Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Заробляй разом із мобільним додатком “Консультант” або отримуй БЕЗКОШТОВНІ консультації спеціалістів

 

Найбільшою цінністю для нас є момент коли вдячні користувачі рекомендують мобільний додаток “КОНСУЛЬТАНТ” своїм друзям. Тому ми намагаємось спростити цей процес для Вас і зробити його не тільки зручним але й приємним.

Так, кожен з Вас хто запросить друзів через реферальну систему зможе користуватись додатком БЕЗКОШТОВНО або навіть отримати кошти від нас на свою банківську картку.

? Як це працює?

У випадку якщо Ви хочете користуватись безкоштовно – тисніть на відповідну кнопку в реферальній системі. Далі тисніть на кнопку «Запросити друзів», далі +30 і відправляйте запрошення. И так на усі контакти які у Вас є в телефонній книзі)) Ну або відправляйте запрошення через будь-який зручний месенджер – Вотсап, Телеграм, Вайбер і тд. За кожного нового користувача який проконсультується на проекті, Ви додатково отримаєте безкоштовну консультацію. Чим більше Ви запросили друзів: тим більше часу Ви користуєтесь мобільним додатком – БЕЗКОШТОВНО!

Якщо ж для Вас пріоритетніше отримати кошти на карту – нема проблем! В реферальній системі тиснемо на кнопку «Отримати кошти»: Далі, аналогічно, тисніть на кнопку «Запросити друзів», далі +30 і відправляйте запрошення. И так на усі контакти які у Вас є в телефонній книзі)) Ну або відправляйте запрошення через будь-який зручний месенджер – Вотсап, Телеграм, Вайбер і тд. Ми даруємо тобі по долару за кожного нового користувача, який завантажив мобільний додаток завдяки твоєму запрошенню і зареєструвався.

Яка кількість контактів в твоєму телефоні? 100 друзів – це 100 доларів, а якщо 1 тисяча контактів – це тисяча доларів.
Все максимально просто – не втрачай час, дій!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація