"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Відшкодування шкоди завданої військовою агресією Російської Федерації проти України

З 2014 року Російська Федерація здійснює збройну агресію проти України, тобто вчиняє дії, визначені статтею 3 Резолюції 3314 (ХХІХ) Генеральної Асамблеї Організації Об`єднаних Націй від 14.12.1974 року, як акт збройної агресії.

Саме тоді почали формування процеси притягнення до відповідальності країни-агресора, фіксувалися надані нею збитки, поступово змінювались закони відповідно до нових умов та Україна розпочала активно відстоювати свою позицію на міжнародній арені, підіймаючи питання арешту, конфіскацій майна росії та можливого подальшого відшкодування збитків.

Чи можна отримати відшкодування збитків через війну?

Після початку військової агресії Російської Федерації проти України, численних атак об’єктів цивільної інфраструктури на всій території України і з різних напрямків, використовуючи кораблі, авіацію, ракети та артилерію, демократичний світ збагнув що питання відшкодування збитків завданих військовою агресією є наймасштабнішим з часів Другої світової війни.

Ураховуючи зазначене, заяви, дії наших міжнародних партнерів, законодавство, юридична практика, заклали фундамент щодо можливості відшкодування матеріальної та моральної шкоди, як для фізичних осіб, так і для бізнесу.

За яку шкоду можна отримати відшкодування у розмірі від 35 000 євро?

Удари збройних сил рф по житловій інфраструктурі зумовили збільшення кількості випадків знищення і пошкодження майна громадян України, що опинились під ударами ворожих військ. Втрата майна або житла дає право кожному громадянину України на отримання відшкодування у розмірі від 35 000 євро з урахуванням норм національного та міжнародного права та практики суду.

Слід зазначити, що першочерговим кроком кожного хто зазнав втрат моральних та матеріальних є подання заяви про вчинення кримінального правопорушення до найближчого відділу Національної поліції України внаслідок агресії РФ.

Окрім заяви необхідно мати пакет документів для подальшого подання позову до суду де відповідачем буде Російська Федерація:

  • Інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, тощо);
  • Акт про пошкодження майна;
  • Акт ДСНС;
  • Заява про вчинення кримінального правопорушення, Виписка з ЄРДР про відкриття кримінального провадження, протокол огляду місця події складений органом досудового розслідування;
  • Відповідь СБУ (щодо встановлення факту бомбардування/ракетного обстрілу);
  • Фотознімки, відеозаписи знищення/пошкодження майна;
  • Договір підряду (щодо виконання робіт з ремонту, будівництва, тощо) квитанція про оплату та приймання-передачі робіт;
  • Договір поставки (щодо доставки товарів, необхідних для виконання робіт) та квитанція про оплату;
  • Касові чеки (придбання в магазинах товарів, необхідних для виконання відновлюючих робіт);
  • Висновок експертизи щодо причин та розміру шкоди, товарні чеки, договори підряду, виписки про банківські перекази тощо.

Після подання заяви про вчинення кримінального правопорушення, збору необхідних доказів потрібно подавати позовну заяву до українського суду. Наші юристи та адвокати володіють глибоким знанням українського законодавства та міжнародних норм, які стосуються військових конфліктів та відшкодування. Вони готові надати комплексне юридичне обслуговування, включаючи аналіз ситуації, складання та подання відповідних клопотань та позовів, а також представництво у судах та перед іншими відомствами.

Розмір відшкодування є різний, оскільки кожна ситуація унікальна, але сума 35 000 євро є відправною точкою щодо визначення розміру відшкодування. Наші юристи та адвокати працюють з кожним клієнтом індивідуально, звертаючи увагу на їхні потреби та особливості справи. Ми прагнемо забезпечити найефективніший та найсправедливіший результат для кожного клієнта.

Військова агресія Російської Федерації проти України залишила значний слід на житті багатьох людей та підприємств. Адвокатське Бюро “Приходько та Партнери” готове допомогти у відшкодуванні матеріальної та моральної шкоди, щоб наші клієнти могли отримати справедливість та відновити своє життя після цієї тяжкої події.

Зверніться до нас, і ми будемо раді надати вам кваліфіковану юридичну підтримку.

Розрахуйте вартість послуг
1 питання

У вас є пакет документів, що підтверджує збитки завдані військовою агресією РФ?

Так
Ні
2 питання

Вам потрібна консультація щодо питання відшкодування шкоди завданої військовою агресією РФ?

Так
Ні
3 питання

Юридична допомога вам потрібна терміново?

Так
Ні
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація
Залишились запитання?

Навіщо відкладати, опишіть завдання зараз і ви здивуєтеся, як оперативно ми надамо відповідь!

Описати задачу