хороший інвестор не лише надасть фінансову підтримку, а й дасть поради та виступить наставником на етапі запуску вашого бізнесу. Бізнес-ангел – це інвестор, який спеціалізується на підтримці стартапів та підприємців. Окрім надання фінансування, інвестори зазвичай беруть активну участь в управлінні бізнесом як члени ради директорів або, у виняткових випадках, як члени виконавчої ради. Бізнес-ангели часто асоціюються з венчурним фондом, самою метою якого є фінансування та підприємницька підтримка бізнесу на дуже ранній стадії.

 • Програми-прискорювачі

Як підприємець або стартап, ви можете отримати користь від підприємницької підтримки, приєднавшись до програми прискорення. Кілька різних суб’єктів у Данії пропонують подібні програми, включаючи низку наставницьких схем, тренінгів і спарингів для підприємців і стартапів. Програма зазвичай завершується пітчінг-раундом, де ви як підприємець або стартап матимете можливість представити свою бізнес-ідею різним інвесторам. Програми можуть бути приватними ініціативами або фінансуватися державою, і вони зосереджені на широкому спектрі галузей.

 • Позики для відкриття бізнесу через Данський фонд розвитку (Vækstfonden)

Якщо ви шукаєте позику, щоб розпочати свій бізнес, то данський фонд розвитку може стати вашим місцем. Danish Growth Fund є державним інвестиційним фондом. Це незалежний фонд, діяльність якого регулюється власним законом і керується радою директорів. Danish Growth Fund інвестує капітал у партнерстві з приватними інвесторами, а фонд надає позики та гарантії у співпраці з датськими фінансовими установами. Цільова група – малий та середній бізнес.

 • Підтримка підприємництва

Підтримку державного підприємництва в Данії пропонують низка центрів бізнес-послуг по всій країні. Ваш муніципалітет може надати вам підказки щодо підприємницької підтримки, доступної у вашому регіоні. Часто доступні курси з підприємництва, а також особисте керівництво кваліфікованого консультанта з підприємництва. Підтримка підприємництва організована багатьма різними способами в різних муніципалітетах. Крім того, по всій Данії створено регіональні центри зв’язку з бізнесом (Væksthuse). Вони пропонують неупереджені поради щодо банківських позик, венчурного капіталу та грантів.

 • Краудфандинг

Краудфандинг є відносно новою концепцією в Данії, але краудфандинг вже допоміг багатьом підприємцям і стартапам успішно стартувати. Є чотири загальні концепції краудфандингу:

 • Донорський краудфандинг – коли люди жертвують кошти на проект, не отримуючи нічого натомість.
 • Винагорода краудфандингу – коли люди, які жертвують кошти, отримують щось в обмін на свій внесок, наприклад продукт, який вони профінансували.
 • Краудфандинг акцій – нагадує краудфандинг із винагородою, але замість того, щоб отримати винагороду продуктом, інвестори отримують часткову власність на компанію, яку вони збирають.
 • Борговий краудфандинг – коли люди позичають гроші безпосередньо підприємствам і проектам без залучення банку.

Юридична компанія «Приходько та партнери» надає допомогу в отримані кредиту для:

 • купівлі нерухомості (будинок, квартира, інші споруди) на вторинному ринку;
 • купівлі земельної ділянки, під будівництво;
 • купівлі обладнання для бізнесу;
 • інших інвестиційних проектів.

Щоб отримати фінансування або кредит в Данії дуже важливо мати надійного партнера, який зможе обрати фонди, підготувати заявки на фінансування, обґрунтувати кошториси, допомогти відпрацювати дієві бізнес моделі та ін. Наші фахівці Вам у цьому допоможуть.

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В ДАНІЇ

Ціна наших послуг від 200 євро за консультацію та подальшу підтримку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Данії?

Так
Ні

3 питання

Вам уже обрали банк, в якому потрібно юридичний супровід отримання кредиту?

Так
Ні

4 питання

Сума кредиту, яку Ви плануєте отримати понад 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація