"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс наших клієнтів – час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Заступник керуючого партнера

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Види діяльності ТОВ. Чи потрібно прописувати види діяльності у статуті підприємства?

Кожен підприємець час від часу може стикнутись з питанням розширення діяльності свого підприємства (розширення сфер діяльності підприємства). В такому випадку підприємець зобов’язаний додати до відомостей про свою юридичну особу у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців відповідний КВЕД (код виду економічної діяльності). Для реалізації вказаного, Ви зобов’язані скликати загальні збори Товариства, на яких приймати рішення про внесення відповідних змін та додавання відповідних КВЕД, засідання загальних зборів оформлюються протоколом (рішенням) та підписи на них засвідчуються нотаріально, після чого даний документ подається державному реєстратору разом із відповідною заявою встановленої форми. Поширене питання – а що робити зі статутом, якщо я додаю новий КВЕД? Відповідь проста, ми радимо при державній реєстрації ТОВ у власному установчому документі (Статуті) одразу передбачити, що підприємство здійснює діяльність відповідно до КВЕД однак не виключно до тих, які вказані у реєстрі, тобто в самому статуті прописати всі існуючі КВЕДИ або, хоча б ті, які на Вашу думку максимально охоплюють вид Вашої діяльності. Такий хід забезпечить Вас від засвідчення нових редакцій Вашого статуту при розширенні діяльності та додаванні КВЕД, так як всі існуючі КВЕДи у Вашому Статуті вже передбачені.
Якщо, Вам необхідно розробити універсальний установчий документ (Статут), який максимально поліпшить та автоматизує подальшу роботу підприємства, Ви можете звернутись у нашу компанію, наші юристи з багаторічним досвідом у сфері корпоративного права проконсультують та розроблять якісні установчі документи для Вашого бізнесу!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація