«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПІДБІР НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ КУПІВЛІ АБО ОРЕНДИ У ЧЕХІЇ

Агентство нерухомості Чехії – наш надійний партнер, який допоможе Вам з переїздом до Чехії

Оренда житла в Чехії

При переїзду до іншої країни незалежно від мети такого переїзду, чи то навчання, чи робота, чи відкриття бізнесу особі необхідно десь проживати, таке проживання може бути оформлене шляхом укладення договору оренди квартири, будинку, офісу чи складу. Нерухомість в самій Чехії є не такою дорогою як в інших країнах ЄС, а тому є найбільш привабливою для іноземців. Договори оренди вони є різними довгострокові та короткострокові, кожен вид має свої особливості. Також, багато осіб хочуть мати якусь нерухомість за кордоном і часто обирають для себе купівлю нерухомості в країнах, що належать до ЄС. Проте обрання підходящого житла для оренди чи купівлі є непростою задачею, а тому необхідною є допомога ріелтора, досить часто ріелтори не розуміють українською мови, тому виникають проблеми.

Тому в даному випадку послуги з оренди житла передбачає:

 • надання на вибір варіантів житлових приміщень з меблями в різних містах та районах
 • законне оформлення всіх документів, що виключає ймовірність виникнення проблем при проживанні
 • можливість персонального знайомства з власником квартири чи будинку
 • ознайомлення з житлом тільки в зручний для клієнта час

Які переваги оренди нерухомості в Чехії?

Короткострокова оренда підходить для тих людей, котрій приїжджають на декілька днів, відвідати місто чи через робочі зустрічі. Короткострокова оренда є не такою дешевою, як довгострокова. Оренда на декілька днів буде коштувати дорожче, аніж на рік. При довгостроковій оренді – обов’язковим є укладення договору оренди, що вже є документом, в разі чого можна звернутись за захистом своїх прав. Оплата при довгостроковій оренді нижча в 3-5 разів. Є можливість знімати квартиру в спальних районах, це є перевагою для родин. При перебуванні в країні більше 6 місяців правильною буде саме догвострокова оренда, адже не треба буде переїжджати з одного місця на інше.

Важливо!

Вартість оренди нерухомості чи її купівлі буде залежати від певних факторів.

 • Місто
 • Розміри житлової площі
 • Житловий стан
 • Наявність та облаштування мебелю і побутовою технікою
 • Розташування відносно центру населеного пункту

Термін підбору житла може бути до 3 днів в залежності від ваших потреб.

Оренда комерційної нерухомості в Чехії

У процесі створення власного бізнесу на території Чехії виникає необхідність придбання або оренди комерційної нерухомості. Останній варіант вважається більш вигідним, так як має на увазі більш низьку витрати, мінімальний ризик втрати інвестицій і можливість більш швидкого розширення при створенні мереж. Компанія, що надає свої послуги для власників бізнесу, пропонує оренду виробничих приміщень в Чехії, магазинів, офісів і інших видів комерційних приміщень.

Скориставшись якісним обслуговуванням, ви отримаєте наступні переваги:

 • Можливість приділити максимум часу розвитку бізнесу і опрацювання бізнесу-плану замість пошуку нерухомості
 • Індивідуальний підбір об’єкта під конкретні завдання
 • Законне оформлення всіх документів
 • Максимально швидкий підбір нерухомості.

Важливо відзначити, що оренда офісу в Чехії або будь-якого іншого приміщення оформляється агентами. Це дозволяє започаткувати власний бізнес в Європі навіть без необхідності знання мови. Вартість послуг при цьому становить всього 50 відсотків від місячної оренди магазину в Чехії або будь-якого іншого комерційного об’єкт.

Купівля житла в Чехії

Які переваги купівлі нерухомості в Чехії?

При купівлі нерухомості в Чехії надається право на короткострокове проживання. Це ефективний та стабільний спосіб інвестицій в залежності від тої мети, яку ви хочете досягти. В оренду можна здавати як старі будинки (окремим особам для їх проживання як на короткий так і на більш довгий термін), купівля кафе, ресторанів закладів громадського та вуличного харчування, що будуть користуватись попитом у населення, можливість купівлі готелів чи готельних комплексів, торгових площ, магазинів – все це буде приносити прибуток в майбутньому через стабільну банківську системи ЄС. Також, якщо Ви хочете придбати нерухомість для себе, не будете залежати від орендодавця, і не будете витрачати гроші на орендну плату.

Купівля житла в Чехії

Переїзд на постійне місце проживання і покупка житлової нерухомості з подальшою метою її здачі в оренду на території цієї європейської держави не менш затребувані. У першому випадку це забезпечує отримання громадянства та досить високого рівня життя, а в другому – джерела постійного пасивного доходу.

Придбання комерційної нерухомості в Чехії

Дане питання досить часто виникає як серед бізнесменів, так і серед інвесторів, які бажають отримувати стабільний пасивний дохід. Оформлення відповідної покупки і підбір відповідного об’єкту – це непростий і трудомісткий процес, що вимагає досить знань, часу і зусиль.

Об’єкти комерційної нерухомості в Чехії:

 • Будівлі під склади
 • Офіси
 • Ділові центри
 • Торговельні майданчики
 • Магазини
 • Комплексні споруди

Перед їх придбанням проводиться повна перевірка на наявність арештів, різноманітних обтяжень, іпотек від господаря та інше. Завдяки цьому покупці нерухомості – це завжди безпечне вкладення коштів.

Які додаткові витрати необхідно сплатити при купівлі нерухомості?

Необхідно сплатити державний податок на нерухомість, він залежить від виду нерухомості, а також від розміру та місцезнаходження, а також податок про перехід власності він становить 4% від вартості.

До послуг юриста по нерухомості входять:

 • Оренда житлової нерухомості в Чехії
 • Оренда комерційної нерухомості в Чехії
 • Купівля житлової нерухомості в Чехії
 • Купівля комерційної нерухомості в Чехії.

Наша компанія допоможе підібрати найкращий варіант для короткострокової чи довгострокової оренди чи купівлі нерухомості, підготувавши та оформивши всі документи для Вас, які необхідні для оренди чи купівлі. Здійснимо повну перевірку нерухомості, супроводжуючих документів. Будемо супроводжувати укладення договору оренди, договору купівлі-продажу нерухомості.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Чехії?

Так
Ні

3 питання

Ви бажаєте придбати нерухомість в Чехії?

Так
Ні

4 питання

Ви бажаєте орендувати нерухомість в Чехії?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація