"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Відшкодування за матеріальну шкоду завдану військовою агресією Російської Федерації проти України

Війна змінила життя кожного українця. Зміни ці стосуються знищення збройними силами Російської Федерації та підконтрольним їй незаконним терористичним угрупуваннями «лнр/днр» великої кількості майна громадян та бізнесу. Розмір завданих збитків  викликаних військовою агресією складає більше 600-750 мільярдів доларів.

Найбільше знищено саме житла громадян, транспортних засобів та нежитлових приміщень, які використовуються у комерційних цілях.

Усі ці збитки згідно норм діючого законодавства підпадають під поняття матеріальної шкоди.

Стаття 1166 Цивільного кодексу України встановлює загальні підстави для відшкодування матеріальних збитків, таким чином, матеріальні збитки відшкодовуються особі, яка її зазнала в повному обсязі, звичайно ж, якщо заподіяння такої шкоди буде доведено.

Також у передбачених законом ситуаціях відшкодовується матеріальна шкода, яка була спричинена пошкодженням здоров’я фізичної особи, внаслідок непереборної сили.

 

Який розмір відшкодування моральної шкоди можна отримати?

Ураховуючи норми національного та міжнародного законодавства і судову практику наші юристи розробили механізм за допомогою якого кожен громадянин України може отримати відшкодування
у розмірі від 35 000 євро.

Хто може отримати відшкодування?

Як зазначено вище отримати відшкодування у розмірі від 35 000 євро може кожен громадянин, що зазнав матеріальних збитків внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України. Під матеріальними збитками необхідно розуміти саме знищене або втрачене майно внаслідок влучання ракет, шахедів, артилерійських снарядів та окупації території.

Який порядок роботи?

  • першочергово робочий процес починається з оцінки та аналізу конкретної ситуації клієнта з метою визначення ефективного способу захисту права на отримання відшкодування;
  • наступний етапом є збір необхідних документів, що підтверджують право власності на знищене або втрачене майно з метою подальшого визначення його вартості;
  • після збору усіх необхідних документів юристи АБ «Приходько та партнери» підготують та подадуть позов до українського суду з метою отримання рішення на підставі якого в подальшому буде здійснюватися виплата відшкодування у розмірів від 35 000 євро;
  • отримання судового рішення надасть можливість визнати та виконати рішення на території Європейського Союзу.

З початку нашого партнерства, юридичні фахівці зберуть та подадуть всі необхідні документи для отримання відшкодування протягом 20 календарних днів з дня укладення договору.

 

Після подання повного пакету документів судовий розгляд справи триватиме від 8 до 12 місяців. Наші юристи з Адвокатського Бюро «Приходько та партнери» надаватимуть супровід на всіх етапах судового процесу з метою отримання рішення суду про виплату відшкодування у розмірі 35 000 євро. Варто відзначити, що у цій категорії справ заявники звільнені від оплати судового збору та мають право не брати участь у судовому засіданні.

Потім наші юристи підготують необхідні документи й направлять їх до Європейського Союзу та Реєстру збитків, завданих військовою агресією Російської Федерації проти України, для отримання відшкодування у розмірі 35 000 євро.

Ми розуміємо, що кожна ситуація унікальна, тому ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, а наші юристи завжди готові надати підтримку й відповісти на всі ваші питання протягом всього процесу.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація по питанню відшкодування збитків завданих військовою агресією РФ?

Так
Ні

2 питання

У вас є документи, що підтверджують шкоду та збитки від військової агресії РФ?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні
Грицай Микола Ігорович
Керівник відділу грантів та залучення інвестицій
E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація