«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВІРКА АБО DUE DILIGENCE ОБ’ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ У ЧЕХІЇ

В Чехії, як і в інших країнах існує послуга юридичного аудиту або Due Diligence об’єктів нерухомості. Вказана послуга викликана тим, що купуючи майно особа витрачає не малі кошти тому при укладенні будь-якого договору, в тому числі договору оренди чи купівлі нерухомості необхідно перевірити об’єкти такої нерухомості, визначити законність його походження. Адже така послуга буде коштувати значно менше, аніж купівля нерухомості і виправлення тих негативних наслідків, які можуть виникати у разі не повної перевірки об’єкту нерухомості.

Due Diligence – це повноцінна детальна перевірка нерухомості, яка проводиться перед будь-якою угодою. При такій перевірці проводиться юридична, податкова, фінансова перевірка, оцінка потенційних ризиків при підписанні договору оренди чи купівлі нерухомості. Ця процедура дозволяє сформувати об’єктивне уявлення про об’єкт інвестування, дозволяє дослідити історію створення, зміни власників і конфліктів, які виникають з цим майном.

Що необхідно перевірити перед купівлею землі, будинку, квартири або будь-якого іншого об’єкту нерухомості:

  • Виникнення об’єкту та першого права власності. Частіше всього порушення законодавства допускається саме на етапі будівництва та реєстрації права власності. Саме тому важливим є перевірка правової підстави будування даного об’єкту походження землі, хто саме будував та на якій підставі, чи виникали якісь конфлікти або спори під час будівництва.
  • Аналіз попередніх власників. Важливо знати історію об’єкта нерухомості, хто був власником, чого попередні власники змінились, ким вони були. Дізнатись таку інформацію можна перевіривши всі укладені угоди купівлі-продажу, дарування та інші угоди пов’язані зі зміною правового статусу об’єкта нерухомості, шляхом моніторингу реєстрів.
  • Перевірка статусу об’єкту нерухомості зараз. Потрібно дослідити документи на підставі яких відбулась остання реєстрації права власності, чи є якісь обтяження, чи є арешти на майно, або заборона вчинення реєстраційних дій, відсутність або наявність судових спорів та рішень відносно об’єкту нерухомості.

Фізична перевірка об’єкту нерухомості

Перевірка відповідності технічних характеристик та всієї дозвільної документації. Бувають випадки коли попередні власники зробили якісь зміни, а відповідні зміни не внесли до відповідних реєстрів.

Юридична перевірка об’єкта нерухомості в Чехії полягає не у зборі інформації з інтернету, а саме досконалому розумінні законодавства в сфері будівництва та досвіду роботи в супроводі будівельної та судової діяльності.

З чого складається Due Diligence?

  • Загальний
  • Фінансовий – встановлення фінансового стану у разі придбання компанії (перевірка власників, зобов’язань компанії, статутний капітал, невиплачені зобов’язання)
  • Податковий – детальне дослідження податкових ризиків.
  • Юридичний – перевірка законності діяльності компанії, наявність необхідних ліцензій, дозволів, сертифікатів, наявність працівників, законність їх влаштування на роботу.
  • Операційний – перевірка прибутковості бізнесу, можливості запроваджень інноваційних технологій.

За результатами перевірки об’єкту інвестування в Чехії Ви отримаєте висновок нашої компанії у якому буде відображено усі етапи перевірки з виявленими недоліками та зауваженнями, а також інвестиційний висновок щодо можливих ризиків, у разі виявлення таких.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви знаходитесь на території України?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь на території Чехії?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна перевірка нерухомості в Чехії перед купівлею?

Так
Ні

4 питання

Вартість об’єкта нерухомості, який плануєте купити становить більше 500 тис євро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна термінова?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація