Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Як правильно вибрати юриста/адвоката? На що слід звернути увагу? | “PRIKHODKO & PARTNERS”

Добридень! Мене звуть Андрій Приходько. Сьогодні поговоримо про таке важливе питання, яке задають багато людей: “Як правильно вибрати юриста чи адвоката?”

❶ Перше на що варто звернути увагу – це знання юриста. Коли Ви приходите на консультацію, юрист повинен Вам розповісти, як він вирішуватиме Вашу проблему з посиланнями на законодавство. Ви повинні уважно слухати, щоб порівняти потім, що Вам розповідає цей юрист, щоб розповідати інший юрист.

❷ Друге на що слід звернути увагу – це досвід! Як виміряти досвід? Запитуйте юриста: “Чи були у Вас подібні справи?”

Хороший адвокат у кримінальному праві не може бути фахівцем у цивільному праві або добрий адвокат із ДТП не може займатися розлученнями. Я цей принцип чітко розумію з практики, бо маю штат юристів.
Коли Ви приходите до юриста, він Вам пропонує механізм, нехай він Вам покаже визначення судів чи вирок чи виправдувальні вироки, тобто ті справи, в яких він представляв інтереси своїх клієнтів та досяг результатів для них.
Тільки так, лише за цим принципом робіть свій вибір. Тому що багато хто може красиво і багато розповідати, а підтвердити документально – одиниці.

❸ Третій критерій – це ціна. Ціноутворення в юриспруденції незрозуміле, нестабільне, я як власник юридичної компанії іноді не знаю, яку ціну виставити клієнту за те юридичне завдання, яке він має перед нами. Я точно знаю одне – дешевий адвокат, швидше за все, не професіонал. Поясню: якщо адвокат професіонал він робить хороший результат, він цілеспрямований, цілеспрямований – такий адвокат чи власник свого бізнесу, де він платить оренду, заробітну плату, податки тощо тощо відповідно його цінник буде вищим або це юрист юридичної компанії, бо Весь юридичний бізнес будується на кадрах. Часто кажуть, що послуги юридичних компаній надто дорогі, краще взяти юриста фрілансера, він зробить те саме, тільки в 10 разів дешевше. Можу запевнити Вас, що не зробить він те саме – це 100% перевірено.

Якщо Ви вже провели зустрічі з кількома юристами, Ви визначилися на якомусь варіанті, Вам подобається, що юрист володіє знаннями, у нього є позитивний досвід у таких самих напрямках, наголошую, не загальний позитивний досвід, а саме в тому напрямі, який Вас цікавить , і у нього нормальний середній цінник, порівняно з рештою, і Вам це підходить. Наступний етап – це домовленість із юристом. Тут дуже важливо домовитись чітко. Ви повинні розуміти, що він робитиме, в який термін, навіть якщо юрист Вам каже, що точні терміни він Вам не може сказати з об’єктивних причин, таких як: нестабільна робота судів чи правоохоронних органів, нехай він вам позначить максимальний термін і це потрібно зафіксувати у договорі. Якщо Ви цього не зробите, Ваш процес може затягтися на невизначений термін. Дуже важливо, який результат отримає юрист, захищаючи Ваші інтереси. Чи компенсує він Вам якусь частину грошей чи ні, якщо результат відрізнятиметься від очікуваного Вами? Також домовляйтеся про цей момент, як то кажуть, “на березі”.

Зараз 21 століття, усі нормальні юристи в інтернеті. Вони рекламують свої послуги на Facebook, Instagram, Google, інших спеціальних юридичних майданчиках. Не соромтеся експериментувати. Прийдіть на зустріч до 3-х 4-х юристів, послухайте, виберіть. Це дуже правильно. Відходьте від цього ієрархічного принципу, коли обирають за рекомендаціями. Тому що одній людині вона може і допомогла, будучи фахівцем у конкретній галузі, а у Вас проблема може бути зовсім іншою. Робіть вибір, оскільки я Вам рекомендую, шляхом зустрічей з кількома різними юристами. Таким чином Ви зможете знайти хорошого юриста з конкретного питання.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація