КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У АВСТРІЇ

«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У АВСТРІЇ

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У АВСТРІЇ

Автор

Приходько Андрій Анатолійович

[embed]

КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ В АВСТРІЇ

Оскільки Австрія входить до числа найкращих країн у єврозоні, які мають розвинену фінансову систему, а також надійні банки, сталася масова поява банків та організацій, які надають кредити для бізнесу та інші фінансові послуги за дуже вигідними ставками. Середня кредитна ставка в Австрії ледь досягає 4 % річних.

Де можна отримати кредити для бізнесу?

 • Банки: в Австрії є понад 650 банків, які пропонують різні продукти за своїми унікальними стандартами. Щоб отримати кредит для бізнесу, ваш бізнес потребуватиме високого рівня платоспроможності, оскільки більшість банків обирають фінансування консолідованих компаній.
 • Компанії та приватні кредитори: отримання коштів від суб’єктів цієї категорії стало простішим і зручнішим, оскільки оформлення позики відбувається онлайн. Крім того, їхні фінансові продукти та пропозиції часто нижчі за вартістю ніж банківські.
 • Альтернативні фінансові платформи для краудлендінгу: це онлайн-платформи, де компанії зв’язують нас із приватними інвесторами. Після того, як ми запитуємо позику для бізнесу, ці інвестори вирішують, чи вносити капітал у ваш бізнес чи ні. Весь процес відбувається через Інтернет, і для отримання відгуку може знадобитися лише два дні.

Види кредитів для бізнесу в Австрії

 • Кредитні лінії для бізнесу

Фото: КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У АВСТРІЇЗавдяки бізнес-кредитним лініям позичальник може брати гроші в будь-який час, доки не досягне ліміту запозичення. Позичальник поверне лише суму, яку він зняв, і додані відсотки, а не всю суму наданої позики. Багато австрійських кредиторів пропонують цей продукт.

 • Факторинг

Фото: КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У АВСТРІЇЦе вид фінансування для малих і середніх підприємств, коли кредитор оплачує наші рахунки одному або кільком постачальникам. Потім ми маємо оплатити рахунок постачальнику повністю (включно з відсотками), частково або частинами.

 • P2B або краудлендінгові позики

Через онлайн-платформу приватний кредитор може вирішити інвестувати в наш бізнес або з певної причини відмовитися від інвестування. Ви побачите різні послуги, порівнюючи одну платформу з іншою щодо суми кредиту та умов.

 • Кредити з гарантією іпотеки

За допомогою цих типів позик ви можете отримати фінансування, лише якщо зможете надати майно (іпотеку), яке буде використовуватися як гарантія. Процес надання цих позик займає більше часу через процеси оцінки.

Фото: КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У АВСТРІЇУмови кредитування бізнесу

Різні суб’єкти пред’являтимуть різні вимоги до позик для бізнесу. Нижче наведено деякі загальні вимоги.

 • Національна реєстрація: деяким організаціям потрібно буде отримати впевненість у реєстрації вашого бізнесу, включно з тим, чи відповідаєте ви всім юридичним вимогам (відповідно до австрійського законодавства) для ведення бізнесу в Австрії, як іноземець, так і місцевий житель.
 • Річний дохід: австрійське законодавство вимагає від компаній ведення бухгалтерського обліку, річної фінансової звітності та інших річних звітів. Ця інформація може знадобитися вашому кредитору, щоб визначити платоспроможність вашого бізнесу та зрештою прийняти рішення про фінансування.
 • Тривалість існування компанії: багато кредиторів не можуть легко фінансувати бізнес, який працює менше 12 місяців. Тим не менш, ви можете знайти альтернативні варіанти фінансування, якщо ви тільки відкриваєте бізнес або йому вже кілька місяців.
 • Кредитна історія: перш ніж позикодавець схвалить заявку на позику, він перевірить у різних бюро кредитних історій в Австрії (KSV або SCHUFA), щоб визначити, чи має ваше ім’я чи підприємство погану кредитну історію.

Необхідні документи для отримання фінансування

 • Декларація з ПДВ минулого та поточного років.
 • Декларація про доходи.
 • Виписка з банківського рахунку (якщо в іншому банку).
 • Актуальний баланс обороту підприємства.
 • Підтвердження сплати корпоративного податку.

Допомога в отримані кредиту для:

 • купівлі нерухомості (будинок, квартира, інші споруди) на вторинному ринку;
 • купівлі земельної ділянки, під будівництво;
 • купівлі обладнання для бізнесу;
 • інших інвестиційних проектів.

Фото: КРЕДИТ ДЛЯ БІЗНЕСУ У АВСТРІЇ

Щоб отримати фінансування або кредит в Австрії дуже важливо мати надійного партнера, який зможе обрати фонди, підготувати заявки на фінансування, обґрунтувати кошториси, допомогти відпрацювати дієві бізнес моделі та ін..

Ціна наших послуг від 200 євро за консультацію та подальшу підтримку.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви зараз перебуваєте в Україні?

Так
Ні

2 питання

Ви зараз перебуваєте в Австрії?

Так
Ні

3 питання

Вам уже обрали банк, в якому потрібно юридичний супровід отримання кредиту?

Так
Ні

4 питання

Сума кредиту, яку Ви плануєте отримати понад 500 тис евро?

Так
Ні

5 питання

Консультація Вам потрібна терміново?

Так
Ні

6 питання

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація