E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Керівник практики міграційного права, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Отримати громадянство ЄС

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Керівник практики міграційного права, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Як отримати громадянство ЄС?

До пандемії коронавірусу Covid-19 у 2019 році отримати громадянство ЄС змогли 18,1 тис. українців, і це було лише 3% від загальної кількості реципієнтів паспортів держав Європейського Союзу. Водночас, процедура оформлення посвідки на проживання (ВВЖ) у ЄС із подальшим отриманням громадянства складна, але цілком доступна для реалізації. Головний фактор успіху – професійна юридична підтримка!

У чому є привабливість отримання посвідки ЄС?

Важливо! Визначимо поняття: громадянин ЄС – це громадянин однієї із 27 держав, які входять до складу Євросоюзу. Відповідно до статті 17 (1) Римського Договору, громадянство Союзу доповнює національне громадянство, а чи не замінює.

Усі громадяни ЄС рівні у своїх правах та привілеях незалежно від національного громадянства. При цьому для українця отримати європейське громадянство, оформивши паспорт Польщі, Португалії, Румунії чи Болгарії простіше, ніж оформивши паспорт Франції, Бельгії чи Люксембургу.

Серед ключових переваг ПТП та ППП у ЄС:

вільне переміщення Європою (згідно з Хартією основних прав Європейського Союзу від 07.12.2000 р. та Директивою 2004/38/ЄС від 29.04.2004 р.);

відвідування понад 170 держав без оформлення додаткових дозволів;

можливість отримання вигідних кредитів під розвиток бізнесу, а також іпотеки, доступ до престижних банківських установ Європи;

офіційне працевлаштування та навчання у вузах без додаткового оформлення документів;

легальне проживання в Європі без обмежень часу.

Як отримати паспорт ЄС за підтримки міграційних юристів ЮК «Приходько та Партнери»?

Наша компанія надає послуги з юридичного супроводу всіх популярних програм імміграції до Європи для українців. За підтримки адвокатів та юристів ЮК «Приходько та Партнери» оформлення громадянства ЄС проходить у мінімально можливі терміни, практично повністю відсутній ризик неточностей та помилок у документах та процедурах.

Набуття європейського громадянства здійснюється за допомогою реалізації однієї з трьох програм:

1. Натуралізація.

Через постійне перебування в країні на законних підставах (з тимчасовим дозвілом на проживання) протягом від 5 до 12 років, вивчення мови, іноді – складання відповідних іспитів.

2. Репатріація.

За допомогою документального обґрунтування історичної (родинної) приналежності до країни. Отримати європейський паспорт у такий спосіб можна лише за рік чи трохи більше. Але зібрати документальні підтвердження приналежності до країни дуже складно.

3. Інвестиції.

Шляхом вкладення коштів у розвиток економіки країни, зокрема – відкриття власної компанії чи інвестування у бізнес, що діє. Це найпоширеніший і найпростіший, але водночас найзатратніший спосіб стати громадянином ЄС.

До відома! У деяких країнах Євросоюзу допускається подвійне громадянство. Водночас українське законодавство подвійне громадянство забороняє. Тому отримання громадянства ЄС пов’язане із потребою відмовитися від українського паспорта.

Як отримати громадянство ЄС через покупку нерухомості?

Як варіант інвестування розглядається купівля нерухомості. Однак не у всіх країнах законодавство трактує придбання нерухомості як вкладення у розвиток економіки. Переважно така купівля сприймається як задоволення власних побутових потреб.

Важливо! Сьогодні лише кілька країн ЄС готові запропонувати можливість отримання громадянства після придбання на значні суми нерухомості. Це – Латвія, Мальта, Португалія, Іспанія, Греція. Після купівлі житла у цих країнах отримання паспорта ЄС відбувається не одразу, а лише за кілька років.

Вказані країни входять до ТОП «Посвідок ЄС 2020» (крім Польщі, Румунії та Болгарії, де дозвіл на проживання доступний іншими шляхами). Своїм клієнтам міграційні юристи ЮК «Приходько та Партнери» радять придивитися для отримання посвідки на проживання та громадянства до Португалії.

Якщо йдеться про ПТП для фінансово незалежних осіб, Португалія – один із найкращих варіантів:

  • це одна з найкомфортніших для проживання країн Європи із середземноморським кліматом;
  • вкладення в нерухомість за програмою отримання ПТП має становити 350 000 € (що менше, ніж в Іспанії);
  • стати громадянином можна вже через п’ять років після купівлі нерухомості (у деяких країнах термін від інвестування до набуття громадянства становить 12 років);
  • на підтвердження статусу ПТП потрібно провести країни лише чотирнадцять днів протягом двох років.

Якщо вас цікавить громадянство ЄС, отримати його можна різними шляхами та в різних країнах. Всю необхідну юридичну підтримку готові взяти на себе фахівці ЮК «Приходько та Партнери»!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

У вас є посвідка на постійне проживання в Україні?

Так
Ні

2 питання

Чи маєте ви сертифікат про знання української мови?

Так
Ні

3 питання

Ваше бажання – отримати паспорт України?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація
Ми даємо можливість вибрати
  • Кращого спеціаліста
  • За кращою ціною
  • В потрібному місці
  • В потрібний час
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу