«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

РОЗРАХУНКИ КРИПТОВАЛЮТОЮ У ЧЕХІЇ

Криптовалюта унікальний засіб розрахунку, вони не мають визначену форму банкнот чи монет, а виражаються лише в цифровій формі. Головною відмінністю від звичайної для нас валюти є те, що курс криптовалюти та вона сама не підпорядковується  ні центральному банку, ні державними органам. Тобто, вона існує сама по собі, на нею можуть впливати будь-які явища, це є її перевагою, і в той самий час недоліком. Наразі оплата послуг, переведення на рахунок, різноманітні розрахунки можуть здійснюватись криптовалютою. Легкість таких угод в тому, що не треба особисто зустрічається, щоб передати гроші, а можна зробити онлайн, використавши для цього підходящу криптовалюту.

Який правовий статус мають криптовалюти в Чехії?

В Чехії всі криптовалюти є законним, а тому з їх використанням не буде виникати проблем. Вони мають статус нематеріального рухомого майна. Чеський національний банк не визначає їх фондами. Тому купівля-продаж криптовалют не вважається платіжною послугою. З точки зору CNB, криптовалюти не є віртуальними грошима, іноземною валютою, і не можна вважати подібними до цінних паперів.

Як оподатковуються операції з криптовалютами в Чехії?

Фізична особа сплачує податок у розмірі 15% при періодичній продажі чи купівлі криптовалюти, такий податок розраховується виходячи з різниці між витратами на покупки та доходами від її продажу. Юридична особа сплачує податок у розмірі 19% бази оподаткування. Перевага в тому, що «інші доходи», які надходять від криптовалют, також відображаються на загальному економічному результаті. Тому можлива втрата компанії в іншому виді діяльності може зменшити прибуток від криптовалют (базу оподаткування).  У разі якщо є дві сторони продавець і покупець і вони використовують криптовалюту, то вони обидва будуть сплачувати податки

Чи можливо інвестувати в криптовалюту?

Можна створити криптовалютний фонд. Його перевагами є обрання європейської юрисдикції, відсутність будь-яких обмежень на обслуговування в банках Чехії, зменшений податок для фонду лише 5 %.

Чи дозволений майнінг?

В правовій сфері регулювання операцій з криптовалютами ще не було досліджено майнінг. Він не заборонений ЄС, але офіційно і не дозволений.

Особливості:

При проведенні будь-яких операцій з криптовалютою, не може забезпечуватись анонімність, так криптобіржі та інші сервіси повинні встановлювати своїх клієнтів з метою запобігання відмивання грошей не законним шляхом.

Юрист з криптовалют в Чехії

Допомога юриста з питань крипти в Чехії:

 • Легальне використання криптовалюти
 • Легалізації доходів отриманих від операцій з криптою та інвестицій в крипто валюти
 • Майнінг Bitcoin I Ethereum
 • Консультування щодо проведення IEO
 • Оподаткування виведення активів у фіатні гроші
 • Юридичний супровід ICO та IEO проектів
 • Структурування блокчейн-компаній
 • Допомога крипто інвесторам
 • Допомога юриста з питань інвестицій у крипто валюти
 • Оформлення ICO/IEO/DeFi та Mining`y

МИ здійснюємо повний юридичний супровід операцій з крипто валютами, проведення ICO/IEO/, оформлення Defi та організації майнінгу крипто валют, саме тому Ви потрапили на дану сторінку коли вводили в пошукову систему «допомога юриста криптовалюти», «юрист . «крипто валюта», «біткоїн консультації юриста», «допомога з крипто валют» bitcoin консультації, «порада юриста щодо крипто валют» «блокчейн договір», «ефіріум контракт», «юридичні консультації про криптовалюти і податки».

Допомога юриста в Чехії – Біткоін і криптовалюта

Тож, допомога юристів з питань крипто валют, їх майнінгу, оформлення IEO, Defi та інших крипто проектів – це комплекс заходів спрямованих на оформлення таких взаємовідносин у повній відповідності до чинного законодавства Чехії та ЄС.

Найбільш розповсюдженими питаннями до наших юристів є:

 • Оплата послуг, робіт нерухомості та інших активів в Чехії Біткоіном (BTC) та Ефіріумом (ЕТН).
 • Правда чи міф?
 • В яких містах Чехії можна обміняти Біткоїн, Еферіум, Ріпл та інших крипто валют
 • Як купити товар за bitcoin в Чехії?

Відповіді на ці та інші питання Ви зможете отримати зателефонувавши нашим юристам або залишивши Ваш номер телефону.

Наші юристи досконало володіють усіма тенденціями врегулювання крипто валюти в світі, в тому числі в Чехії, гарантують максимально захищені способи їх використання.

 • Криптообмін в Чехії (Прага, Брно, Карлові Вари, Пльзень, Острова та інших містах Чехії)
 • Купівля і продаж крипто валюти в Чехії через ЮК Приходько і партнери – це вигідно та безпечно.

Спробуйте нас в роботі.

Важливо! Ми рекомендуємо механізм придбання певного майна за «крипту» шляхом укладення договору міни. Укладення договору купівлі-продажу товару чи послуги де оплати здійснена крипто валютою може в судовому порядяку бути визнаний нікчемним так як крипта, як валюта не визнана на законодавчому рівні Чехії. Для прикладу, крипто валюта в Україні не визнається засобом платежу, та в силу деяких нормативних актів та позицій центральних органів прирівнюється до сурогатних грошей.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Чехії?

Так
Ні

3 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Україні?

Так
Ні

4 питання

У вас кошти перебувають в готівковій формі в Чехії?

Так
Ні

5 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Україні?

Так
Ні

6 питання

У вас кошти перебувають на банківських рахунках в Чехії?

Так
Ні

7 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Україні?

Так
Ні

8 питання

У вас кошти перебувають в криптовалюті в Чехії

Так
Ні

9 питання

Вам потрібен кроптообмін в Чехії?

Так
Ні

10 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація