E-mail
mykolaieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+380930074405

Адвокат - проектний партнер, експерт сімейної практики

Зв'язатися зараз

Як безпечно інвестувати в НОВОСТРОЙ?

? Інвестиція в ? нерухомість, тем більше в сьогоднішній нестабільної економічної ситуації, пожалуй, само надійне та вигідне капіталовкладення. Адже можливо не тільки зберегти Ваші збереження, але і приумножити їх, стати джерелом стабільного доходу.

Але тільки в тому випадку, якщо підходити до купівлі об’єкта розумно і дуже взвешенно, прочитав всі можливі ризики.

? Які можуть бути ризики при купівлі квартири на етапі будівництва?

? Проблеми з документами. Наприклад, невідповідність будівництва дозволної документації,
піддельні декларації про початок виконання будівельних робіт,
відсутність прав на земельний участок – все це в останньому притягненні за собою проблеми введення будинку в експлуатацію.

? Проблеми, пов’язані з неграмотним вивченням та непоніманням умов договору. Часто в договорі появляються завуаловані умови, які протиречат закону і нарушають права інвестора. Наприклад, зміна вартості квадратного метра, великі штрафні санкції за прострочення оплати, відсутність встановлених термінів повернення денежних засобів, у разі розторгнення договору та тому подібне. Крім того, неузгодженість дозволеної площі, непідключення комунікацій, невідповідність стану квартири – все це неприємності, з якими може зіткнутися з інвестором.

? Як мінімізувати ризики?

?- Проверити репутацію забудовника, розробника та пов’язаних з ними об’єктів нерухомості, благонадежності компаній, що беруть участь у реалізації проекту;
?- Проверити активність і хід будівництва;
?- Провести детальний аудит судових дел по забудовнику, якщо такі є;
?- Проверити документи на земельний участок, права продавца на об’єкт нерухомості;
?- Всю дозвільну документацію на ведення будівельних робіт;
?- Провести грамотний аналіз схем інвестування, схем покупок квартири;
?- Провести юридичний аналіз договорів, наданням застройщиком;
?- Вести повний контроль процесу державної реєстрації.

? Як исключить ризики?

Не хочу вас огорчати, але застрахувати на 100% від ризиків неможливо. Від проблем і розорення компанії, на жаль, не застрахований ні один, навіть самий надійний забудовник
А ось мінімізувати ризики – це в наших з Вами силах.

? Що для цього потрібно зробити?

Максимально применить всі можливі механізми захисту. Це притягнення професійних юристів, визнаних у ріелтерському спільноті сильних агентств нерухомості, це титульне страхування, що, на жаль, поки не розвивається у нас у країні.

На жаль, необґрунтоване бажання економити, на юристах, ріелторах, налогах і тому подібне, приводить до печальних наслідків. Причем люди розуміються отримати ризиковані об’єкти навіть при всіх існуючих ризиках. Тому успіх і безпека угоди повністю залежать від адекватності покупців і прийнятих ім мер щодо мінімізації ризиків.

Успешне інвестування – велика і кропотлива робота, яка вимагає підготовки та терпіння. Якщо ви проведете хорошу підготовлену роботу та грамотно підідете до інвестування в нерухомість – ви отримаєте успіх, і ви станете багаті, чого ви щиро бажаєте.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація