"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз."

Петрик Тетяна Олександрівна
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Керівник практики міграційного права, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Як можна отримати громадянство України? Яка процедура оформлення громадянства?

Громадянство ?? України – це правовідносини між фізичною особою та державою, які знаходять свій вияв у взаємних правах та обов’язках.

Підстави для набуття громадянства ?? України можуть бути такими: за територіальним походженням, за народженням, внаслідок встановлення опіки або піклування/прийняття громадянства України/ наявності громадянства України в одного з батьків.

Відповідно до чинного законодавства ??України, існує 2 варіанти отримання громадянства

? – Отримання громадянства ??України за спрощеною процедурою – відповідно до положень статей 3, 7, 8, 10 Закону України «Про громадянство України» займає від 1-го до 3-х місяців і доступне для тих осіб, які до моменту наступу 24 серпня 1991 року постійно проживали на території України. Також така можливість має іноземці, які до 1991-го року народилися на території України, або ж родичі. Набуття громадянства України за спрощеною схемою можливе у разі відновлення у громадянстві ?? України;

? – Отримання громадянства ?? України у загальному порядку – відповідно до положень статей 9, 12 Закону України «Про громадянство України» займає 1 рік часу.

Варто зазначити, що умови прийняття до громадянства ?? України досить прості:
?- визнання та дотримання положень конституції України та інших нормативно-правових актів;
?- постійне проживання на території України на законних підставах протягом останніх 5 років;
?- отримання дозволу на імміграцію;
?- володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування;
?- наявність законних джерел доходу.

Проте також варто зазначити, що є умови, які не дозволяють отримати громадянство України в таких випадках:
?-вчинення іноземцем злочину проти людства або вчинив геноцид;
?- іноземця засуджено в Україні до позбавлення волі за скоєння тяжкого або особливо тяжкого злочину (до погашення або зняття судимості) з урахуванням рівня загрози для національної безпеки держави;
?- іноземець вчинив на території іншої держави діяння, яке визнане законодавством України тяжким чи особливо тяжким злочином.

Набуття громадянства для іноземних громадян або осіб без громадянства дає багато переваг для проживання на території України. Отримавши українське громадянство, іноземні громадяни отримують паспорт громадянина України, що відкриває безліч можливостей перед власником такого документа. До ряду вищезазначених можливостей належать спрощені процедури офіційного працевлаштування, оформлення віз для виїзду за кордон, реєстрація фізичною особою-підприємцем або реєстрація юридичної особи для ведення бізнесу.
Результатом набуття громадянства України є довідка про реєстрацію особи громадянином України, яка дає право отримати паспорт громадянина України.
Юридична компанія «Приходько та партнери» готова оперативно надати повний пакет документів та супутніх юридичних послуг для набуття громадянства України.
У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь до юридичної компанії “ПРИХОДЬКО І ПАРТНЕРИ”!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація