"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Віза в США B1/B2

Коли ми говоримо про візу в США B1/B2, йдеться саме про туристичний тип візи. Команда фахівців практики міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» регулярно працює з запитами, пов’язаними зі сферою міжнародного права, тож ми знаємо, яким чином допомогти клієнтам у цьому питанні – починаючи з консультування та закінчуючи юридичним супроводом. Пропонуємо розглянути, у яких випадках може бути доречною саме така віза, а також – які документи потрібні для її оформлення.

Отож, кому підійде туристична віза у США?

Зазвичай таку візу оформлюють люди, яким потрібно:

 • періодично брати участь у спортивних змаганнях, різноманітних конкурсах та професійних конференціях;
 • проводити переговори та налагоджувати взаємодію з компаніями, котрі працюють у США;
 • брати участь у реалізації міжнародних проектів;
 • вирішувати майнові питання в іншій країні;
 • навідувати родину, яка проживає у США;
 • подорожувати та працювати в режимі фрилансу зі зручної для себе локації.

Таким чином, є достатньо багато причин, аби оформити туристичну візу, котра дає можливість подорожувати до США.

 

Що дає людині віза B1/B2?

Така віза відкривається строком на 10 років. Вона дає можливість відвідувати Америку регулярно, перебуваючи там за 1 візит до 180 днів. Але якщо йдеться саме про ділові візити, то їх прикордонні офіцери зазвичай дозволяють на термін до 90 днів на 1 мандрівку. Разом з тим, на їх рішення впливають різні фактори. Це регулярність попередніх поїздок, візова історія, тривалість перебування у Штатах. В цілому, протягом року ви можете здійснити до 10 поїздок.

Віза в США B1/B2

Які документи потрібні для відкриття візи?

Аби оформити таку візу, мають бути:

 • чинний закордонний паспорт з двома чистими аркушами на 1 розвороті (може знадобитися також ксерокопія попереднього паспорта);
 • 2 кольорових фотографії, розмір яких є 5х5 сантиметрів (обличчя має займати до 50% від площі фото);
 • копія свідоцтва про шлюб або розлучення;
 • копія українського паспорта, довідки про ІПН;
 • довідка з місця роботи, котра має бути видана на бланку підприємства та містити усі необхідні реквізити (посаду, оклад, підпис директора і головного бухгалтера, печатку);
 • довідка, котра підтверджує майновий стан (якщо є кредитка в банку, то має бути копія та роздруківка із банківської установи);
 • додаткові документи, якими можуть бути копія техпаспорта на авто, на квартиру та документи підприємства, де фігурує ваше прізвище;
 • Ds-160 (ми допомагаємо у виготовленні).

Оформлення візи можливе лише за кордоном, для того потрібно попередньо записатися до консульської установи, а наша команда це забезпечує.

Чим ми можемо бути корисними?

Колектив юридичної компанії «Приходько та партнери» спеціалізується, у тому числі, на міграційному праві. Тож з питанням оформлення віз до інших країн наші клієнти звертаються до нас регулярно. Якщо говорити про послуги в цьому векторі, то йдеться про консультування та юридичний супровід процедури. В рамках консультаційного процесу ми відповідаємо на ваші питання та орієнтуємо в тому, який тип візи буде актуальним для вашого запиту. Також ми розповідаємо, якими є умови відкриття візи.

Щодо супроводу, то він передбачає запис на прийом щодо оформлення, а також – допомогу в підготовці пакету документів, який для цього буде потрібним. Найчастіше наші клієнти звертаються саме за такою повною послугою, оскільки супровід професійних юристів у цьому питанні дає нагоду істотно полегшити собі життя.

 

Серед переваг, якими володіє команда міграційного відділу юридичної компанії «Приходько та партнери», варто відзначити:

 • Великий досвід. Ми тривалий час працюємо в галузі міграційного права, тож допомагаємо своїм клієнтам ефективно.
 • Вміння пояснити клієнту складні юридичні явища доступними словами. Це звільняє вас від потреби самотужки шукати інформацію.
 • Налагоджені алгоритми роботи. У тих темах, на яких ми спеціалізуємося, клієнти звертаються до нас регулярно. Тож ми знаємо, як найкраще діяти, аби їхні запити в правовому полі були реалізовані найбільш ефективним способом.

Отож, ми допоможемо в оформленні візи у США та зробимо усе необхідне для того, аби її відкриття було максимально оперативним, наскільки це можливо.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Чи вперше Ви подаєтесь на візу?

Так
Ні

2 питання

Чи маєте Ви право виїзду за кордон?

Так
Ні

3 питання

Чи визначились Ви з підставою для подачі на візу?

Так
Ні

4 питання

Чи дійсний у Вас закордонний паспорт ще мінімум півроку?

Так
Ні
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація