"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Імміграція в США

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Імміграція до США стає запитом багатьох українців на сьогодні. Постійне перебування між численних повітряних тривог та перманентна небезпека спонукають думати про спокійне і врівноважене життя. А для когось імміграція до іншої країни стає одним з небагатьох варіантів для того, щоб почати життя спочатку, коли власне місто зруйноване, окуповане чи перебуває під регулярними обстрілами. Пропонуємо вашій увазі ознайомитися з програмою U4U, яка забезпечує право спрощеного виїзду до США. На сьогодні лишилося достатньо мало місць, оскільки їх кількість лімітована. Але для тих, хто вміє швидко приймати рішення, це хороший варіант.

Чому програма U4U є такою популярною?

Коли людина іммігрує до США власними силами, це буває доволі складно та більш затратно. Такі програми як U4U дають можливість спростити виїзд та максимально його полегшити. На сьогодні залишилося ще близько 500 місць в рамках згаданої програми. Тож ви можете використати можливість, доки вона є актуальною.

Якщо коротко казати про переваги програми, то вона дає можливість отримати посвідку на проживання у США та забезпечує умови для офіційного працевлаштування в цій країні.

Якими є показники програми на цей момент?

Дивлячись на офіційну статистику, можна побачити, що вже близько 90 тисяч українців встигли скористатися цією програмою, повна назва якої є Uniting for Ukraine. Вона створює сприятливі стартові можливості для виїзду, а якщо людині сподобалося в США та вона бачить у цій країні своє майбутнє, то в подальшому є нагода для легалізації та постійного проживання.

 

Отож, чим переїзд до США за програмою U4U є кращим, ніж самостійний переїзд? Тут йдеться про наступні переваги:

  • Можливість проживати у США протягом 2 років. Термін дії програми продовжили. Це цілком достатній час, аби адаптуватися та зрозуміти, чи дійсно вам імпонує країна, щоб залишитися тут на постійне місце проживання.
  • Фінансова допомога. Це одна з найбільших переваг, яка мінімізує витрати та дає нагоду отримати фінансову підтримку в індивідуальному порядку, а ще – скористатися допомогою в оформленні медичного страхування. Окрім того, передбачено цілий спектр додаткових виплат для різних категорій заявників.
  • Широкий перелік економічних можливостей. Це стосується відкриття рахунків у банківських установах, реєстрації підприємства, можливості влаштуватися на роботу з гарною зарплатнею. Як свідчить позитивний досвід багатьох з тих, хто виїхав, йдеться про заробітну плату в 2000 доларів та вище.
  • Чимало пільг. Це стосується можливості вступу до вищих навчальних закладів за пільговими цінами, участі у волонтерських програмах.

Таким чином, програма U4U значно полегшує виїзд та адаптацію в США для українців, адже вона була розроблена саме з цією метою.

Чим може бути корисною допомога наших фахівців?

Команда практики міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» регулярно має справу з запитами клієнтів, які стосуються теми міграційного права. Це, у тому числі, юридичний супровід участі в програмах, котрі передбачають виїзд до інших країн. Ми знаємо не лише те, як правильно оформити заявку й пакет документів, аби виїхати за програмою U4U. Ми ще й орієнтуємося в питаннях отримання візи В-1 або В-2, яка дає право приїздити до США протягом 10 років.

 

Тож звертайтеся за консультацією. Ми детальніше ознайомимо вас з перевагами програми, а також здійснимо юридичний супровід. Також ми можемо допомогти у багатьох питаннях вже на місці – в тому числі, у відкритті підприємства. Значну частину своїх послуг ми надаємо у дистанційному форматі. Тому, виїжджаючи до США, ви не залишаєтеся без допомоги фахівців.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Ви плануєте переїхати в США?

Так
Ні

2 питання

Чи бажаєте Ви податися на візу В1/В2 на 10 років?

Так
Ні

3 питання

Чи мали Ви коли-небуть візи в США?

Так
Ні

4 питання

Чи маєте Ви право перетину кордону України для проходження співбесіди у консульстві США?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація