Грант-менеджер, інвестиційний консультант

E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Відшкодування за моральну шкоду завдану військовою агресією Російської Федерації проти України

Якщо Ви стали жертвою військової агресії Російської Федерації, процедура отримання відшкодування за завдану моральну шкоду може стати складною та тривалою. Адвокатське Бюро “Приходько та Партнери” готове надати вам професійну підтримку на кожному етапі цього процесу.

Який розмір відшкодування моральної шкоди можна отримати?

За допомогою розробленого нашими юристами механізму отримання відшкодування, який поєднує норми національного та міжнародного права і судової практики, кожен українець може отримати відшкодування за завдану моральну шкоду у розмірі від 35 000 євро на підставі рішення суду.

 

Хто може отримати відшкодування за моральну шкоду від війни?

Перелік категорій громадян, що можуть отримати відшкодування за завдану моральну у розмірі від 35 000 євро є широким, але є категорії громадян що безумовно в першій черзі отримають відшкодування:

  • внутрішньо переміщенні особи (які перебувають в Україні);
  • біженці (українці які внаслідок війни вимушено перемістилися до країни Європейського Союзу/Сполучених Штатів Америки);
  • особи майно яких пошкоджено або знищено на підконтрольній Україні території;
  • особи майно яких залишилося на тимчасово окупованій території незалежно від того чи вони перебувають в Україні або в іншому куточку світу.

 

Який процес роботи по відшкодуванню моральної шкоди?

  1. Проводимо консультацію та визначаємо ефективну стратегію захисту права на отримання відшкодування;
  2. Визначаємо та збираємо необхідні документи, що будуть доказами у справі;
  3. Подаємо заяву про вчинення кримінального правопорушення;
  4. Подаємо позовну заяву та здійснюємо супровід до отримання рішення суду;
  5. Після отримання рішення подаємо заяву до відповідних органів Європейського Союзу з метою визнання та виконання рішення, а також до Реєстру збитків, завданих агресією Російської Федерації проти України.

Від початку співпраці наші юристи зберуть та подадуть необхідний пакет документів для отримання відшкодуванню протягом 20 календарних днів після підписання договору.

Після подачі повного пакету документів судовий розгляд справи буде тривати від 8 до 12 місяців. На всіх етапах судового процесу юристи Адвокатського Бюро «Приходько та партнери» здійснюватимуть супровід з метою безперешкодного отримання рішення суду про виплату 35 000 євро.

Слід зазначити, що у даній категорії справ заявники звільнені від сплати судового збору, а також мають право не брати безпосередню участь у судовому засіданні.

Далі наші юристи підготують потрібні документи та направлять його до Європейського Союзу, а також до Реєстру збитків, завданих військовою агресією Російської Федерації проти України з метою виплати відшкодування у розмірі від 35 000 євро.

Ми розуміємо, що кожна ситуація є унікальною, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші юристи завжди готові надати підтримку та відповісти на всі ваші питання протягом усього процесу.

Якщо Ви постраждали від військової агресії Російської Федерації, звертайтеся до Адвокатського Бюро «Приходько та партнери». Ми готові надати вам кваліфіковану юридичну допомогу та підтримку на кожному етапі процесу отримання відшкодування за завдану моральну шкоду.

Спільно ми зможемо захистити ваші права та інтереси!

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація по питанню відшкодування моральної шкоди завданих військовою агресією РФ?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Україні?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні
Оснач Дмитро Сергійович
Грант-менеджер, інвестиційний консультант
E-mail
osnach@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація