«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ПОДАТКАХ У ДАНІЇ

Види податків у Данії

Податок на доходи фізичних осіб

Ставка цього податку в Данії є однією з найивщих не лише в Європі, а й у всьому світі. Податкова ставка в сепредньому становить 53 %.  Оподаткування підлягають такі види доходів:

 • заробітна плата за роботу, виконану в Данії, виплачена роботодавцем або від імені роботодавця з юридичною адресою в Данії
 • заробітна плата за роботу, виконану в Данії, де перебування перевищує 183 дні протягом 12 місяців
 • деякі інші види особистого доходу, включаючи гонорари директорів, пенсійні виплати та соціальні виплати
 • винагорода, на яку поширюються спеціальні правила найму персоналу
 • дохід від підприємницької діяльності з постійним представництвом
 • дохід від майна, розташованого в Данії
 • дивіденди від данських компаній
 • доходи від роялті з Данії

Корпоративний податок

Якщо ви збираєтесь створити компанію в Данії, застосовуватимуться корпоративні податки за ставкою 22%. Тим не менш, корпоративні податки залежать від того, чи має місце проживання компанія в Данії чи в іншому місці. Компанія -резидент у Данії повністю сплачує оподаткування. Компанії, зареєстровані в іншому місці, але які працюють у Данії, також оподатковуються корпоративним податком.

 

 • Податок на додану вартість (ПДВ)

Ставка ПДВ у Данії становить 25%.

 • Податки на спадщину, майно та дарування

Спадщина, залишена резидентом Данії, зазвичай підлягає оподаткуванню датським податком на майно незалежно від країни проживання бенефіціара. Спадщина, отримана резидентом Данії від особи, яка не була резидентом Данії до смерті, не підлягає оподаткуванню датським податком на майно, за винятком випадків, коли спадщина складається з майна, розташованого в Данії, або активів, пов’язаних з приватним підприємством у Данії. Податок на майно становить 15% і стягується з частини майна, яке належить дітям і нащадкам померлого, пасинкам і їхнім нащадкам, батькам або співмешканцям протягом останніх двох років життя.

Подарунки та пожертви, що не перевищують 69 500 датських крон (у 2022 році) нащадкам дарувальника, звільняються від оподаткування. Подарунки подружжю нащадка не можуть перевищувати 24 300 датських крон (у 2022 році), щоб звільнитися від податків. Подарунки та пожертви нащадкам дарувальника та їхнім нащадкам на суму понад 69 500 датських крон стягуються податком на дарування в розмірі 15%, а подарунки вітчимам і дідусам дарувальника стягуються податком на дарування в розмірі 36,25%. Подарунки або спадщина між непов’язаними особами оподатковуються як звичайний дохід, якщо одержувач несе повну податкову відповідальність перед Данією.

 • Податок на майно

Власники нерухомого майна зобов’язані сплачувати податок на вартість майна. Податок на вартість нерухомості щорічно становить 0,92% від вартості нерухомості до 3 040 000 датських крон і 3% від вартості, що перевищує 3 040 000 датських крон. Однак, якщо нерухомість була придбана не пізніше 1 липня 1998 року, вирахування надається.

Майно, що передається в оренду, не є об’єктом оподаткування податком на вартість майна, незалежно від місця його розташування. Натомість оподатковується чистий прибуток від орендного бізнесу.

 • Податки на майно та землю

Власники нерухомості також зобов’язані сплачувати податки на майно та землю муніципалітету, де розташована нерухомість. Податок на майно та землю розраховується на основі вартості землі та встановлюється муніципальною радою. Податок збирається в кожному муніципалітеті.

 • Податки на розкіш та акцизи

У Данії на товари (наприклад, легкі кульки, цукор, алкогольні напої, тютюн) застосовуються численні акцизи та збори. Податки/збори опосередковано сплачуються споживачем через ціни на товари, і, таким чином, утримуються та сплачуються органам влади суб’єктом продажу товарів.

 • Гербові збори

Загалом гербовий збір в основному виникає у зв’язку з реєстрацією прав на майно та землю. Крім того, страхові документи підлягають оподаткуванню гербовим збором, якщо ризик знаходиться в Данії.

 • Податки/збори щодо автомобілів

Коли автомобіль реєструється в Данії вперше, необхідно сплатити реєстраційне мито. Транспортний засіб не може отримати номерний знак без сплати мита. У 2022 році ставки для легкових автомобілів складають 25% від вартості до 65 800 датських крон, 85% від вартості від 65 801 до 204 600 датських крон і 150% від вартості понад вказану суму.

 • Податок щодо збільшення пенсійної схеми (податок PAL)

У Данії фізичні особи оподатковуються за зростання пенсійних планів. Ставка податку встановлена на рівні 15,3%. Особи, які переїжджають за кордон, можуть подати заяву на звільнення від цього податку. Податок PAL збирається страховою компанією чи пенсійним фондом тощо, які зобов’язані утримувати та сплачувати податок від імені власника плану.

Оптимізація оподаткування в Данії

Будь-якому бізнесу, а тим паче новоствореній компанії необхідна професійна допомога юристів у питаннях оптимізації податків. Легальне рішення щодо оптимізації податків – те на чому ми спеціалізуємося. Ми допоможемо Вам заощадити гроші для того, щоб Ваш бізнес розвивався швидко та приносив прибуток.

 

Податковий юрист (адвокат) у Данії допоможе обрати оптимальну податкову систему для вашого бізнесу в Данії.

Представництво в податкових органах в Данії від АО «Приходько та партнери» – це консультування, підготовка усієї необхідної документації, взаємовідносини з податковими органами Данії та ЄС з питань оподаткування.

Що входить в обов’язки податкового юриста АО «Приходько та партнери»:

 • Консультування щодо податків у Данії;
 • Нарахування податків у Данії;
 • Підготовка податкових документів у Данії;
 • Представництво по податках в Данії;
 • Врегулювання податкових спорів у Данії

Яка вартість консультації по податках у Данії?
Залиште Ваш номер телефону і наші спеціалісти з Вами зв’яжуться.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ПОДАТКАХ У ДАНІЇ

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Данії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по ПДВ?

Так
Ні

4 питання

Вам потрібна консультація по корпоративному податку?

Так
Ні

5 питання

Вам потрібна консультація по податку на доходи фізичних осіб?

Так
Ні

6 питання

Вам потрібна консультація по податках на майно?

Так
Ні

7 питання

Вам потрібна консультація по інших податках?

Так
Ні

8 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація