Як діяти у разі придбання неякісного товару? Поради юриста

«Ваші права – наша місія»

Гафтер Давід Якович
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Як діяти у разі придбання неякісного товару? Поради юриста

Час прочитання: 2 хв.

Придбання неякісного товару може стати джерелом неприємностей та розчарувань для споживачів. Однак, у таких ситуаціях важливо знати свої права та правильно діяти, щоб захистити свої інтереси. Юридична компанія готова надати вам необхідну допомогу і поради, щоб вирішити ситуацію.

Зберіть докази

Перш ніж звертатися за допомогою до продавця чи виробника, важливо зібрати всі можливі докази про неякісність товару. Це може включати фотографії, відео, копії чеків та гарантійних документів, а також свідчення свідків. Чим більше доказів ви зможете надати, тим сильніше буде ваша позиція.

 

Зверніться до продавця

Спробуйте вирішити питання безпосередньо з продавцем. Покажіть йому докази неякісності товару і запросіть обмін або повернення грошей. Будьте ввічливими, але впевненими у своїх вимогах. Якщо продавець виявить себе небажаним до співпраці або відмовиться вирішувати питання, переходьте до наступного кроку.

 

Ознайомтеся з правами споживача

Перед тим, як робити будь-які кроки, ознайомтеся з правами споживача у вашій країні чи регіоні. Багато країн мають законодавство, що захищає права споживачів і надає їм право на повернення неякісного товару або отримання компенсації. Вивчення законів і прав споживачів допоможе вам краще розуміти ваші права та можливості вирішення проблеми.

Подайте скаргу

Якщо продавець відмовляється вирішувати питання або порушує ваші права споживача – зверніться до продавця з офіційною досудовою претензією. Подайте претнзію та надайте разом з нею всі необхідні докази. Зазвичай, такі органи мають властивість прискорити вирішення конфлікту через медіацію чи інші методи альтернативного вирішення спорів.

Зверніться до юридичної компанії

У разі коли ваші зусилля не призвели до вирішення проблеми, зверніться до юридичної компанії. Юристи з досвідом у сфері споживчого захисту нададуть вам професійну консультацію та допоможуть захистити ваші права в суді, якщо це буде необхідно. Іноді лише загроза подання судового позову може змусити продавця чи виробника діяти швидше та більш ефективно.

Незалежно від того, яка ситуація склалася, важливо не залишатися байдужими та діяти рішуче для захисту своїх прав як споживача. Юридична компанія «Приходько та Партнери» завжди готова надати вам кваліфіковану допомогу та підтримку на всіх етапах вирішення проблеми з неякісним товаром. Не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями чи потребою у консультації. Для отримання зворотнього зв’язку – заповніть форму нижче:

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація