Керівник практики міжнародного корпоративного права та фінтех

E-mail
miroshnychenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-36

Спеціаліст практики міжнародного корпоративного права, фінтеху та правового супроводу бізнесу в країнах ЄС та Азії.

Зв'язатися зараз

Порівняння MetaTrader 4 та MetaTrader 5

Мірошниченко Тарас Васильович
Керівник практики міжнародного корпоративного права та фінтех
E-mail
miroshnychenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-36

Спеціаліст практики міжнародного корпоративного права, фінтеху та правового супроводу бізнесу в країнах ЄС та Азії.

Зв'язатися зараз

MetaTrader 4 (MT4) та MetaTrader 5 (MT5) – це дві з найпопулярніших мультивалютних торгових платформ від компанії MetaQuotes Ltd – провідного розробника програмного забезпечення для брокерів, банків і бірж.

За допомогою цих платформ брокерські компанії можуть організувати успішне обслуговування трейдерів на ринку Форекс, фондовій біржі та ринках ф’ючерсів.

Більшість брокерів використовують MT4 та MT5, забезпечуючи своїм клієнтам цілодобовий доступ до фінансових операцій за допомогою десктопних версій, смартфонів та планшетів (мобільні версії на iOS і Android).

В цій статті ми розглянемо та порівняємо ці торгові платформи та процес їх впровадження в бізнес.

MT4 та MT5 мають безліч інструментів для технічного та фундаментального аналізу, створення власних індикаторів і автоматичних торгових ботів, інтерактивні графіки з різноманітними таймфреймами, технічні індикатори та аналітичні інструменти, звукові індикатори та актуальні новини з фінансових ринків.

Слід зазначити, що MT5, як більш нова та прогресивна платформа має більше таймфреймів та вбудованих індикаторів, економічний календар основних фінансових подій та стрічку новин, просунуту мову програмування – MQL5 для створення власних індикаторів, торгових стратегій та алгоритмічних систем.

MT4 і MT5 мають наступні режими виконання замовлень: «миттєве», «за запитом» та «по ринку».

В MT5 є режим виконання «exchange execution» та усі види ордерів, включно з ринковими, відкладеними і стоп-ордерами та трейлінг-стоп.

MT4 дозволяє тільки хеджування, в МТ5 до хеджування додаються взаємозаліки (netting).

MT4 використовують для Форекс та торгівлі контрактами на різницю цін (CFD), тоді як MT5 – для торгівлі акціями, ф’ючерсами і валютою, що охоплює як централізовані, так і децентралізовані фінансові ринки.

MT4 – 32-бітна однопоточна платформа, MT5 – це 64-бітна багатопотокова платформа. Тобто, MT5 дозволяє швидше і ефективніше виконувати замовлення та/або тестувати торгові стратегії.

Завдяки віртуальному хостингу MetaTrader 5 може працювати навіть при вимкненому комп’ютері (форексний VPS), забезпечуючи цілодобове виконання угод торгових роботів та підписки на сигнали з мінімальними мережевими затримками.

Крім того, МТ5 підтримує WhiteLabel-ліцензії, має розвинений Back-end функціонал, шлюзи для під’єднання до бірж, провайдерів ліквідності та безліч API для інтеграції з вашим вебсайтом та трейдинговими системами.

Таким чином, MT4 більше підходить для децентралізованого, відкритого і нерегульованого в глобальному масштабі ринку Форекс, для надання послуг приватним трейдерам, тоді як MT5 дає можливість торгувати як на валютних, так і на фондових ринках, має більш розвинутий та вдосконалений функціонал, що приваблює інституційних клієнтів.

Для того щоб розпочати роботу на платформі MT4 або MT5, брокерській компанії необхідно підписати Ліцензійну угоду с MetaQuotes Ltd, в якій зазначаються умови використання платформи.

Наступним етапом є технічна інтеграція платформи в інфраструктуру брокера, що включає налаштування:

  • серверів;
  • системи захисту даних;
  • торгових умов та створення клієнтських рахунків;
  • CRM системи для роботи з клієнтами;
  • системи управління ризиками та інтеграції з системою KYC.

Наступний крок – вибір хостинг-провайдера для встановлення серверів MetaTrader.

Також, необхідно визначитись з переліком фінансових інструментів, які плануєте надавати (валютні пари, товари, індекси, акції, ф’ючерси, опціони, облігації тощо), обрати постачальників ліквідності та платіжних послуг.

MetaTrader 5 надає шлюзи для підключення до постачальників ліквідності: брокерських дилерів, бірж, FCM, ECN, банків та небанківських фінансових установ.

Підсумовуючи зазначене вище та враховуючи популярність зазначених платформ серед професійних учасників фінансових ринків та приватних трейдерів, можемо стверджувати що як MT4, так і MT5 – це сучасні, багатофункціональні, надійні та безпечні системи, які зарекомендували себе на ринку.

Яку платформу обрати для вашої професійної діяльності залежить від ваших можливостей, бізнес-стратегій та переліку послуг які ви плануєте надавати учасникам ринку.

Юристи компанії «Приходько та партнери», готові проконсультувати вас щодо ліцензійних умов та нюансів підключення до платформ MetaTrader, а також надати кваліфіковану підтримку на всіх етапах інтеграції платформи до вашого бізнесу.

Як альтернативний варіант пропонуємо розглянути придбання готового брокерського бізнесу із зареєстрованою компанією, необхідними ліцензіями, дозволами, інтегрованими в бізнес торговими платформами, системами управління та контролю, системами KYC/AML, налаштованими шлюзами з постачальниками ліквідності та платіжних послуг та іншими «плюшками» діючої компанії.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна консультація по платформам MetaTrader?

Так
Ні

2 питання

Ви готові розглянути придбання готової компанії з дійсною ліцензією МТ?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація