"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІІ НА ЛОТЕРЕЇ

Будь-яка сфера господарювання має свої вимоги щодо роботи. Для одних це звичайні дозвільні документи, а  для інших це ліцензії. Існує перелік сфер господарювання в яких без ліцензії не можна працювати. До однієї з них належить лотерея.

Традиційно лотереї були і залишаються одними з найприбутковіших сфер. Саме тому й застосовують певні законодавчі обмеження щодо такого виду діяльності. Для того, щоб законним способом розвивати бізнес у сфері лотереї потрібно отримати ліцензію. Саме на етапі отримання ліцензії й виникає найбільше запитань та проблем у тих, хто бажає її отримати. Для того, щоб отримати ліцензію на лотерею спершу необхідно ознайомитися з законодавчими актами, які регулюють дане питання.

Серед найбільш популярних, відомих та незвичайних місць для онлайн-гемблінгу називають такі юрисдикції, як:

 • Олдерні;
 • Великобританія;
 • Бельгія;
 • Гібралтар;
 • Данія;
 • Канавек (провінція Канади);
 • Коста-Ріка;
 • Кюрасао;
 • Мальта;
 • Острів Мен.

Звичайно є і інші юрисдикції, такі як країни ЄС, США, Канада та багато інших де ми з легкістю і швидко допоможемо вам отримати ліцензії.

Види ліцензій

Залежно від того якою саме лотереєю буде займатися суб’єкт потрібно обирати вид ліцензії. Адже, для прикладу, для гральних автоматів потрібен один вид ліцензії, а для букмекерських пунктів зовсім інший.

Куди звертатися

Відповідальним органом, який здійснює регулювання у сфері ліцензування азартними іграми є комісія з регулювання азартних ігор та лотерей. Безпосередньо до цієї Комісії потрібно подавати заяву на отримання ліцензії з додаванням необхідних документів, які визначені в Законі України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Строк розгляду заяви

Комісія розглядає подану заяву з усіма доданими документами та протягом п’ятнадцяти робочих днів надає рішення. Після прийняття відповідного рішення про надання ліцензії або відмову у наданні ліцензії Комісія протягом п’яти робочих днів повідомляє про це заявника. Якщо заявникові відмовлено у наданні ліцензії, то в рішенні про відмову має бути вказано детально причини відмови.

Найпоширеніші причини відмови в отриманні ліцензії на лотереї:

 • неправильно оформлена або не підписана уповноваженою особою заява про отримання ліцензії;
 • заяву подано без повного пакету необхідних документів;
 • відомості про суб’єкта отримання ліцензії не відповідають відомостям зазначених у ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, та інші.

Строк дії ліцензії

Ліцензія на лотереї законом не встановлено, тобто видається на необмежений термін.

Плата за отримання ліцензії

Суб’єкт, що отримав ліцензію на лотереї зобов’язаний кожного року вносити оплату за отриману ліцензію. Розмір оплати залежить від виду лотереї яким займається суб’єкт господарювання.

Анулювання ліцензії

Видану ліцензію на лотереї може бути скасовано за заявою ліцензіата або у зв’язку з виявленням порушень під час роботи лотереї, несплати оплати за ліцензію або допущення інших порушень законодавства щодо організації та проведення азартних ігор.

Отже, якщо у Вас виникають питання щодо отримання ліцензії на лотереї завжди краще отримати консультацію у профільного спеціаліста, а ніж оскаржувати рішення Комісії щодо відмови у видачі ліцензії. Варто пам’ятати, що допомога фахівця – це запорука успішного результату у будь-якій діяльності. Тому, юристи компанії «Приходько і Партнери» з радістю допоможуть вам в отриманні ліцензії на лотереї.

Розрахуйте вартість послуг

1 питання

Вам потрібна реєстрація фірми в юрисдикції де бажаєте отримати ліцензію?

Так
Ні

2 питання

Вам потрібна консультація по вибору юрисдикції для провадження діяльності гемблінг?

Так
Ні

3 питання

Вам потрібна консультація по системі оподаткування такого бізнесу?

Так
Ні

4 питання

Ви можете підтвердити легальність походження коштів на придбання ліцензії?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація