Як повернути гроші, вилучені митними органами в зоні митного контролю?

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Як повернути гроші, вилучені митними органами в зоні митного контролю?

Час прочитання: 2 хв.

Досить часто у громадян України та іноземців виникають складнощі під час проходження митного контролю в аеропортах, оскільки перед зоною митного контролю особі потрібно обрати «зелений» або «червоний коридор».
Що це означає?
Відповідно до митного законодавства в Україні існує двоканальна система митного контролю товарів, яка дає змогу громадянам здійснювати декларування, обираючи один з двох каналів проходу через митний кордон України «Зелений коридор» або «Червоний коридор».
«Зелений коридор» призначений для спрощеного митного контролю товарів, які не підлягають обов’язковому письмовому декларуванню і на переміщення яких через митний кордон України не встановлено заборон або обмежень (напр. валюта до 10 000 євро). Такою зоною можуть скористатись громадяни України й іноземці.
«Червоний коридор» також є частиною зони митного контролю на території або у приміщенні аеропорту та призначений для проведення митних процедур товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, ввезення чи вивезення валюти більше 10 000 євро. Через зону «червоного коридору» повинні пройти громадяни України та іноземці, якщо вони ввозять або вивозять за межі території України валюту більше 10 000 євро з обов’язковим її декларуванням.
У більшості випадків, особи, що перетинають кордон не декларують грошові кошти, які перевозять із собою та обирають невірний канал проходу через митний кордон. В силу цих обставин митні органи, у разі виявлення у громадянина грошових коштів, які незадекларовані, їх вилучають з обов’язковим складанням протоколу про порушення митних правил. В подальшому такий протокол митники передають на розгляд до суду.
На сьогодні в Україні існує безліч судових рішень, коли громадян притягують до відповідальності та конфіскують валюту на користь держави. Проте, вихід з таких ситуацій є!
Адвокати нашої компанії неодноразово вигравали справи за ознаками порушення митних правил, відповідальність, за яке передбачена статтею 471 Митного кодексу України.
Крім того, адвокатами здійснювався супровід клієнта безпосередньо в митних органах, задля безперешкодного повернення валюти в найкоротший термін.
Враховуючи, досвід адвокатів нашої компанії, Ви можете звернутися до кваліфікованих спеціалістів за консультацією та правовою допомогою.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація